Zenon Martyniuk
East News
Newsy

Zenek Martyniuk szczerze o problemach syna! Co z jego małżeństwem?

Zenek Martyniuk szczerze o problemach syna! Co z jego małżeństwem?

Zenek Martyniuk w najnowszym wywiadzie skomentował problemy swojego syna i zdradził, jak teraz wygląda jego małżeństwo!

Martyniuk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce i chyba każdy zna jego największe hity takie jak: "Przez twe oczy zielone". Niestety, w ubiegłym roku zrobiło się głośno o jego rodzinie również ze względu na problemy syna. Po wystawnym weselu Daniela i jego partnerki w mediach zaczęły ukazywać się niepokojące informacje dotyczące ich związku. Pod koniec 2018 roku prasa donosiła, że w domu młodego małżeństwa musiała interweniować policja, a po jakimś czasie okazało się, że ich związek przeżywa poważny kryzys. Para rozstawała się i schodziła. Jak dziś wyglądają ich relacje? 

Dlaczego Magda Bereda zdecydowała się na cover piosenki Zenka Martyniuka? Zobaczcie, co mówi o hicie disco polo

Zenon Martyniuk szczerze o synu

Król disco-polo w rozmowie z "Twoim imperium" skomentował związek swojego syna i zapewnił, że Daniel i jego żona są dziś razem.

Jakim ojcem według Zenka Martyniuka jest Daniel? Co mówi o swojej synowej?

Wszystko się naprostowało. Daniel ma wspaniałą rodzinę. Jest bardzo troskliwym ojcem. Naprawdę, aż miło popatrzeć, jak się zajmuje córką. O synowej też złego słowa nie mogę powiedzieć, bo bardzo się stara, a dodatkowo jeszcze się uczy. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło. 

Przy okazji Zenek Martyniuk opowiedział o swojej ukochanej wnuczce. Dumny dziadek przyznał, że rozpieszcza małą Laurę. 

(...) Często ją zabieram na spacery do lasu i śpiewam jej piosenki. A gdy jest u nas, to jeszcze przygrywam na pianinie. Wtedy dziecko się uśmiecha i podryguje w takt muzyki - wyznał w rozmowie z "Twoim imperium". 

Przypominamy, że już wkrótce do kin wejdzie film opowiadający o życiu Zenka Martyniuka. Premiera produkcji zapowiedziana jest na 14 lutego.

Zobacz także: Jak wygląda wnuczka Zenka Martyniuka? Daniel pokazał zdjęcie Laury!

Zenek Martyniuk zdradził, jak dziś wygląda związek jego syna.

Szczegóły filmu o Zenku Martyniuku

Król disco polo opowiedział również o ukochanej wnuczce.

Zenek Martyniuk pod siedzibą TVP

 

Zenek Martyniuk i Adam Mickiewicz
Newsy
Kto to napisał - Adam Mickiewicz, czy... Zenek Martyniuk? Wieszczymy Wam kłopoty z odpowiedzią QUIZ

Zenek Martyniuk znów potwierdził, że jest królem polskiej muzyki! Ostatnie porównania do Chopina stały się już hitem sieci. My zestawiliśmy go jednak z naszym narodowym Wieszczem! Przesadziliśmy? Naprawdę?! To spróbujcie po fragmencie tekstu odgadnąć, kto jest autorem słów - Adam Mickiewicz, czy... Zenek Martyniuk?

Podobieństwa można mnożyć ;) Obaj poruszali i ciągle poruszają miliony. Pisząc o miłości, rozstaniu, czy bólu z nim związanym. I za każdym stoi "rząd dusz"... Mamy nadzieję, że wielbiciele natchnionego polskiego romantyzmu wybaczą nam "szarganie świętości".

Zenek Martyniuk  znów potwierdził, że jest królem polskiej muzyki! Ostatnie porównania do Chopina stały się już hitem sieci. My zestawiliśmy go jednak z naszym narodowym Wieszczem! Przesadziliśmy? Naprawdę?! To spróbujcie po fragmencie tekstu odgadnąć, kto jest autorem słów - Adam Mickiewicz, czy... Zenek Martyniuk? Podobieństwa można mnożyć ;) Obaj poruszali i ciągle poruszają miliony. Pisząc o miłości, rozstaniu, czy bólu z nim związanym. I za każdym stoi "rząd dusz"... Mamy nadzieję, że wielbiciele natchnionego polskiego romantyzmu wybaczą nam "szarganie świętości".

Zenek Martyniuk, Anna Przybylska
Instagram
Newsy
Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała
Bez pomocy Ani Przybylskiej Zenek Martyniuk mógłby nie nagrać teledysku! "Powiedziała: Zenio, nie martw się!" I go uratowała

  Zenek Martyniuk opowiedział nam o swojej pracy z Anną Przybylską! Król disco polo poznał Anię na planie jednego ze swoich teledysków teledysków gdy nie była jeszcze wielką gwiazdą - okazuje się, że Ania była odpowiedzialna m.in. za poprawianie jego makijażu czy włosów na planie.   Zobacz też:  Jak naprawdę wyglądał związek Ani Przybylskiej i Jarka Bieniuka? Siostra aktorki: "Nie byli idealną rodziną. Od miłości po nienawiść..."   Zenek Martyniuk opowiedział też nam też o pewnej niespodziewanej przygodzie z Anią - bez jej pomocy omal nie doszło do klapy na planie jego teledysku! ;)  Jaka to była sytuacja? Jaką pomysłowością wykazała się Ania? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym wyjątkowym wideo! Zapraszamy!   Więcej:  Siostra Anny Przybylskiej o jej leczeniu: "Popełniliśmy błąd. Gdyby to się miało wydarzyć drugi raz..."   Inne przygody Zenona Martyniuka znajdziecie w jego biografii "Życie to są chwile" wydawnictwa Edipresse Książki.   Sprawdź więcej tutaj:  TYLKO U NAS! Radosław Piwowarski o Ani Przybylskiej: Chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie love story z rakiem w tle   Zenek Martyniuk opowiedział o tym jak poznał Anię Przybylską.   Wiele przygód wokalisty zawiera jego biografia "Życie to są chwile".

Zenon Martyniuk
East News
Newsy
Syn Zenka Martyniuka pokazał swoje mieszkanie. Luksusowe wnętrza robią wrażenie!
Syn Zenka Martyniuka pokazał swoje mieszkanie. Luksusowe wnętrza robią wrażenie!

Syn Zenka Martyniuka zdecydował się wyprowadzić z Wasilkowa i zamieszakać w Gdynii. Ta decyzja wydaje się bardzo poważna, bo Daniel M. zdecydował się sprzedać swoje mieszkanie w Wasilkowie. 130-metrowy apartament urządzony jest w minimalistycznym stylu i trzeba przyznać, że wnętrza robią ogromne wrażanie. Zobaczcie! Zobacz także :  Syn Zenka Martyniuka został ojcem! Pokazał zdjęcie z żoną i córeczką "Kochamy się wszyscy połączeni"

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner