Żona Kamila Durczoka krytykuje Beatę Tadlę
Newsy

Żona Kamila Durczoka broni męża i atakuje Beatę Tadlę: "Dziennikarz musi być odporny na różne opinie"

Żona Kamila Durczoka broni męża i atakuje Beatę Tadlę: "Dziennikarz musi być odporny na różne opinie"

Żona Kamila Durczoka broni go po tym, jak Beata Tadla zdecydowała się opowiedzieć o kulisach jej pracy w TVN24, kiedy to jej szefem był właśnie Kamil Durczok. Dziennikarka zdradziła bowiem, że zdecydowała się rozpocząć współpracę z Telewizją Publiczną, ponieważ w stacji TVN poczuła nad sobą "szklany sufit", który ją ograniczał.

Wiedziałam, że tam nic więcej nie zrobię, że karty są rozdane. Był szefem. Wiadomo było, że nie poprowadzę wydania specjalnego, wieczoru wyborczego, nie zmierzę się z nowymi wyzwaniami. Zeznaję w procesie i nie mogę w ogóle wypowiadać się na ten temat -Beata Tadla przyznała w rozmowie z Na żywo.


Oskarżenia Beaty Tadli oburzyły Mariannę Durczok. Żona Kamila Durczoka w rozmowie z tabloidem sugeruje, że Tadla próbuje promować się kosztem jej męża.

 

Dziennikarz musi być odporny na różne opinie. Każdy ma swoją własną wrażliwość, różną samoocenę siebie, inne ambicje. Nasze poczucie własnej wartości jest czasem mierzone przez szefa. Pani Beata ma widocznie jakąś wyjątkową wrażliwość. Zmieniała telewizje, cóż w tym dziwnego. Mój mąż też kiedyś przeszedł z TVP do TVN, bo każdy szuka miejsca, w którym może się bardziej spełniać. Beata Tadla jest w tej chwili wolnym rodnikiem na rynku mediów i walczy o swój PR. Ona zeznaje pod przysięgą i musi mówić prawdę- stwierdziła żona dziennikarza.


To nie pierwszy raz kiedy Marianna Durczok staje w obronie swojego męża. Ostatnio dostało się Annie Dereszowskiej, którą krytykowała za to, że zgodziła się na emisję roastu Kuby Wojewódzkiego w którym żartowano z jej "romansu" z Durczokiem.

 

Zobacz: Żona Kamila Durczoka OSTRO o Dereszowskiej! "To dla mnie nie jest żadna aktorka!"

 

Żona Kamila Durczoka krytykuje Beatę Tadlę.

Beata Tadla odpowie na krytykę Marianny Durczok?

Beata Tadla, Jarosław Kret
East News
Newsy
Mrozowska, Tadla, Kret, Pietrucha i inne gwiazdy na imprezie rozdania nagród ZDJĘCIA
Mrozowska, Tadla, Kret, Pietrucha i inne gwiazdy na imprezie rozdania nagród ZDJĘCIA
Marianna Durczok ostro o Annie Dereszowskiej
Newsy
Żona Kamila Durczoka OSTRO o Dereszowskiej! "To dla mnie nie jest żadna aktorka!"
Skomentowała też romans aktorki z Kamilem!

Żona Kamila Durczoka, Marianna Durczok, ostro krytykuje Annę Dereszowską! A to wszystko za sprawą wciąż powracających plotek o rzekomym romansie dziennikarza z aktorką oraz słynnego już roastu Kuby Wojewódzkiego, w którym żartowano z gwiazdy i jej relacji z Durczokiem. Nie zabrakło ostrych słów! Żona Kamila Durczoka ostro o Annie Dereszowskiej Plotki o romansie Kamila Durczoka i Anny Dereszowskiej pojawiły się w 2012 roku, kiedy to aktorka przechodziła poważny kryzys w związku z Piotrem Grabowskim. W prasie pojawiały się zdjęcia smutnej gwiazdy, którą miał pocieszać właśnie Durczok. Oliwy do ognia dodał ich wspólny występ w programie Szymona Majewskiego w TVN. Choć po jakimś czasie wszystko ucichło, niektórzy wciąż wracają do ich "romansu".  W roaście Kuby Wojewódzkiego niektórzy komicy ostro żartowali z niej i dziennikarza: Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent. Sam dziennikarz był oburzony poziomem żartów w show Kuby Wojewódzkiego: Tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gówna - skwitował krótko. Żona Kamila Durczoka krytykuje Dereszowską za udział w roast Kuby Wojewódzkiego Dobrego zdania na temat roastu i Anny Dereszowskiej nie ma również żona Kamila Durczoka , Marianna Durczok, która w rozmowie z "Na żywo" podważa jej umiejętności aktorskie i krytykuje za to, że zgodziła się na emisję roastu: Panią Dereszowską widziałam raz w życiu. Dla mnie to nie jest aktorka, chyba że serialowa i mówię to jako filmoznawca. Jeśli Pani Dereszowska swoja osobą autoryzuje udział w takim programie, to świadczy to tylko o niej. Przecież można poprosić o wycięcie pewnych scen, jeśli program nie jest emitowany na...

Edward Miszczak o zniknięciu Kamila Durczoka
ONS
Newsy
Edward Miszczak o Kamilu Durczoku: „Jedna z największych karier dziennikarskich strasznie zmarnowana”
TVN po aferze Durczoka

Kamil Durczok , od momentu kiedy jeden z tygodników opublikował materiały oskarżające go o mobbing i molestowanie swoich współpracownic, zniknął z mediów . Stacja TVN po przeprowadzonym śledztwie zakończyła w trybie natychmiastowym współpracę z szefem "Faktów". Sprawą zajęła się również prokuratura, która ostatecznie nie znalazła dowodów na na molestowanie pracownic przez Kamila Durczoka. Wyniki przedstawione przez prokuraturę skomentowała wówczas żona dziennikarza. Zobacz: Żona Durczoka o decyzji prokuratury: To pierwsza poważna weryfikacja. Mam nadzieję, że... Były już dziennikarz TVN postanowił jednak walczyć o dobre imię oraz o odszkodowanie od magazynu "Wprost", które publicznie oskarżało go o mobbing i molestowanie. Kamil Durczok zażądał łącznie 9 milionów złotych od wydawcy gazety . Żona Kamila Durczoka w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" zdradziła jakie plany na przyszłość ma znany dziennikarz.   Może będzie pisarzem lub biznesmenem, propozycje są różne. Kamil ma dużo czasu, żeby pomyśleć, co chce w życiu robić " - powiedziała wówczas  Marianna Dufek-Durczok. Zniknięcie z mediów przez Kamila Durczoka postanowił skomentować Edward Miszczak . Dyrektor programowy TVN w rozmowie z Gazeta.pl przyznał, że Durczok zmarnował swoją karierę . Kamil jakoś się odciął od stacji. Wiem, że z niektórymi ludźmi ma kontakt dalej. Ja uważam, że to jest jeden z większych, może największych karier dziennikarskich strasznie zmarnowana . Myślicie, że Kamil Durczok jeszcze kiedyś pojawi się w mediach?  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner