Małgorzata Socha, Joanna Krupa, Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak Małgorzata Socha Edyta Górniak Małgorzata Kożuchowska Justyna Steczkowska
Małgorzata Socha, Joanna Krupa, Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak
ons.pl
1/6
Małgorzata Socha, Joanna Krupa, Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak
ons.pl

Małgorzata Socha to Waszym zdaniem najlepiej ubrana polska gwiazda! Zaprosiliśmy Was do głosowania na Najlepiej Ubraną Polską Gwiazdę 2015. Pierwsze miejsce w naszym rankingu bezapelacyjnie przypadło Małgorzacie Sosze. Doceniliście jej styl, w którym nie brakuje glamouru, ale też rozwiązań bardziej casualowych. Miejsce drugie przypadło Edycie Górniak i jej pełnym najnowszych trendów stylizacjom. Miejsce trzecie zajęła rzadko pokazująca się na czerwonych dywanach Małgorzata Kożuchowska. Okazało się jednak, że nie ilość się liczy w tym przypadku a… jakość. Czwarta pozycja należy do Justyny Steczkowskiej. Nasza diwa nie daje więc za wygraną! Finałową piątkę zamyka Joanna Krupa. Jak widać, seksowny styl prowadzącej „Top Model” też ma wśród was wielu zwolenników. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a Was zapraszamy do obejrzenia jeszcze raz najlepszych tegorocznych stylizacji naszych laureatek.

 

Zobaczcie też: Największe WPADKI modowe 2015 roku! Na razie prowadzi Miley Cyrus, ale goni ją Kożuchowska

 

 

2/6
Małgorzata Socha
ons.pl

Małgorzata Socha uwielbia ubrania od polskich projektantów! Na Flesz Fashion Night wystąpiła w seksownej aksamitnej sukni Łukasza Jemioła, na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu zachwyciła w kreacji Magdy Butrym a na pokazie Tomasza Ossolińskiego pojawiła się w zestawie od duetu Bohoboco. Jeśli od kogoś uczyć się stylu, to od niej!

3/6
Edyta Górniak
ons.pl

Edyta Górniak zachwyca zarówno na czerwonym dywanie (w czerwonej sukni Riny Cossack) jak i w  casualowych stylizacjach... Popatrzcie tylko na tę dziewczęcą czarną sukienkę z białym kołnierzykiem domu mody Valentino!

4/6
Małgorzata Kożuchowska
ons.pl

Naszym zdaniem stylizacjami Małgorzaty Kożuchowskiej można zachwycać się bez końca. Zobaczcie te najbardziej spektakularne: w bordowych aksamitnych spodniach Emilio Pucci, sukience z bolerkiem z piór z kolekcji Gosi Baczyńskiej i różowej kreacji z ozdobnymi guzikami Bohoboco.

 

5/6
Justyna Steczkowska
ons.pl

Najlepsze nogi naszego showbiznesu. Justyna Steczkowska słynie z umiłowania do niebotycznych szpilek i stylu glamour. Tak samo oszałamiająco wygląda na otwarciu modnego butiku (w sukience w panterkę włoskiej marki Babylon),  podczas występu w telewizji śniadaniowej (w dopasowanych czerwonych spodniach i ozdobionej kamieniami marynarce H&M) czy gdy robi zakupy w militarnej stylizacji.

6/6
Joanna Krupa
ons.pl

Każde wyjście Joanna Krupy jest głośno komentowane. Na długo zapamiętamy jej białą kreację z trenem zaprojektowaną przez Dawida Wolińskiego, w której wystąpiła na finale Top Model.  Równie efektownie prezentowała się na jesiennej ramówce TVN w asymetrycznej błękitnej sukni (też z kolekcji Dawida Wolińskiego). Jak mam się tak superzgrabne nogi, grzechem byłoby ich nie pokazywać!