impreza na wieczorze panieńskim
©WavebreakMediaMicro/fotolia
Fleszstyle

Cztery pomysły na niezapomniany wieczór panieński

Pomysły na wieczór panieński powinny być zwariowane i nietuzinkowe, pamiętaj jednak by przy organizacji takiego wydarzenia myśleć przede wszystkim o pannie młodej. To ona powinna bawić się najlepiej na tej imprezie. Możesz przygotować dla niej domówkę, ale również zorganizować wyjście na miasto. Jednym z najbardziej zaskakujących jest wycieczka-niespodzianka.

Pomysły na wieczór panieński powinny być zwariowane i nietuzinkowe, pamiętaj jednak by przy organizacji takiego wydarzenia myśleć przede wszystkim o pannie młodej. To ona powinna bawić się najlepiej na tej imprezie. Możesz przygotować dla niej domówkę, ale również zorganizować wyjście na miasto. Jednym z najbardziej zaskakujących jest wycieczka-niespodzianka.

 

Wieczór panieński to wyjątkowa impreza, która powinna cechować się tylko trzema słowami: szaleństwo na całego! Dobrze jednak skonsultować swoje pomysły z panną młodą i wiedzieć, czego ona oczekuje od tego wieczoru. To ona jest najważniejszym gościem i powinna bawić się dobrze. Aby uniknąć z jej strony skrępowania czy zażenowania, zaproponuj jej 2-3 pomysły i pozostaw podjęcie decyzji. Wtedy będziesz wiedzieć, że świadomie wybrała to, co dla niej najlepsze i najbardziej atrakcyjne. Imprezy-niespodzianki polecane są wyłącznie dla świadkowych, które bardzo dobrze znają pannę młodą i wiedzą, co ją ucieszy najbardziej.

"Hotel Paradise": Marietta popłakała się na naukach przedmałżeńskich! Co powiedział ksiądz o seksie przed ślubem?

1. Tradycyjny clubbing

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na spędzenie wieczoru panieńskiego jest pójście do klubu. Do obowiązków świadkowej należy wynajęcie stołu, oddzielnej sali lub loży oraz zamówienie wcześniej jedzenia i picia. Nie powinna zapomnieć o zorganizowaniu składki od wszystkich uczestniczek imprezy tak, aby panna młoda nie przejmowała się niczym w tym ważnym dla niej wieczorze. Ciekawym pomysłem jest wyróżnienie wszystkich uczestniczek wieczoru panieńskiego jakimś gadżetem na przykład koroną-zabawką dla małych dziewczynek lub opaską z uszami królika.

2. Sezonowa atrakcja

Jeśli wiesz, że panna młoda nie jest miłośniczką chodzenia do klubu, możesz zaproponować jej sezonowe atrakcje:

  • zimą - kulig połączony z ogniskiem,
  • wiosną - bal przebierańców – wówczas każda z uczestniczek przyjdzie na domówkę do panny młodej ubrana w ulubioną postać z bajki lub filmu,
  • w lecie - wyjście na plażę połączone z piknikiem i dyskoteką,
  • jesienią - wyjazd do ośrodka agroturystycznego, gdzie można pojeździć konno lub pospacerować po lesie, a wieczorem rozpalić ognisko.

3. Wieczór panieński dla odważnych

Jeżeli wiesz, że panna młoda lubi odważne zadania, możesz zorganizować wieczór panieński w postaci wyjścia na paintball, strzelnicę lub do „Zamkniętego Pokoju” (z angielskiego escape room - to miejsce, w którym zamykane osoby rozwiązują tematyczne łamigłówki, aby się z niego wydostać). Ciekawym pomysłem jest również wynajęcie sali do pole dance i nauka podstawowych ruchów tego tańca.

4. Wycieczka na wieczór panieński

Wycieczka-niespodzianka to jeden z najbardziej atrakcyjnych sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego, jednak również najdroższy. Gdy po rozmowach z innymi uczestniczkami stwierdzisz, że wspólnie podołacie finansowo, warto wybrać się na jeden wieczór (lub dzień) do innego miasta, gdzie zwiedzicie miasto lub pójdziecie do knajpy. Panna młoda jedzie wtedy w samochodzie w opasce na oczach i dopiero na miejscu dowiaduje się, gdzie jest i co zostało zaplanowane w ramach wieczoru panieńskiego.

 

Wieczór panieński to nie tylko szalone zabawy – jako świadkowa powinnaś zadbać również o prezent dla panny młodej. Najbardziej popularnym podarunkiem podczas wieczorów panieńskich to seksowna bielizna, koszula nocna czy gadżety zakupione w sexshopie. Puchowe, różowe kajdanki czy atrapa pejcza zawsze robią furorę podczas wieczorów panieńskich jako gadżet na... noc poślubną.

wieczór panieński
©Christian Schwier/fotolia
Fleszstyle
Trzy najciekawsze zabawy na wieczór panieński
Zabawy na wieczór panieński powinny odzwierciedlać charakter tego wieczoru – być szalone, niepowtarzalne, a nawet ryzykowne! W końcu to ostatni „wolny” wieczór w życiu panny młodej. Jedną z najpopularniejszych gier jest „Prawda czy wyzwanie?”

Zabawy na wieczór panieński powinny odzwierciedlać charakter tego wieczoru – być szalone, niepowtarzalne, a nawet ryzykowne! W końcu to ostatni „wolny” wieczór w życiu panny młodej. Jedną z najpopularniejszych gier jest „Prawda czy wyzwanie?”   Aby wieczór panieński nie należał do nudnych, uwolnij kreatywność. Jako świadek jesteś odpowiedzialna za zorganizowanie imprezy, która będzie wspominana przez pannę młodą przez wiele lat! Pamiętaj – zabawy na wieczór panieński muszą być do niej dostosowane, aby nie sprawiły przykrości lub zażenowania . Zabawa „prawda czy wyzwanie” Jeśli planujecie wyjście na miasto (do baru lub na dyskotekę), bardzo przydatną grą może okazać się gra „Prawda czy wyzwanie”. Polega ona na przygotowaniu przez świadkową po 10 pytań i 10 wyzwań dla panny młodej. Możesz również przygotować więcej pytań i wciągnąć do zabawy wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiej. Dobrze, gdy pytania i wyzwania są kontrowersyjne lub zabawne. Tutaj przecież głównie chodzi o dobrą zabawę!   Przykładowe pytania: Jaką najśmieszniejszą gafę popełniłaś przy swoim przyszłym mężu? Jakie są trzy cechy w przyszłym mężu, które cię najbardziej irytują? Czy lubisz swoją przyszłą teściową? Przykładowe wyzwania: Idź do barmana i powiedz mu, że bardzo Ci się podoba i czy mógłby Ci postawić drinka. Idź do męskiej toalety, narysuj szminką serce na lustrze i zrób sobie zdjęcie w nim jako dowód. Poproś dowolnego mężczyznę o numer telefonu. Zabawa „Los Ci sprzyja!” „Los Ci sprzyja!” to zabawa bardzo podobna do „Prawda czy wyzwanie” jednak w niej mamy same wyzwania! Jeżeli wiesz, że panna młoda jest...

świadkowa z panną młodą
©furmananna/fotolia
Fleszstyle
Wieczór panieński i wybór sukni ślubnej, czyli zadania świadkowej
Zostać świadkową na ślubie to zaszczyt – ktoś obdarza nas szczególnym zaufaniem i wyraża głębokie uczucia. Należy pamiętać, że świadkowanie to również szereg obowiązków, które należy wypełnić przed ślubem oraz w jego trakcie. Świadkowa w miarę możliwości powinna służyć pomocą pannie młodej podczas wyboru sukienki ślubnej, oprawy florystycznej na stołach weselnych, ale również zorganizować wieczór panieński.

Zostać świadkową na ślubie to zaszczyt – ktoś obdarza nas szczególnym zaufaniem i wyraża głębokie uczucia. Należy pamiętać, że świadkowanie to również szereg obowiązków, które należy wypełnić przed ślubem oraz w jego trakcie. Świadkowa w miarę możliwości powinna służyć pomocą pannie młodej podczas wyboru sukienki ślubnej, oprawy florystycznej na stołach weselnych, ale również zorganizować wieczór panieński.   Obowiązki świadkowej dzielą się na dwie części – przygotowania do ślubu i sam ślub . Zarówno w pierwszym, jak i drugim wypadku świadkowa ma dużo pracy do wykonania . Złożenie podpisu na dokumencie nie wystarczy, aby wypełnić swoją rolę na weselu. Dlatego wybór świadkowej oraz jej zgoda na tę rolę jest szczególnie ważne. Jeżeli ktoś z góry wie, że nie będzie miał możliwości wypełnić swojego obowiązku świadkowania, powinien grzecznie odmówić i uargumentować swoją decyzję. Obowiązki świadkowej podczas przygotowań ślubnych Jednym z najważniejszych zadań świadkowej jest pomoc w podejmowaniu decyzji przez pannę młodą w kwestii ubioru: sukni ślubnej i dodatków (welonu, butów, biżuterii, kurtki), makijażu i fryzury. Powinna również zainteresować się bukietem ślubnym – w niektórych regionach Polski do dziś funkcjonuje tradycja, że bukiet ślubny dla panny młodej i dla siebie zamawia oraz kupuje świadkowa. Może również wziąć udział (jeżeli zostanie o to poproszona): w wyborze koloru przewodniego na weselu, w przystrojeniu kościoła czy sali weselnej, w wyborze zespołu weselnego, fotografa czy kamerzysty.   Obowiązki świadkowej zależą od potrzeb panny młodej. Jeżeli potrzebuje ona towarzystwa podczas każdej wizyty w salonie sukien ślubnych, to nie powinno się jej odmawiać. Tak naprawdę głównym zadaniem świadkowej jest wsparcie panny młodej w trakcie przygotowań, służenie radą i...

Sylwia Przybysz podzieliła się radosną nowiną. Chodzi o rodzinę
Instagram @sylwiaprzybysz
Newsy
Sylwia Przybysz ogłosiła radosną nowinę i pokazała zdjęcia! Fani są w szoku! 
I to jest dopiero powód do świętowania! W sieci pojawiły się już pierwsze zdjecia! Co ma na myśli Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz ma kolejny powód do radości! Właśnie podzieliła się z fanami radosną nowiną! Rodzina influencerki powiększy się i to znacznie! Tym razem nie chodzi jednak o ciążę a... o wesele jednej z jej sióstr! Niezawodne rodzeństwo Przybysz zorganizowało Oldze Przybysz niezapomniany wieczór panieński, a zdjęcia z tego kobiecego wydarzenia pojawiły się już w sieci!  Zobacz także:  Siostra Sylwii Przybysz bierze ślub  W rodzinie Sylwii Przybysz jest mnóstwo okazji do świętowania! W ostatnich miesiącach urodziła się mała Nela. To już druga córeczka influencerki i Jana Dąbrowskiego. Starsza córeczka pary, Pola, w tym roku obchodziła swoje pierwsze urodziny. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochodzą w dużych rodzin i marzą o tym, żeby ich własna również taka była. Właśnie trwa budowa ich wymarzonego domu, który będzie miał aż 400 metrów kwadratowych. Taki metraż to ich spełnienie marzeń, ponieważ będą mogli pomieścić u siebie całą swoją rodzinę!  Kilka dni temu odbył się chrzest święty małej Neli, a zaledwie kilka dni później w sieci pojawiły się zdjęcia z kolejnej rodzinnej imprezy i to jak ważnej! Starsza siostra Sylwii, Olga Przybysz wychodzi za mąż! Pozostałe siostry przygotowały dla przyszłej panny młodej niezapomniany wieczór panieński! Niespodzianka od sióstr! 🎂Dziękuję Wam! To już zaraz!!!!⌛️❤️#bridetobe #shesaidyes #bridesquad 💍 - napisała w sieci Olga Przybysz  Sylwia Przybysz również pochwaliła się pamiątkowymi fotografiami w sieci. Nie da się ukryć, że jest dumna z siostry i jest dla niej ogromnym wsparciem. Mieć takie relacje z rodzeństwem to duże szczęście!  - Wasza relacja jest tak piękna.. ❤️ - Cudowne 😍 - Piękności ❤️ - piszą zachwyceni fani...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik