Żony i dziewczyny skoczków narciarskich
Instagram

Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła, Kota, Murańki?

Żony i dziewczyny skoczków narciarskich
Instagram

Ewę Bilan Stoch znają wszyscy kibice skoków narciarskich. Piękną żonę naszego obecnie najbardziej utytułowanego członka kadry narodowej w skokach narciarskich mogliśmy podziwiać ostatnio na dorocznej Gali Mistrzów Sportu. Często można spotkać ją pod skocznią z aparatem fotograficznym w dłoni, jest bowiem zawodowym fotografem. Ale nie tylko - pani Ewa jest również menadżerką skoczków, czy prezesem klubu sportowego. 

Kibice pewnie kojarzą również śliczną żonę Dawida Kubackiego. Pani Marta często pojawia się na wspólnych zdjęciach z mężem. A jak wyglądają i co robią inne żony, narzeczone i dziewczyny polskich skoczków narciarskich? Jak wyglądają partnerki Piotra Żyły, Stefana Huli, Aleksandra Zniszczoła, Macieja Kota?

Zobacz także: Jak dziś wygląda Martin Schmitt? Największy rywal Adama Małysza ma 42 lata i jest jeszcze przystojniejszy

Jak wyglądają żony i dziewczyny polskich skoczków 

Ewa Bilan-Stoch, choć sama często występuje z aparatem fotograficznym, chyba przyzwyczaiła się już do błysków fleszy. Żona Kamila Stocha bryluje na salonach, często - jak choćby w przypadku ostatniej Gali Mistrzów Sportu - kradnąc show innym. Jej stylizacja rodem z disneyowskiej "Krainy lodu" była hitem ostatniego weekendu.

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

Kamil Stoch i Ewa Stoch wesele
Instagram

 

Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego

Dla Dawida Kubackiego ostatni Turniej Czterech Skoczni był naprawdę wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że wygrał w jednym z konkursów turnieju, ale również dlatego, że w jego trakcie... został tatą - na świat przyszło jego pierwsze dziecko, córeczka Zuzia.

Nasz zawodnik jest szczęśliwym mężem Marty Kubackiej, której oświadczył się w 2018 roku na wakacjach w Egipcie. Rok później - w maju 2019 pobrali się. A w samej końcówce 2020 roku zostali rodzicami.

Zobacz także: Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy!

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram
sss

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

 

Agnieszka, żona Klemensa Murańki

Kilka dni po Kubackim powiększyła się też rodzina Klemensa Murańki! Podczas tego samego turnieju skoczek dowiedział się, że po raz drugi został ojcem. Powitał na świecie drugiego syna!

Nasz 26-letni zawodnik wziął ślub w 2015 roku. Jego żoną jest piękna Agnieszka. 

Klemens Murańka

 

Dziewczyna Piotra Żyły

Burzliwe rozstanie naszego najweselszego skoczka, Piotra Żyły z żoną Justyną długo odbijało się echem w mediach, zresztą odbija się do teraz. Aktualnie skoczek jest wiązany z Marceliną Ziętek, 22-letnią byłą Miss Nastolatek i aktorką serialu "19+" nadawanego w TVN. Media pisały, że Marcelina i Piotr chcieli ukrywać związek, dziennikarze jednak zaczęli zestawiać zdjęcia na profilach skoczka i aktorki. Czy zdecydują się w końcu pokazać światu razem?

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek
Instagram/EastNews

Kim jest Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły?

 

Agnieszka, żona Macieja Kota

Kolejny nasz as przestworzy Maciej Kot również czeka na dziecko! W listopadzie ub. roku on i jego żona Agnieszka ogłosili, że spodziewają się synka... "Kocura Juniora". 

Maciej Kot na ślubie
Instagram

Maciej Kot i Agnieszka Kot na wakacjach
Instagram

 

Marcelina, żona Stefana Huli

Stefan Hula często podkreśla jak ważna jest dla niego rodzina i jej wsparcie. Chętnie pokazuje się w mediach społecznościowych ze swoją piękną żoną, Marceliną oraz uroczymi córkami. 

 

 

Magdalena, żona Aleksandra Zniszczoła

Aleksander Zniszczoł jest mężem pięknej Magdaleny. Żona skoczka jest... siostrą byłej żony kolegi z kadry, Piotrka Żyły. Podobna do Justyny?

Na profilu pani Zniszczoł znajdziemy wiele pieknych zdjęć.

 

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47