Misbhv jesień/zima 17 Misbhv jesień/zima 17 Misbhv jesień/zima 17 Misbhv jesień/zima 17 Misbhv jesień/zima 17
Misbhv jesień/zima 17
1/6
Misbhv jesień/zima 17

Co mają ze sobą wspólnego Anna Lewandowska, Marina, Bella Hadid, Rihanna, the Weeknd oraz amerykańska edycja magazynu Vogue? To proste – wszyscy oni ulegli czarowi młodej, odjechanej polskiej marki MISBHV, która odnosi sukces za sukcesem i w żadnym wypadku nie zwalnia tempa.

 

Gwiazdy w ubraniach Misbhv

 

Od okresu radosnej beztroski po wejściu Polski do Unii Europejskiej, aż po kiczowate imprezy techno z wczesnych lat XXI wieku – MISBHV jest marką, która inspiracje czerpie z estetyki post-komunistycznej Polski i czyni z niej modny towar eksportowy na cały świat. Zapamiętajcie sobie tę nazwę – to jedna z najciekawszych współczesnych brandów streetwearowych.

 

Więcej: Marina w tej samej polskiej marce co Lewandowska! Zobaczcie jej DROGĄ bluzę

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co powinniście wiedzieć o marce MISBHV – i zobaczyć ich kampanię na jesień/zimę 17.

 

2/6
Misbhv jesień/zima 17

 

MISBHV to polska marka stworzona w Krakowie przez Natalię Maczek i Tomka Wirskiego, która na początku powstała jako niewielka linia bluz i t-shirtów robionych pod znajomych projektantów. Kilka lat do przodu, teraz MISBHV odnosi sukcesy na całym świecie – marka ma na koncie pokazy w Paryżu czy Nowym Jorku, noszą ją gwiazdy takie jak Bella Hadid, Rihanna czy Anna Lewandowska i Marina, a międzynarodowa prasa wymienia polski brand jednym tchem z takimi gigantami streetowej mody jak Vetements czy Off-White.

 

3/6
Misbhv jesień/zima 17

 

Pokazy w oficjalnym harmonogramie paryskiego i nowojorskiego tygodnia mody, olbrzymi following na Instagramie i współpraca z największymi kupcami nie tylko w Warszawie, Berlinie, Londynie czy Mediolanie ale także w Sankt Petersburgu, Seulu, Tokio, Szanghaju, Hong Kongu i w Los Angeles. Swój sukces marka zawdzięcza nie tylko wszechobecnej modzie na poradziecki styl niczym z ulic Moskwy czy Kijowa, ale przede wszystkim odjechanym projektom i współpracy z supergorącymi gwiazdami i influencerami.

 

4/6
Misbhv jesień/zima 17

 

Marki takie jak Vetements czy Gosha Rubchinskiy zawdzięczają swój sukces ogromnemu trendowi na surową, agresywną estetykę byłych krajów Związku Radzieckiego. Ale obecne kolekcje MISBHV przypominają szczęśliwszy, bardziej niewinny okres wczesnych lat pierwszej dekady XXI wieku.

 

5/6
Misbhv jesień/zima 17

 

Najnowsza, inspirowana motocyklowym stylem kolekcja na jesień/zimę 17 narodziła się z nastoletnich wspomnień Natalii. „Podobali mi się chłopcy, którzy jeździli na motocyklach", powiedziała w rozmowie z amerykańską edycją Vogue'a. „Z jednej strony jest tu trochę z ich stylu, a trochę z „Barbie girl", którą sama byłam, słuchając Christiny Aguilery czy Britney Spears".

 

6/6
Misbhv jesień/zima 17

 

W kolekcji widzimy całą masę inspiracji latami 00. Miniaturowe torebki, płaszcze czy bikini pokryte w całości logotypami marki, skórzane, wypolerowane na wysoki połysk kozaki (pamiętacie jeszcze jak w tamtych czasach ubierała się Doda?), białe, futrzane kurtki eksponujące brzuch (obowiązkowo z przekłutym pępkiem) czy różowe, welurowe puchówki – brzmi jak przepis na tandetną katastrofę – ale broni się dzięki porządnej szczypcie autoironii i dystansu.

 

Więcej na temat Misbhv