Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

Syn Zenka Martyniuka przeżył piekło w szkole! Co zdradził artysta?

Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

 

Zenon Martyniuk w programie „Gwiazdy Cejrowskiego” zdradził, jak jego syn był traktowany w szkole. Okazuje się, że nie miał lekko! Zobaczcie, jak wyglądało dzieciństwo Daniela M.

 

Zobacz: Zenek Martyniuk w swojej książce wyjawił prawdę na temat syna! Mocne!

 

Zenek Martyniuk jest ostatnio rozchwytywany, ale nie tylko ze względu na jego działalność muzyczną, ale głównie za sprawą syna, który teraz wpadł w poważne tarapaty. Podczas zeszłorocznego wywiadu dla Plejady.pl gwiazdor mówił nie tylko o karierze zawodowej, ale padło też wiele pytań o jego życie rodzinne, z których dowiedzieliśmy się, jak wyglądało dzieciństwo Daniela M.

 

Zenek Martyniuk zdradził, jak wyglądało dzieciństwo jego syna!

 

Dotychczas król disco polo o swoim synu pisał przede wszystkim w swojej książce „Życie to są chwile”. Zdradził w niej, że zawsze był łagodny dla Daniela i uwielbiał go rozpieszczać. Opowiedział również o nim w programie „Gwiazdy Cejrowskiego”. Dodatkowo podzielił się osobistym wyznaniem, że w związku z jego karierą, ani jego żona, ani syn nie mieli łatwego życia.

 

Mój syn swoje przeżył w szkole tak samo, jak moja żona (...) W okresie szkoły podstawowej miał różne przygody. Mówił: tato, śmieją się koledzy ze mnie, że jestem synem discopolowca - wyznał Martyniuk w wywiadzie dla Plejady.

 

Martyniuk powiedział też, że jego syn miał mnóstwo zabawek i gadżetów. Muzyk przywoził mu je z zagranicznych tras koncertowych. Jednak starał się też rozmawiać z synem o tym, co się dzieje w szkole. Szczególnie, kiedy Daniel był w szkole podstawowej i wyjątkowo przeżywał komentarze kolegów. 

 

Zobacz: Zenek Martyniuk urządził już pokój dla wnuczki! Co się w nim znalazło?!

 

Zenek Martyniuk

Syn Zenka Martyniuka, Daniel M.

 

Zenek Martyniuk wystąpił na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

Zenek Martyniuk wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką
ONS

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40