Znany polski aktor pochwalił się radosną informacją! Okazuje się, że 75-letni Henryk Talar został ojcem! Taka informacja obiegła dziś media, a jako pierwszy przekazał ją "Super Express" powołując się na rozmowę z gwiazdorem. Henryk Talar na koniec wywiadu powiedział:

Reklama

Dziękuję, z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia. Idę drogą Karola Strasburgera – zdradził w rozmowie z dziennikiem.

Teraz okazuje się, że gwiazdor serialu "Archiwista" wcale nie został ojcem! Henryk Talar zdementował te informacje, które sam podał w rozmowie z mediami, opowiadając o swoim szczęściu i porównując się do Karola Strasburgera, który niedawno po raz pierwszy został ojcem. Zobaczcie, jak to wyjaśnił!

Henryk Talar nie został ojcem!

W rozmowie dla "Fakt.pl" aktor oficjalnie zdementował informację, że w wieku 75 lat został ojcem! Wyznał, że był znudzony rozmową i chciał zakończyć wywiad o serialu "Archiwista" w atrakcyjny sposób i celowo doprowadził do tego nieporozumienia.

Oficjalnie dementuję. Nie zostałem trzy miesiące temu ojcem! Nie byłoby w tym nic zdrożnego, a nawet otarłbym się o cud, gdybym został ojcem w wieku 75 lat. Jest taki żart "Zdrada do 60-tki jest grzechem, po 60-tce cudem”. Po prawie godzinnej rozmowie z pewną dziennikarką na temat "Archiwisty", poprosiłem o ostatnie pytanie, chcąc zakończyć tę mało satysfakcjonującą rozmowę - wyznał Henryk Talar dla "Fakt.pl".

Mówiąc o dziecku, chodziło mu o serial, ale widząc, że chodzi jedynie o sensację pokierował tak rozmową, że media obiegła informacja, że niedawno został ojcem!

Przez godzinę rozmawiałem z, powiedzmy, dziennikarką o serialu "Archiwista". To była trudna rozmowa, ponieważ owa pani nie miała zbytniego pojęcia o sztuce. Chciałem skończyć tę rozmowę, bo wiedziałem, że panią z "Super Expressu" nie interesuje ta produkcja. Na koniec, aby ją zadowolić, odpowiedziałem na pytanie o mój największy sukces życiowy, że to "ojcostwo". Dodałem, że to "ojcostwo trzymiesięcznego syna", mając na myśli "Archiwistę" oczywiście - tak Henryk Talar uzasadnił swoją motywację w rozmowie z serwisem plejada.pl

Henryk Talar mówi wprost, że zrobił to celowo i zdawał sobie sprawę, że to właśnie ta informacja będzie kluczowa, a nie rozmowa o serialu:

Zobacz także

Powiedziałem słowa o ojcostwie umyślnie, ponieważ wydało mi się, że po to ta pani przyszła. Aby usłyszeć to bzdurzenie. (...) Wiedziałem, że tak to może się skończyć, choć nie chciałem, żeby tak było - dodał aktor dla plejada.pl

Trzeba przyznać, że ten żart przejdzie do historii!

Zobacz także: Apoloniusz Tajner został ojcem! Jego młodsza o 36 lat żona urodziła miesiąc temu. Znamy płeć i imię

East News

Aktor porównał się do Karola Strasburgera, który został ojcem w wieku 72 lat.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama