Aktorki z Barw szczęścia

Gwiazda "Barw szczęścia" ogłosiła, że jest w ciąży! To już 5. miesiąc i widać brzuszek! ZDJĘCIA

Aktorki z Barw szczęścia

Kolejna dobra nowina! Aktorka "Barw szczęścia" Izabela Zwierzyńska ma 28 lat i jest w ciąży. Aktorka, znana z roli Iwony Pyrki w serialu przyznała, że to już 5. miesiąc. Zwierzyńska od dłuższego czasu planowała zostać mamą. Cztery lata temu wyszła za maż za Stanisława Gliniewicza i nie chciała już dłużej odkładać decyzji o założeniu rodziny.

Gwiazda "Barw szczęścia" w ciąży!

Jak czuje się w ciąży przyszła mama?

Jestem obecnie w 5 miesiącu, więc myślę, że najgorsze już za mną. Pierwszy trymestr był trudny ze względu na dużą ilość pracy, mdłości i dużą potrzebę snu. Nie miałam apetytu, więc musiałam się trochę zmuszać do jedzenia, a dodatkowo pogoda nie sprzyjała spacerom. Na szczęście teraz czuję super moc, mam więcej siły niż 2 miesiące temu i korzystam z uroków wiosny. Od zawsze miałam zdrową, zbilansowaną dietę, teraz jedynie włączyłam w swój jadłospis więcej ryb i innych źródeł kwasów omega-3, sporo bazuję na warzywach i sokach warzywno-owocowych. Już nie mogę doczekać się polskich truskawek, malin i jagód!

Więcej: Zielińska odchodzi z Barw Szczęścia W którym odcinku?

 

Zobacz także: Łukasz oskarżony o molestowanie... Co jeszcze w "Barwach szczęścia"? FOTOSTORY

 

Iza opowiedziała też czy w ciąży będzie pracować? 

Cały czas sporo pracuję, gram jeszcze spektakle dyplomowe w Akademii Teatralnej, często jestem na planie "Barw szczęścia", a w Teatrze Capitol "Hawaje" z moim udziałem grane będą jeszcze pewnie do czerwca, na początku maja byłam w Londynie by przystąpić do egzaminów w Royal Academy of Dramatic Art na intensywne aktorskie studia magisterskie, co było sporym wyzwaniem, w szczególności fizycznym, ale cieszę się, że nawet w tym szczególnym stanie podjęłam wyzwanie i dałam radę! W moim życiu zawsze było intensywnie, sporo się działo, teraz także czeka na mnie napisanie i obrona pracy magisterskiej na AT. Jednak od lipca planuję zwolnić tempo, jak radzą koleżanki i moja Pani Doktor.

Zobacz: Monitorowanie cyklu menstruacyjnego: kiedy są największe szanse na ciążę?

 

Zobacz także: Zakochana i... zakłamana! Józek zauważa chciwość Julity! FOTOSTORY z "Barw szczęścia"

 

Iza Zwierzyńska opowiedziała jak udało jej się zaplanować ciążę. 

Dzięki urządzeniu Lady Comp. Jest to kobiecy komputer cyklu, który łatwo pozwala określić dni płodne i niepłodne w cyklu. Jest także bardzo skuteczny jeśli chodzi o wykrywanie ciąży, co zabawne moją wykrył na trybie "możliwa ciąża", a 3 dni później na "pewna ciąża", wówczas gdy testy strumieniowe były negatywne - więc muszę przyznać, że wygrał ze wszystkim! ;)

 

Zobacz także: Natalia Siwiec jest w ciąży! To już 5. miesiąc! Zobacz jej brzuszek ZDJĘCIA

 

Iza Zwierzyńska z mężem pokazują zaokrąglony brzuszek.

Izabela Zwierzyńska z mężem, ogłosiła, że jest w ciąży

 

Iza Zwierzyńska jest w 5. miesiącu ciąży.

Izabela Zwierzyńska z mężem, ogłosiła, że jest w ciąży

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43