Izabela Janachowska Izabela Janachowska Izabela Janachowska Izabela Janachowska Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Instagram/Izabela Janachowska
Złamała najważniejszą zasadę?
1/6
Izabela Janachowska
Instagram/Izabela Janachowska

Izabela Janachowska złamała jedną z niepisanych zasad obowiązujących na ślubach? Prezenterka TVN Style i specjalistka od tematyki ślubnej przebywa obecnie ma Malediwach, gdzie wypoczywa razem z mężem. Para wzięła udział w ślubie przyjaciół, który został zorganizowany w rajskiej scenerii. Izabela Janachowska zamieściła na Instagramie zdjęcie z uroczystości. Na fotografii wygląda, jakby gwiazda miała na sobie suknię w kolorze białym. Przypomnijmy, że jedna z zasad obowiązujących gości weselnych mówi, kobiety nie powinny przychodzić na ślub w bieli. Jest to kolor zarezerwowany wyłącznie dla panny młodej. Chyba, że życzy sobie inaczej (tak było w przypadku MaRiny, która poprosiła gości o białe stylizacje).

 

Zobacz też: Nikt nie dawał szans ich związkowi, ale udało się! Iza Janachowska ze starszym o 27 lat mężem zdradzili, kiedy planują mieć dziecko!

 

Nic dziwnego, że Iza Janachowska dołączyła do zdjęcia specjalne wyjaśnienie. Co napisała?

 

Polecamy: Janachowska szczerze o małżeństwie ze starszym mężczyzną: "Różnica wieku między mną a Krzysztofem jest ogromna!" Czy żałuje?

2/6
Izabela Janachowska
Instagram/Izabela Janachowska

Choć suknia Izabeli Janachowskiej wygląda na białą, to gospodyni programów ślubnych "I nie opuszczę cię aż do ślubu" oraz "W czym do ślubu", wyjaśniła, że kreacja wcale biała nie była. Kolor miał zostać wyraźnie rozjaśniony na zdjęciu. Gwiazda zapewne chciała ubiec krytyczne komentarze hejterów.

- Gotowa na ślub przyjaciół! Malediwy! (Suknia wyszła na zdjęciu wyjątkowo jasno... nie jest biała... tak dla czepialskich) - napisała na Instagramie.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo wpisów. Czy mimo wyjaśnienia Janachowskiej, pojawiły się negatywne opinie?

Zobacz: Ile włożyć do koperty na ślub? Radzi Izabela Janachowska

3/6
Izabela Janachowska
Instagram/Izabela Janachowska

Okazuje się, że nie! Wielbicielkom Izabeli Janachowskiej bardzo spodobała się kreacja prezenterki. Co więcej, niektóre wręcz napisały, że Iza nie powinna się nikomu tłumaczyć, bo przecież w modzie ślubnej panuje teraz trend na tzw. white wedding, na którym wszyscy goście występują ubrani na biało.

 A komu Ty się tłumaczysz? ... Ja np. gdybym brała ślub w takim miejscu chciałabym żeby wszyscy byli na biało ubrani. Efekt byłby cudowny.

- Piękna suknia! Zawsze znajda się czepialscy.

- Jak dla mnie to wszyscy goście mogliby być ubrani w odcieniach bieli - na taki ślub, na plaży.

- Cudownie wyglądasz! Klasa - czytamy w komentarzach.

Zobacz: Przygotowania do ślubu krok po kroku

4/6
Izabela Janachowska
Instagram/Izabela Janachowska

Izabela Janachowska i jej mąż biznesman Krzysztof Jabłoński przywitali nowy rok na Malediwach. Uczestniczyli tam również w ślubie swoich przyjaciół.

5/6
Izabela Janachowska
Instagram/Izabela Janachowska

Na Instagramie Izabeli Janachowskiej można znaleźć mnóstwo zdjęć ze wspólnego wyjazdu. Prezentują się bajkowo!

6/6
Izabela Janachowska
Instagram/Izabela Janachowska

Życzymy udanych wakacji i rajskiego nowego roku!

Więcej na temat Izabela Janachowska