Apoloniusz Tajner z partnerką, Izabelą Podolec
East News

Apoloniusz Tajner został ojcem! Jego młodsza o 36 lat żona urodziła miesiąc temu. Znamy płeć i imię

Apoloniusz Tajner z partnerką, Izabelą Podolec
East News

Apoloniusz Tajner został ojcem! 65-letni prezes PZN w rozmowie z Super Expressem wyznał, że półtora miesiąca temu, we wrześniu, został ponownie ojcem. Na świecie pojawił się synek, który otrzymał imię Leopold Apoloniusz. Poznajcie szczegóły.

Apoloniusz Tajner został ojcem. Imię i płeć dziecka

Apoloniusz Tajner jest bardzo szczęśliwy. Jakiś czas temu po raz trzeci został tatą:

Czuję, jakby przyłączono mi bateryjkę do ciała - wyjawił w rozmowie z Super Expressem Tajner.

Nieco więcej w rozmowie z pomponik.pl zdradziła jego żona, Izabela Podolec. Chłopiec jest zdrowy:

Synek jest zdrowy, ma na imię Leopold Apoloniusz Tajner, urodził się we wrześniu. Jesteśmy szczęśliwi, bo to wyczekane dziecko - powiedziała Izabela Podolec-Tajner. 

Historia imion synka pary jest niezwykła. Pierwsze, Leopold, jest po tacie Apoloniusza, który był skoczkiem narciarskim. Drugie - oczywiście po samym Apoloniuszu:

Tata Apoloniusza, czyli dziadek naszego dziecka, tak miał na imię. Nigdy go nie poznałam, bo zmarł wiele lat temu, ale wiem, że był dobrym człowiekiem. [...] A drugie imię naszego syna to oczywiście po Tacie. Tatę ma najlepszego na świecie - dodała Izabela Podolec-Tajner w rozmowie z pomponik.pl! 

Przyjście na świat Leopolda oznacza, że Dominika Tajner znów została starszą siostrą. Co powiedziała o tej sytuacji? Sprawdźcie tutaj! 

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec - historia miłości

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec są ze sobą od 8 lat. Poznali się w pociągu na linii Kraków-Warszawa. Na początku Podolec nie wiedziała, kim jest jej przyszły mąż:

Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!". A Apoloniusz tak spojrzał na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam - "Tak, to ten aktor z Na Wspólnej". Autentycznie tak było - opowiadała Izabela Podolec - wyznała w jednym z wywiadów.

Dzieli ich aż 36 lat. Jednak dla pary to żaden problem:

A teraz, czy ja widzę różnicę wieku? Myślę, że nie. Wiadomo, w każdym związku są kłótnie, ale one nie są spowodowane różnicą wieku. Ja też tego nie odczuwam. Poza tym u nas jest specyficzna sytuacja, ponieważ ja poznałam Apoloniusza jak miałam 21 lat. Jesteśmy 7 lat razem. Więc on w jakiś sposób mnie ukształtował. Więc było trochę łatwiej - wyznała kilkanaście miesięcy temu w jednym z wywiadów.

W maju tego roku pojawiła się informacja, że Apoloniusz i Izabela są już po ślubie. Na uroczystości pojawili się m.in. Adam Małysz z żoną czy Michał Wiśniewski. Kilka miesięcy później plotkowano o ciąży. Dziś okazuje się, że wszelkie spekulacje okazały się prawdziwe!

Rodzicom serdecznie gratulujemy!

Apoloniusz i Izabela tworzą bardzo szczęśliwą parę! Dzieli ich 36 lat, ale to dla nich żaden problem.

Apoloniusz Tajner z partnerką
East News

Od września są rodzicami małego Leopolda Apoloniusza. Życzymy im zdrowia i szczęścia!

Apoloniusz Tajner z partnerką, Izabelą Podolec
East News

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04