Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Do sieci wyciekło zdjęcie Andrzeja Dudy z imprezy szkolnej w otoczeniu pięknych brunetek. Prezydent skomentował je!

Agata Duda, Andrzej Duda
East News

Zdjęcie z młodości Andrzeja Dudy obiegło sieć. Na fotografii widzimy roześmianego prezydenta na imprezie w otoczeniu dwóch koleżanek. Fotkę wrzucił do sieci Konrad Piasecki, dziennikarz Radia ZET. W internecie pojawiła się informacja, że zdjęcie pochodzi ze studniówki Andrzeja Dudy z 1991 roku. Wpis natychmiast stał się hitem Twittera i zyskał mnóstwo udostępnień. Sprawa nabrała takiego rozgłosu, że skomentował ją sam prezydent Andrzej Duda. Faktycznie zdjęcie pochodzi z jego zabawy studniówkowej?

 

Zobacz też: Zobacz, jak Andrzej Duda jeździ na nartach! Prezydent przyjechał do Zakopanego z żoną Agatą! ZDJĘCIA

 

Zdjęcie Andrzeja Dudy z imprezy szkolnej

Andrzej Duda zabrał głos w tej sprawie i podkreślił, że zdjęcie nie pochodzi z jego studniówki. Potwierdził jednak, że faktycznie to on jest bohaterem fotografii. Jak się okazuje, zdjęcie zostało zrobione podczas spotkania wigilijnego samorządu szkolnego. Powstało w 1989 roku. Prezydent Andrzej Duda przy okazji zdradził, że na swojej studniówce był z obecną żoną Agatą Dudą.

To ja, ale nie na studniówce. Na studniówce byłem z Agatą. Zdjęcie zrobiono na spotkaniu wigilijnym samorządu szkoły 1989;) - napisał Andrzej Duda w komentarzu pod zdjęciem.

Wiedzieliście, że Andrzej Duda i Agata Duda znają się jeszcze z czasów liceum? Gratulujemy stażu! A teraz czekamy na fotkę pary z imprezy studniówkowej! Znając poczucie humoru i dystans do siebie pary prezydenckiej, niewykluczone, że doczekamy się takowego. ;)

 

Polecamy: Agata Duda zadała szyku! Pierwsza dama w najgorętszym trendzie sezonu! ZDJĘCIA

 

Zdjęcie Andrzeja Dudy z młodości obiegło sieć. Pisało się, że to fotografia ze studniówki prezydenta, jednak okazało się, że zdjęcie pochodzi ze spotkania wigilijnego. Zrobiono je w 1989 roku.

Andrzej Duda zdradził, że na studniówce był ze swoją przyszłą żoną, a dziś pierwszą damą, Agatą Dudą.

Wpis Andrzeja Dudy na temat zdjęcia z młodości
Twitter

Andrzej Duda, Agata Duda
East News

Czekamy na zdjęcie ze studniówki pierwszej pary!

Andrzej Duda, Agata Duda
East News
 

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01