W miniony weekend Roxie Węgiel pochwaliła się kadrami z wieczoru panieńskiego, co oznacza, że ślub zbliża się wielkimi krokami! 19-latka postawiła na oryginalne rozwiązanie, bo zabrała swoje przyjaciółki (i Kevina) i wyjechała z Polski. Teraz możemy przyjrzeć się, na jakie jeszcze atrakcje się zdecydowała.

Reklama

Tak Roksana Węgiel celebruje "wyjazd panieński"

Choć już kilka miesięcy temu Roksana Węgiel postanowiła bardziej strzec swojej prywatności, od niedawna znów coraz śmielej chwali się w mediach osobistymi kadrami. Co ciekawe, do aktywności na Instagramie wrócił nawet jej ukochany, który przecież zapowiadał odejście. W miniony weekend wokalistka zaserwowała swoim odbiorcom niezłą dawką wrażeń, gdy pokazała drobne urywki z podróży.

Szybko okazało się, że nie jest to wcale taki zwykły wyjazd, a... wieczór panieński! Roxie zabrała ze sobą przyjaciółki, z którymi w sobotę udała się na na miasto, paradując w białej sukience z welonem. Warto wspomnieć, że pojechał z nimi Kevin Mglej, który, jak możemy się domyślać, w tym samym czasie zapewne świętuje swój wieczór kawalerski.

Po emocjonującym wieczorze Roxie postanowiła spędzić czas sam na sam z koleżankami na ciekawych aktywnościach, czym oczywiście pochwaliła się w sieci. Co takiego robiły?

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel w białej sukni i welonie. Stało się! Kevin Mglej pokazał zdjęcia

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama