O mnie się nie martw sezon 7 O mnie się nie martw sezon 7, Iga w ciąży O mnie się nie martw sezon 7, Iga w ciąży O mnie się nie martw sezon 7, Iga urodziła O mnie się nie martw sezon 7, Iga z dzieckiem
O mnie się nie martw sezon 7
Ola Rybak
1/6
O mnie się nie martw sezon 7
Ola Rybak

Wimy, co wydarzy się w "O mnie się nie martw" jesienią! Serial wraca do telewizyjnej Dwójki z siódmym sezonem, a w nim...

Państwo Kaszuba zostaną rodzicami! W siódmej serii jednego z ulubionych seriali widzów TVP2 przebojową Igę (Joanna Kulig) i przystojnego prawnika, Marcina (Stefan Pawłowski) zobaczymy w rolach męża i żony oraz rodziców! 

 

Co wydarzy się w nowym sezonie "O mnie się nie martw"?

 

Iga świetnie znosi kolejną ciążę, wygląda kwitnąco i tak się czuje. Marcin tymczasem, chcąc zostać ojcem idealnym, przygotowuje się do nowej roli trenując zakładanie pieluch na lalce i wertując poradniki poświęcone opiece nad niemowlętami. Iga pomimo swojego stanu cały czas angażuje się w pomoc innym, a Marcin zastanawia się jak poradzą sobie kobiety w fundacji, kiedy jego żona urodzi.

Marta (Katarzyna Ankudowicz) z Krzyśkiem (Paweł Domagała) również starają się o dziecko. Piątkowa nie odpuszcza Małeckiemu nawet na chwilę – tak bardzo pragnie zostać mamą, że bierze urlopy w dni płodne, by zwiększyć szanse na rychłe macierzyństwo. Zmęczony nieco tymi ciągłymi staraniami Krzysiek z ulgą przyjmuje odwiedziny Filipa Bonnet (Piotr Jankowski). Dzięki wizycie ojca Helenki, Marta da Małeckiemu trochę odsapnąć.

„O mnie się nie martw” to ciepły, pełen humoru i emocji komediowy serial obyczajowy, w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących od pierwszego do pierwszego oraz bogatych prawników. To opowieść o ludziach, którzy – chociaż pochodzą z różnych środowisk, dzieli ich bagaż doświadczeń i sytuacja życiowa – stopniowo zdobywają wzajemne zaufanie, poznają się i odkrywają, jak wiele mają sobie do zaoferowania.

Jak potoczą się ich dalsze losy, widzowie Dwójki zobaczą już jesienią. W kolejnym sezonie do obsady serialu dołączą m.in. Jakub Wesołowski oraz Przemysław Cypryański.

ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA Z PLANU - IGA W CIĄŻY I Z DZIECKIEM NA RĘKACH W NASZEJ GALERII

Zobacz także: Ślub Igi i Marcina i... duże emocje w finale sezonu "O mnie się nie martw"! ZDJĘCIA

2/6
O mnie się nie martw sezon 7, Iga w ciąży
Ola Rybak

15 czerwca w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do siódmej serii „O mnie się nie martw”. Na planie po raz kolejny spotkali się bohaterowie serialu TVP2. Nowe odcinki widzowie Dwójki zobaczą już jesienią.

3/6
O mnie się nie martw sezon 7, Iga w ciąży
Ola Rybak
4/6
O mnie się nie martw sezon 7, Iga urodziła
Ola Rybak
5/6
O mnie się nie martw sezon 7, Iga z dzieckiem
Ola Rybak
6/6
O mnie się nie martw sezon 7
Ola Rybak