Jagoda Spojnarowicz-Pyda i Zbigniew z Rolnik szuka żony

Zbigniew z "Rolnik szuka żony 3" ma bardzo znaną synową! Kiedyś plakaty z nią były w całej Polsce!

Jagoda Spojnarowicz-Pyda i Zbigniew z Rolnik szuka żony

Co łączy dziewczynkę z plakatów WOŚP i Zbigniewa z Rolnik szuka żony 3? Są rodziną! Jagoda Szpojnarowicz-Pyda to synowa Zbigniewa z programu "Rolnik szuka żony 3", a przy okazji najsłynniejszy symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W 1994 roku mała Jagódka wzięła udział w sesji dla WOŚP i tak zrobiono poruszające zdjęcie, które potem (w 1995 roku na III finale WOŚP) było na plakatach i na kartach telefonicznych. Dziś Jagoda ma 24 lata i jest dorosłą kobieta, ma męża i synka, czyli wnuka Zbigniewa. Mieszka w Solinie - Ustrzyki Dolne.

 

Pamiętacie to zdjęcie?

Jagoda Spojnarowicz-Pyda na plakacie WOŚP
Agnieszka Popytak i Wojciech Makara

 

Synowa Zbigniewa z Rolnik szuka żony to dziecko z plakatów WOŚP

Jagoda mieszka ze Zbigniewem w jego 100-hektarowym gospodarstwie. Do programu zgłosił go zięć, ale syn Krzysztof z synową  też nie mogli patrzeć jak rolnik po śmierci żony czuje się samotny. Zaczęli powtarzać, że powinien wreszcie znaleźć miłą towarzyszkę.

"Podczas jednej z takich rozmów padł pomysł, że może w poszukiwaniu życiowej wybranki pomoże mi telewizja" - opowiada Zbigniew.

Zobacz: Anna Michalska z "Rolnik szuka żony" jest zakochana! "Odszukaliśmy się w internecie". Kim jest jej nowy ukochany?

 

Jagoda z Krzysiem po wielu próbach przekonali go, że zakochać można się w każdym wieku. Zbigniew nie tylko prowadzi gospodarstwo, ale też pracuje zawodowo jako urzędnik w Wydziale Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska w chełmskim starostwie. Jednak w programie nie znalazł towarzyszki na całe życie. Próbował związać się z Ireną, ale nic z tego nie wyszło. Teraz cieszy się z nowych możliwości, jakie dał mu show, czyli randkowania i poznawania pań z całej Polski. 

 

A synowa Jagoda już szykuje się na finał WOŚP, jak wspiera? Na swój sposób. Młoda mama zapowiada, że już myśli o kolejnym dziecku. 15 stycznia (w tę niedzielę) odbędzie się 25. finał WOŚP. A na co tym razem będą zbierane pieniądze? Na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

 

Zobacz także: 

 

Dzień z Tuskiem w Brukseli, lot z Biedroniem, słynne zdjęcie Dudy! Co gwiazdy dały na aukcje WOŚP?

 

Patrycja z Rolnik szuka żony 3 znalazła miłość! Tymczasem "jej" rolnika Łukasza coś łączy z... prowadzącą show!

 

Jagoda w programie Rolnik szuka żony wypowiadała się w samych superlatywach na temat teścia.

Jagoda Spojnarowicz-Pyda w Rolnik szuka żony

 

Zbigniew z Rolnik szuka żony też jest teraz znany, tak samo jak jego synowa.

Zbigniew z Rolnik szuka żony 3
ons.pl

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43