Barwy szczęścia co po wakacjach w serialu? Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu Barwy szczęścia: odc. 1665-1669 Barwy szczęścia odc 1670-1674 Barwy szczęścia odc. 1660-1664
Barwy szczęścia co po wakacjach w serialu?
1/7
Barwy szczęścia co po wakacjach w serialu?

Nowy, 11. sezon serialu "Barwy szczęścia" już od sierpnia w TVP 2. Czego zatem możemy spodziewać się po wakacjach? Mamy dla was nowe serialowe informacje!

W ostatnim odcinku przed końcem sezonu w końcu pojawiła się Klara, która uporała się z depresją poporodową. Czy wróci teraz do Huberta i córeczki?

Po tym jak zobaczy w dwuznacznej sytuacji męża z Ulą, poprosi go o rozmowę. Mąż będzie miał do niej żal o to, że zostawiła go z małą po porodzie, ale okaże się, że Klara nie zamierza tłumaczyć się ze swojej nieobecności i prosić o wybaczenie, a jedynie będzie chciała odzyskać córkę. 

- Zrozumiałam, że nie chcę żyć bez Marysi. Z Tobą już nie mogę być. To koniec - powie Klara!

Co na to Hubert?

Odpowiedź na następnej stronie.

Zobacz także: Jesteś fanem Barw szczęścia? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatniego sezonu serialu!

2/7
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

Oszołomiony Hubert w pierwszej chwili będzie chciał oddać córkę mamie. Jednak Agata zbuntuje brata. Pyrka powie żonie, że umożliwi kontakt z córką, ale nie pozwoli jej zabrać dziecka. 

- Ona zostanie tutaj, nie oddam ci jej - powie zdesperowany.

Klara i Hubert zaczną walkę o dziecko na śmierć i życie, mimo, że Ula usunie się w cień... 

3/7
Barwy szczęścia: odc. 1665-1669

Małą Marysią będzie się opiekować nowa opiekunka, siostra Uli - Kamila. Co się zatem stanie z Ulą?

4/7
Barwy szczęścia odc 1670-1674

A co u młodych i ambitnych? Julita odwiedzi rodziców Józka i poinformuje ich o tym, że zostaną dziadkami. Ojciec Sałatki przyjedzie do syna i zacznie go namawiać na ślub z dziewczyną.

Ojciec uważa, ze dziewczyna jest miła, rozsądna i piękna, a syn powinien się ustatkować skoro i tak będzie niebawem tatusiem. Czy Józek zostanie zmuszony do ślubu?

5/7
Barwy szczęścia odc. 1660-1664

Za to Łukasz chce odzyskać swoje dobre imię i złoży pozew przeciwko szefowej i gazecie, która go oczerniła w artykule. Pomóc ma mu w tym Paszkowska. Kiedy Marek dowie się, kto reprezentuje Sadowskiego ostrzeże Kasię, że prawniczka jest złym człowiekiem i opowie jakie świństwa robiła, żeby osunąć z jego życia - syna Witka.

6/7
Barwy szczęścia odc. 1642-1646

Psychopaci krążą wokół nas - podsumuje Umińską i Paszkowską - Marek. 

7/7
Barwy szczęścia odc. 1642-1646

Będą też i wesołe nowiny w życiu Kasi i Łukasza. Stefan i Waleria postanowią oddać im swój dom. A sami chcą zamieszkać w mieszkaniu Kasi.

Waleria i Stefan nie mają już siły zajmować się domem, a pragną, żeby młodzi zaczęli wszystko od nowa w innym miejscu. Stary Górka bardzo chciałby, aby Kasia w końcu wyszła za Łukasza. Czy czeka nas po wakacjach zatem ślub? :) 

Przekonamy się już jesienią!