Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu Barwy szczęścia odc. 1660-1664 Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu Barwy szczęścia: odc. 1665-1669
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu
Niespodziewane zakończenie!
1/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

Przed nami finał 10 sezonu ”Barw szczęścia” - i tydzień pełen serialowych emocji! Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów?

Emisja odcinków 1675-1679 w TVP2 o 20.05 od poniedziałku 5 czerwca do piątku - 9 czerwca.

Alicja (Monika Dryl) kolejny raz spróbuje zaszkodzić Łukaszowi (Michał Rolnicki)… i odwiedzi Kasię (Katarzyna Glinka), by „szczerze” porozmawiać o jej narzeczonym.
Co dalej?

- Doszłam do wniosku, że... powinnaś poznać moją wersję wydarzeń!
- Wybacz, ale twój zawodowy konflikt z Łukaszem to nie moja sprawa…
- Tylko że to, co Łukasz nazywa „zawodowym konfliktem”, to nie była różnica zdań, tylko jego perfidna intryga!

Zobacz także: Gwiazda "Barw szczęścia" ogłosiła, że jest w ciąży! To już 5. miesiąc i widać brzuszek! ZDJĘCIA

2/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

Kilka dni później Umińska nagłośni za to sprawę swojego zwolnienia w mediach - i wyzna w jednym z brukowców, że... Sadowski miał z nią romans! Po artykule Łukasz od razu zostanie w pracy zawieszony. A gdy gazeta trafi w ręce Górki, będzie też musiał ostro tłumaczyć się w domu.

- Kasia, to same kłamstwa… Chyba nie wierzysz w to, co pisze „Szok”!

3/10
Barwy szczęścia odc. 1660-1664

Trudne chwile czekają również Martę (Katarzyna Zielińska). Walawska zrobi wszystko, by Artur (Jacek Rozenk) został w Polsce, ale mąż zignoruje jej prośby i jednak powróci w Himalaje, kolejny raz ryzykując życie. A po jego wyjeździe Marta zadzwoni do prawnika i... wystąpi o rozwód!

4/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

Spore zmiany szykują się też w rodzinie Pyrków. Klara (Olga Jankowska) zdecyduje się w końcu na powrót do domu… ale przyjedzie na Zaciszną akurat w chwili, gdy Hubert (Marek Molak) spróbuje o niej zapomnieć – i zbliżyć się do Uli (Ania Karwan). Czy ukochany wybaczy jej ucieczkę i oboje na nowo połączy miłość?

5/10
Barwy szczęścia: odc. 1665-1669

Tymczasem Julita (Katarzyna Sawczuk) będzie miała kolejną „niespodziankę” dla Józka (Patryk Pniewski)… Tym razem dziewczyna oznajmi piłkarzowi, że zaszła z nim w ciążę. A gdy Darek (Andrzej Niemyt) stanie w jego obronie - i poprosi, by przedstawiła dowód od lekarza – od razu zacznie mu grozić.

- Jak będziesz się wtrącał w nasze sprawy, to cię załatwię... Na cacy! Opowiem gazetom i telewizji, co z ciebie za menadżer, że kobietę namawiasz do aborcji!(…) Od tej pory to ty i Józek będziecie mnie słuchać, bo to ja rozdaję karty, zrozumiano?!

6/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

Z kolei w sklepie „Zdrówko” pojawi się Nawrot (Przemysław Bluszcz). Borys (Jakub Wieczorek) o mało nie rzuci się na rywala z pięściami. Aldona (Elżbieta Romanowska) zgodzi się za to na chwilę rozmowy, ale szybko tego pożałuje – gdy senior oznajmi, że chce poznać syna.

 

7/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

- Do tej pory skrzywdziłeś mnie, a teraz jeszcze skrzywdzisz Aleksa? Myślisz tylko o sobie, nawet w obliczu śmierci!(…) Nie chcę, żeby Aleks wiedział, że jesteś jego ojcem… Jemu to w niczym nie pomoże, a ty straciłeś tę szansę wiele lat temu!

8/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

Miłosne zawirowania czekają też Natalię (Maria Dejmek). Zwoleńska spędzi w końcu „gorącą” noc z Wilkiem (Adam Szczyszczaj)… a później równie namiętny tydzień.

- Co sobie życzy na śniadanie panna Natalia?
- Ciebie…
- A potem? Zostajemy w łóżku jak wczoraj?
- I przedwczoraj… i przed-przedwczoraj…

9/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

W ich związku szybko jednak pojawi się mały „problem”… Bo po kilku dniach, Wilk trafi w sypialni dziewczyny na Oliwiera (Mikołaj Krawczyk)!

- Wychodzę z łazienki, a tam stoi facet w samych bokserkach! Pewnie myślał, że ty jesteś pod prysznicem i chciał dołączyć!

10/10
Barwy szczęścia odc. 1675-1679 Finał sezonu

A w finale... podwójne oświadczyny! Bruno (Lesław Żurek) w premierowych odcinkach spełni największe marzenie Amelii (Stanisława Celińska) i poprosi Anetę (Zofia Zborowska) o rękę. A pani doktor powie „tak” - nieświadoma, że jej wybranek chce w ten sposób uciec od myśli o jedynej kobiecie, którą naprawdę kocha: Bożenie (Marieta Żukowska).

Kilka dni później na kolana padnie za to Adrian (Sambor Czarnota) – tym razem przed Wiśniewską.

- Jesteśmy po przejściach, ale znowu razem... I wiem, że wiele pięknych dni przed nami. Dlatego postanowiłem zrobić to, co podpowiada mi serce! Bożenko, czy uczynisz mnie najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi?

Jaką usłyszy odpowiedź? Ciekawych zapraszamy do TVP2!