Żony i dziewczyny skoczków narciarskich
Instagram
Newsy

Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła, Kota, Murańki?

Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła, Kota, Murańki?

Ewę Bilan Stoch znają wszyscy kibice skoków narciarskich. Piękną żonę naszego obecnie najbardziej utytułowanego członka kadry narodowej w skokach narciarskich mogliśmy podziwiać ostatnio na dorocznej Gali Mistrzów Sportu. Często można spotkać ją pod skocznią z aparatem fotograficznym w dłoni, jest bowiem zawodowym fotografem. Ale nie tylko - pani Ewa jest również menadżerką skoczków, czy prezesem klubu sportowego. 

Kibice pewnie kojarzą również śliczną żonę Dawida Kubackiego. Pani Marta często pojawia się na wspólnych zdjęciach z mężem. A jak wyglądają i co robią inne żony, narzeczone i dziewczyny polskich skoczków narciarskich? Jak wyglądają partnerki Piotra Żyły, Stefana Huli, Aleksandra Zniszczoła, Macieja Kota?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Martin Schmitt? Największy rywal Adama Małysza ma 42 lata i jest jeszcze przystojniejszy

Suknie ślubne żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!

Jak wyglądają żony i dziewczyny polskich skoczków 

Ewa Bilan-Stoch, choć sama często występuje z aparatem fotograficznym, chyba przyzwyczaiła się już do błysków fleszy. Żona Kamila Stocha bryluje na salonach, często - jak choćby w przypadku ostatniej Gali Mistrzów Sportu - kradnąc show innym. Jej stylizacja rodem z disneyowskiej "Krainy lodu" była hitem ostatniego weekendu.

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

Kamil Stoch i Ewa Stoch wesele
Instagram

 

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego

Dla Dawida Kubackiego ostatni Turniej Czterech Skoczni był naprawdę wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że wygrał w jednym z konkursów turnieju, ale również dlatego, że w jego trakcie... został tatą - na świat przyszło jego pierwsze dziecko, córeczka Zuzia.

Nasz zawodnik jest szczęśliwym mężem Marty Kubackiej, której oświadczył się w 2018 roku na wakacjach w Egipcie. Rok później - w maju 2019 pobrali się. A w samej końcówce 2020 roku zostali rodzicami.

Zobacz także: Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy!

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram
sss

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

 

Agnieszka, żona Klemensa Murańki

Kilka dni po Kubackim powiększyła się też rodzina Klemensa Murańki! Podczas tego samego turnieju skoczek dowiedział się, że po raz drugi został ojcem. Powitał na świecie drugiego syna!

Nasz 26-letni zawodnik wziął ślub w 2015 roku. Jego żoną jest piękna Agnieszka. 

Klemens Murańka

 

Dziewczyna Piotra Żyły

Burzliwe rozstanie naszego najweselszego skoczka, Piotra Żyły z żoną Justyną długo odbijało się echem w mediach, zresztą odbija się do teraz. Aktualnie skoczek jest wiązany z Marceliną Ziętek, 22-letnią byłą Miss Nastolatek i aktorką serialu "19+" nadawanego w TVN. Media pisały, że Marcelina i Piotr chcieli ukrywać związek, dziennikarze jednak zaczęli zestawiać zdjęcia na profilach skoczka i aktorki. Czy zdecydują się w końcu pokazać światu razem?

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek
Instagram/EastNews

Kim jest Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły?

 

Agnieszka, żona Macieja Kota

Kolejny nasz as przestworzy Maciej Kot również czeka na dziecko! W listopadzie ub. roku on i jego żona Agnieszka ogłosili, że spodziewają się synka... "Kocura Juniora". 

Maciej Kot na ślubie
Instagram

Maciej Kot i Agnieszka Kot na wakacjach
Instagram

 

Marcelina, żona Stefana Huli

Stefan Hula często podkreśla jak ważna jest dla niego rodzina i jej wsparcie. Chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych ze swoją piękną żoną, Marceliną oraz uroczymi córkami. 

 

 

Magdalena, żona Aleksandra Zniszczoła

Aleksander Zniszczoł jest mężem pięknej Magdaleny. Żona skoczka jest... siostrą byłej żony kolegi z kadry, Piotrka Żyły. Podobna do Justyny?

Na profilu pani Zniszczoł znajdziemy wiele pieknych zdjęć.

 

 

Skoki narciarskie na Olimpiadzie - wyniki, medale, gdzie oglądać
Newsy
Skoki narciarskie Pjongczang 2018: Polacy o krok od medali! Które miejsca zajęli Stoch i Hula?
A było tak blisko...

  Za nami pierwsze zawody w skokach narciarskich podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu! Polacy liczyli na pierwsze medale, zwłaszcza na zwycięstwo Kamila Stocha, który jest w fenomenalnej formie. Równie duże szanse mieli jednak pozostali, m.in. Dawid Kubacki czy Stefan Hula. Niestety, Hula i Stoch, którzy byli odpowiedni 1. i 2. po pierwszej serii, ostatecznie zajęli 4. (Stoch) i 5. (Hula) miejsce. Na 19. uplasował się Maciej Kot. W finale zabrakło Dawida Kubackiego.    Zobacz:  Kiedy Kamil Stoch zostanie ojcem?! Portal zapytał o to żonę skoczka, odpowiedziała krótko...   Piotr Żyła odpadł z rywalizacji o medale już na samym początku, ponieważ na treningach radził sobie najsłabiej:   Jasne było, że odpadnie ten, który będzie skakał najsłabiej. Na skoczni normalnej byłem to ja i co zrobić? Taki jest sport. Trzeba pracować nad tym, aby w kolejnych dniach było lepiej - powiedział dla skijumping.pl     Skoki Polaków na Igrzyskach Olimpijskich   1. seria  Maciej Kot - 99.0 m.  Stefan Hula - 111.0 m. Dawid Kubacki - 88.0 m.  Kamil Stoch - 106.5 m.    Miejsca po pierwszej serii   1. Stefan Hula 2. Kamil Stoch 20. Maciej Kot   Zobacz:  Rodzina jest dla niego najważniejsza! Poznaj żonę Stefana Huli i zobacz urocze zdjęcia z dziećmi!   2. seria Maciej Kot - 102 m.  Kamil Stoch - 105.5 m.  Stefan Hula - 105.5 m.    W finałowej serii nie zobaczyliśmy Dawida Kubackiego.    WYNIKI 1. Andreas Willinger 2. Johann Andre Forgang 3. Robert Johansson 4. Kamil Stoch 5. Stefan Hula ... 19. Maciej Kot   Niestety, tym razem bez medali :(    Zobacz także:  Nie uwierzycie czego Kamil Stoch nie może robić dłużej, niż 15 minut! Ma to zapisane w kontrakcie?!  ...

Dawid Kubacki z żoną
Instagram
Newsy
Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!
Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!

W środę 1 maja 2019 roku odbył się ślub Dawida Kubackiego i Marty Majcher (obecnie Kubackiej). Słynny polski skoczek i jego wieloletnia partnerka powiedzieli sobie sakramentalne TAK w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Panna młoda wybrała jasną suknię z koronkową górą i tiulowym dołem, a pan młody zaprezentował się w granatowym garniturze. Kto pojawił się na ślubie pary? Zobacz także:  Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy! Ślub Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej Według doniesień mediów, na ślubie utalentowanego sportowca pojawili się m.in.  jego koledzy ze skoczni, Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula oraz Maciej Kot. Partnerka Macieja Kota opublikowała w sieci zdjęcia młodej pary na weselu. Kim jest Marta Kubacka - żona Dawida Kubackiego? Dawid Kubacki i Marta Kubacka są parą od kilku lat. Para zaręczyła się w 2018 roku podczas wakacji w Egipcie, a w maju 2019 roku zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Marta Majcher bardzo wspiera swojego męża w karierze. Co ciekawe, też kiedyś była sportsmenką. Studiowała też na AWF, uprawiała szermierkę. Marta Majcher razem z mężem mieszka w Zakopanem. Dawid Kubacki i Marta Kubacka wzięli ślub w maju 2019 roku. Dawid Kubacki oświadczył się Marcie na wczasach w Egipcie. Znamy się od dawna, więc było to naturalne, ale Marta znalazła się w sytuacji, której chyba nie oczekiwała. Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się - mówił wówczas Dawid Kubacki w rozmowie z Super Expressem. 1 maja para powiedziała sobie sakramentalne TAK.  

Dawid Kubacki zostanie tatą
Instagram/Dawid Kubacki
Newsy
Dawid Kubacki już niedługo po raz drugi zostanie tatą! Skoczek pokazał urocze zdjęcie z ciężarną żoną 
Dawid i Marta Kubaccy poinformowali, że już wkrótce na świat przyjdzie ich druga pociecha. Na Instagramie skoczka pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widać już ciążowy brzuszek jego żony.

Dokładnie 1 listopada Marta Kubacka poinformowała w swoich mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Żona Dawida Kubackiego załączyła urocze zdjęcie, na którym widać ją wraz z córeczką, Zuzanną. Dziewczynka patrzy w oczy mamy i obejmuje jej brzuch. Komentarz, który ukochana skoczka dodała do fotki, nie pozostawiał wątpliwości: - Siostra jeszcze dwa miesiące i się widzimy - czytamy. Od tamtej pory minęły już prawie dwa miesiące, co oznacza, że drugie dziecko Dawida i Marty Kubackich wkrótce pojawi się na świecie. Skoczek narciarski napisał o tym w swoim najnowszym poście na Instagramie, w którym mówi, jak wiele się u niego ostatnio dzieje. Pokazał też piękne zdjęcie z ciężarną żoną.  Dawid Kubacki zostanie tatą po raz drugi Na instagramowych profilach Dawida Kubackiego i jego żony, pojawiło się ich nowe, wspólne zdjęcie. Skoczek i jego ukochana pozują w przepięknej aurze: wszędzie jest biało, świeci intensywne, zimowe słońce, a małżonkowie zdają się tańczyć na śniegu. Z kolei spod rozpiętego płaszcza Marty Kubackiej widać jej ciążowy brzuszek. Jak przyznał sam Dawid Kubacki, na koniec roku zapowiada się więc prawdziwa kumulacja pięknych wydarzeń. - Święta, Mistrzostwa Polski, urodziny Zuzy, Turniej Czterech Skoczni i... nowy członek rodziny, a my - relaks. Jakie macie kumulacje na koniec roku? - pyta Dawid Kubacki.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Dawid Kubacki (@dawid.kubacki.official) Zobacz także:  Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła,...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik