Żony i dziewczyny skoczków narciarskich
Instagram
Newsy

Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła, Kota, Murańki?

Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła, Kota, Murańki?

Ewę Bilan Stoch znają wszyscy kibice skoków narciarskich. Piękną żonę naszego obecnie najbardziej utytułowanego członka kadry narodowej w skokach narciarskich mogliśmy podziwiać ostatnio na dorocznej Gali Mistrzów Sportu. Często można spotkać ją pod skocznią z aparatem fotograficznym w dłoni, jest bowiem zawodowym fotografem. Ale nie tylko - pani Ewa jest również menadżerką skoczków, czy prezesem klubu sportowego. 

Kibice pewnie kojarzą również śliczną żonę Dawida Kubackiego. Pani Marta często pojawia się na wspólnych zdjęciach z mężem. A jak wyglądają i co robią inne żony, narzeczone i dziewczyny polskich skoczków narciarskich? Jak wyglądają partnerki Piotra Żyły, Stefana Huli, Aleksandra Zniszczoła, Macieja Kota?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Martin Schmitt? Największy rywal Adama Małysza ma 42 lata i jest jeszcze przystojniejszy

Suknie ślub żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!

Jak wyglądają żony i dziewczyny polskich skoczków 

Ewa Bilan-Stoch, choć sama często występuje z aparatem fotograficznym, chyba przyzwyczaiła się już do błysków fleszy. Żona Kamila Stocha bryluje na salonach, często - jak choćby w przypadku ostatniej Gali Mistrzów Sportu - kradnąc show innym. Jej stylizacja rodem z disneyowskiej "Krainy lodu" była hitem ostatniego weekendu.

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

Kamil Stoch i Ewa Stoch wesele
Instagram

 

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego

Dla Dawida Kubackiego ostatni Turniej Czterech Skoczni był naprawdę wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że wygrał w jednym z konkursów turnieju, ale również dlatego, że w jego trakcie... został tatą - na świat przyszło jego pierwsze dziecko, córeczka Zuzia.

Nasz zawodnik jest szczęśliwym mężem Marty Kubackiej, której oświadczył się w 2018 roku na wakacjach w Egipcie. Rok później - w maju 2019 pobrali się. A w samej końcówce 2020 roku zostali rodzicami.

Zobacz także: Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy!

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram
sss

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

 

Agnieszka, żona Klemensa Murańki

Kilka dni po Kubackim powiększyła się też rodzina Klemensa Murańki! Podczas tego samego turnieju skoczek dowiedział się, że po raz drugi został ojcem. Powitał na świecie drugiego syna!

Nasz 26-letni zawodnik wziął ślub w 2015 roku. Jego żoną jest piękna Agnieszka. 

Klemens Murańka

 

Dziewczyna Piotra Żyły

Burzliwe rozstanie naszego najweselszego skoczka, Piotra Żyły z żoną Justyną długo odbijało się echem w mediach, zresztą odbija się do teraz. Aktualnie skoczek jest wiązany z Marceliną Ziętek, 22-letnią byłą Miss Nastolatek i aktorką serialu "19+" nadawanego w TVN. Media pisały, że Marcelina i Piotr chcieli ukrywać związek, dziennikarze jednak zaczęli zestawiać zdjęcia na profilach skoczka i aktorki. Czy zdecydują się w końcu pokazać światu razem?

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek
Instagram/EastNews

Kim jest Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły?

 

Agnieszka, żona Macieja Kota

Kolejny nasz as przestworzy Maciej Kot również czeka na dziecko! W listopadzie ub. roku on i jego żona Agnieszka ogłosili, że spodziewają się synka... "Kocura Juniora". 

Maciej Kot na ślubie
Instagram

Maciej Kot i Agnieszka Kot na wakacjach
Instagram

 

Marcelina, żona Stefana Huli

Stefan Hula często podkreśla jak ważna jest dla niego rodzina i jej wsparcie. Chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych ze swoją piękną żoną, Marceliną oraz uroczymi córkami. 

 

 

Magdalena, żona Aleksandra Zniszczoła

Aleksander Zniszczoł jest mężem pięknej Magdaleny. Żona skoczka jest... siostrą byłej żony kolegi z kadry, Piotrka Żyły. Podobna do Justyny?

Na profilu pani Zniszczoł znajdziemy wiele pieknych zdjęć.

 

 

Dawid Kubacki z żoną
Instagram
Newsy
Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!
Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!

W środę 1 maja 2019 roku odbył się ślub Dawida Kubackiego i Marty Majcher (obecnie Kubackiej). Słynny polski skoczek i jego wieloletnia partnerka powiedzieli sobie sakramentalne TAK w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Panna młoda wybrała jasną suknię z koronkową górą i tiulowym dołem, a pan młody zaprezentował się w granatowym garniturze. Kto pojawił się na ślubie pary? Zobacz także:  Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy! Ślub Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej Według doniesień mediów, na ślubie utalentowanego sportowca pojawili się m.in.  jego koledzy ze skoczni, Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula oraz Maciej Kot. Partnerka Macieja Kota opublikowała w sieci zdjęcia młodej pary na weselu. Kim jest Marta Kubacka - żona Dawida Kubackiego? Dawid Kubacki i Marta Kubacka są parą od kilku lat. Para zaręczyła się w 2018 roku podczas wakacji w Egipcie, a w maju 2019 roku zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Marta Majcher bardzo wspiera swojego męża w karierze. Co ciekawe, też kiedyś była sportsmenką. Studiowała też na AWF, uprawiała szermierkę. Marta Majcher razem z mężem mieszka w Zakopanem. Dawid Kubacki i Marta Kubacka wzięli ślub w maju 2019 roku. Dawid Kubacki oświadczył się Marcie na wczasach w Egipcie. Znamy się od dawna, więc było to naturalne, ale Marta znalazła się w sytuacji, której chyba nie oczekiwała. Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się - mówił wówczas Dawid Kubacki w rozmowie z Super Expressem. 1 maja para powiedziała sobie sakramentalne TAK.  

Skoki narciarskie na Olimpiadzie - wyniki, medale, gdzie oglądać
Newsy
Skoki narciarskie Pjongczang 2018: Polacy o krok od medali! Które miejsca zajęli Stoch i Hula?
A było tak blisko...

  Za nami pierwsze zawody w skokach narciarskich podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu! Polacy liczyli na pierwsze medale, zwłaszcza na zwycięstwo Kamila Stocha, który jest w fenomenalnej formie. Równie duże szanse mieli jednak pozostali, m.in. Dawid Kubacki czy Stefan Hula. Niestety, Hula i Stoch, którzy byli odpowiedni 1. i 2. po pierwszej serii, ostatecznie zajęli 4. (Stoch) i 5. (Hula) miejsce. Na 19. uplasował się Maciej Kot. W finale zabrakło Dawida Kubackiego.    Zobacz:  Kiedy Kamil Stoch zostanie ojcem?! Portal zapytał o to żonę skoczka, odpowiedziała krótko...   Piotr Żyła odpadł z rywalizacji o medale już na samym początku, ponieważ na treningach radził sobie najsłabiej:   Jasne było, że odpadnie ten, który będzie skakał najsłabiej. Na skoczni normalnej byłem to ja i co zrobić? Taki jest sport. Trzeba pracować nad tym, aby w kolejnych dniach było lepiej - powiedział dla skijumping.pl     Skoki Polaków na Igrzyskach Olimpijskich   1. seria  Maciej Kot - 99.0 m.  Stefan Hula - 111.0 m. Dawid Kubacki - 88.0 m.  Kamil Stoch - 106.5 m.    Miejsca po pierwszej serii   1. Stefan Hula 2. Kamil Stoch 20. Maciej Kot   Zobacz:  Rodzina jest dla niego najważniejsza! Poznaj żonę Stefana Huli i zobacz urocze zdjęcia z dziećmi!   2. seria Maciej Kot - 102 m.  Kamil Stoch - 105.5 m.  Stefan Hula - 105.5 m.    W finałowej serii nie zobaczyliśmy Dawida Kubackiego.    WYNIKI 1. Andreas Willinger 2. Johann Andre Forgang 3. Robert Johansson 4. Kamil Stoch 5. Stefan Hula ... 19. Maciej Kot   Niestety, tym razem bez medali :(    Zobacz także:  Nie uwierzycie czego Kamil Stoch nie może robić dłużej, niż 15 minut! Ma to zapisane w kontrakcie?!  ...

Ewa i Kamil Stoch pokazali na Instagramie zdjęcia z wakacji
Instagram
Newsy
Zobacz, jak Kamil Stoch tańczy na weselu Dawida Kubackiego! Co za ruchy!
Zobacz, jak Kamil Stoch tańczy na weselu Dawida Kubackiego! Co za ruchy!

Kilka dni temu na Podhalu odbyło się góralskie wesele Dawida Kubackiego, który poślubił Martę Majcher! Na ceremonii pojawili się inni skoczkowie - wśród nich nie zabrakło Macieja Kota, Stefana Huli, Piotra Żyły czy Kamila Stocha z żoną, Ewą Bilan Stoch. W sieci zaś ukazało się nagranie tańca naszego mistrza! Nawet nie podejrzewaliśmy go o tak kocie ruchy. Kamil Stoch tańczy na weselu Dawida Kubackiego Huczne wesele Dawida odbyło się 1 maja. Impreza w bardzo góralskim stylu była wydarzeniem na Podhalu, w końcu bawili się na nim najlepsi polscy skoczkowie. A bawili się zaś bardzo zacnie! Weselni goście wykonali skomplikowany układ taneczny, ale najbardziej wyróżniał się Kamil Stoch! Niektórzy już uważają, że sportowiec powinien wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". I coś w tym jest! Zobaczcie nagrania!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Kto jest za tym aby Kamil Stoch poszedł do Tańca z Gwiazdami? 😂 Nie miałam pojęcia, że Kamil potrafi tak tańczyć 🤩😎 @kamilstochofficial #kamilstoch #dance #wedding #repost #story @ szymon_stoch Post udostępniony przez Polish Jumping Team Fanpage (@polscyskoczkowie) Maj 2, 2019 o 4:14 PDT             Wyświetl ten post na Instagramie.                   🕺💃 #wedding #dance #kamilstoch #ewabilanstoch #Stoch #skijumpingfamily #skokitvp #skijumping @ k_babiash Post udostępniony przez Polish Jumping Team Fanpage...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner