Kto by pomyślał, że to właśnie Patrycja i Bartek z "40 kontra 20" nie będą wyobrażali sobie życia bez siebie w programie. Przystojny "Junior" nie od początku zwrócił uwagę na Patrycję. Dziś jednak świętują swoją pierwszą rocznicę! Patrycja opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym i napisała uroczy wpis. Internauci nie szczędzą im komplementów:

Reklama

Najsłodsza para na świecie ❤️

Zobaczcie sami!

"40 kontra 20": Patrycja i Bartek świętują rocznicę

Patrycja i Bartek to zwycięzcy pierwszej edycji "40 kontra 20". Zakochani poznali się na bajecznej krecie a ich uczucie rozkwitało pod czujnym okiem kamer. Patrycja i Bartek byli zdecydowanie mniej medialną parą niż ich programowi koledzy. Kinga i Robert, chociaż początkowo chwalili się swoją miłością, relację zakończyli z hukiem. Z kolei Patrycja i Bartek zdecydowali się na związek na odległość, a dopiero po czasie o wspólnym zamieszkaniu. Po finale "40 kontra 20" niewiele publikowali w sieci, jednak bardzo pozytywnie zaskoczyli widzów trwałością swojego uczucia.

Niedawno Patrycja z "40 kontra 20" zabrała głos w sprawie ślubu z Bartkiem. Fani już czekają na datę, jednak piękna blondynka uspokaja, że wszystko w swoim czasie. Tymczasem maja inna okazję do świętowania. Patrycji i Bartkowi właśnie minął równo rok, odkąd zobaczyli się po raz pierwszy:

Partners in Crime ????
Minął rok od kiedy się poznaliśmy, dziękujemy wszystkim którzy nam kibicują i są z nami od początku ❤️

Zobacz także

Zobacz także: "40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

Patrycja z okazji pierwszej rocznicy znajomości, opublikowała romantyczne zdjęcie z Bartkiem i podziękowała wszystkim, którzy do tej pory nie szczędzą im miłych słów. Przy okazji pod zdjęciem nie zabrakło małego wyznania miłości ze strony Bartka:

Kochom ❤️

Instagram @bartek_40kontra20

Zobacz także: "40 kontra 20" Kinga Zapadka jest blisko z Jurkiem z Love Island? "Zakochaj się i wracaj..."

Fani "40 kontra 20" pospieszyli z życzeniami dla Bartka i Patrycji. W komentarzach pojawiło się sporo ciepłych słów:

- Ja od samego początku i zobaczycie będzie tych roczków więcej❤️❤️❤️❤️❤️????????????????????????
- Duuuuużo miłości !!!!! ❤️❤️❤️❤️
- Najsłodsza para na świecie ❤️
- Jesteście wspaniałą parą❤️❤️❤️ życzę dużo miłości????????????
- Ciebie uwielbiałam od samego początku. Wesoła z dystansem. A co do Bartka to przekonałam się z czasem. Super z was para.

Reklama

Niedługo ruszy 2. edycja "40 kontra 20". Poznaliśmy już Seniora i Juniora 2. sezonu. Wiadomo kim są Tom Grabowski i Tomasz Zarzycki z "40 kontra 20". Czy znajdą miłość na miarę tej, która odnaleźli Bartek i Patrycja? Trzymamy za to kciuki!

Reklama
Reklama
Reklama