Zaręczyny Dody z Radosławem Majdanem i Nergalem
Newsy

Doda zaręczyła się po raz trzeci! Pamiętacie poprzednie oświadczyny?

Zobacz koniecznie!

Emil Haidar potwierdził oficjalnie, że oświadczył się Dodzie. Para zaręczyła się podczas wakacji w Grecji. Jak mówią znajomi gwiazdy, Doda jest przekonana, że Emil to mężczyzna, z którym chce spędzić resztę życia. I że tym razem będzie to zwiazek na lata.
Jak na razie Doda nie miała szczęścia w miłości.To już trzecie zaręczyny artystki. Rabczewskiej oświadczali się już Radosław Majdan i Adam "Nergal" Darski. Pamiętacie?

Radosław Majdan oświadczył się Dodzie w październiku 2004 roku, kiedy wyjechał na zgrupowanie polskiej reprezentacji piłkarskiej do Jerozolimy. Rabczewska towarzyszyła mu podczas tej wyprawy. W swoim pamiętniku publikowanym na portalu lansik pisała: "Piszę więc z Ashdodu, gdzie ciepło jak cholera. Na zewnątrz i w sercu, bo "M" oświadczył mi się pod Ścianą Płaczu w Jerozolimie. Proszę nie interpretować błędnie miejsca, jak to zrobiła moja niezwykle inteligentna znajoma "J". Ludzie wierzą, że spełniają się tam ich marzenia - nie mylą się. Moje się spełniło. (...) Za mój pierścionek zaręczynowy, wszystkie brzydkie zazdrośnice podcięły by sobie gardło". Zakochani pobrali się w  marcu 2005 roku, a już dwa lata później piosenkarka złożyła pozew rozwodowy.


Nergal z kolei oświadczył się Dodzie w Sylwestra w Łodzi. Piosenkarka występowała tam na imprezie noworocznej TVP. Gdy Doda wróciła do hotelu, czekała na nią nie lada niespodzianka, ponieważ lider zespołu Behemoth zasypał jej apartament setkami żółtych tulipanów. Darski podarował swojej wybrance pierścionek z brylantem marki Chopard.

Na jaki pomysł wpadł Emil? Ponoć pierścionek od Haidara zdecydowanie przebił te poprzednie!

Zobacz: To potwierdzone! Doda zaręczyła się z Emilem Haidarem

ALLONS_866596_doda , nergal06.JPG 

Doda i Radosław Majdan
ons.pl
Newsy
Radosław Majdan SZCZERZE o Dodzie. Zaskakujące słowa byłego męża gwiazdy
Co myśli o jej nowym pomyśle zostania producentką?

Doda i Radosław Majdan byli małżeństwem zaledwie przez 3 lata, ale ich związek był burzliwy i zakończył się w atmosferze skandalu. Obecnie Radosław Majdan jest szczęśliwym mężem Małgorzaty Rozenek i rzadko wypowiada się na temat byłej żony. Ostatnio jednak został zapytany przez dziennikarkę wideoportalu, co sądzi o najnowszych planach Dody, dotyczących podboju świata kinematografii . Odpowiedź Radosława Majdana jest zaskakująca!   Radosław Majdan o Dodzie   Okazuje się, że Radosław Majdan niechętnie chce rozmawiać o Dodzie. Udzielił wyjątkowo wymijającej odpowiedzi, przy okazji sugerując, że to jego była żona zbyt często mówi o nim w wywiadach .  - Generalnie myślę, że ona mówi tyle na mój temat, że ja już nie mówię o niej i myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie -  odpowiedział roześmiany Radosław Majdan w rozmowie z wideoportalem. Radosław Majdan dodał również, że życzy byłej żonie samorealizacji.   Myślicie, że faktycznie Doda za często wspomina o Radosławie Majdanie?    Zobacz:  Doda skomentowała ślub Rozenek i Majdana! Będziecie zaskoczeni, co napisała...   Przeczytaj też:  Czy jest wokalistka z seksowniejszą pupą niż Doda? Zobaczcie nowe zdjęcie Honoraty Skarbek i zdecydujcie!   Doda i Radek Majdan poznali się w 2003 roku, a dwa lata później wzięli ślub.   Para rozwiodła się w 2008 roku

Doda nagrała film z Emilem
Newsy
Doda nagrała filmik z mężem! Co mówią nowożeńcy? ZOBACZ!
Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

  Doda pozdrawia wszystkich ze słonecznej Hiszpanii! To tam wokalistka poślubiła 41-letniego Emila Stępnia, producenta filmowego, z którym zaręczyła się już rok temu. Na Instagramie Dody pojawił się filmik, w którym wraz ze świeżo poślubionym mężem pozdrawiają wszystkich fanów i dziękują za życzenia ślubne!   A tych było nie mało! Kiedy Doda ogłosiła światu, że jest mężatką, tysiące fanów, ale i gwiazd pospieszyło z gratulacjami dla młodej pary. Wśród nich m.in. Cleo, Kasia Nosowska, Hanna Lis, Iza Miko czy Dawid Kwiatkowski!     Ślub Dody odbył się 14 kwietnia w słonecznej Hiszpanii. Dlaczego akurat tam? Artystka w swoim oświadczeniu zaznaczyła, że w hiszpańskiej Marbelli znajduje się jej drugi dom. To również w Hiszpanii przyjęła pierścionek zaręczynowy od Emila, a więc jest to dla pary wyjątkowe miejsce! Co powiedzieli w pierwszym filmiku już jako małżeństwo?   No witam pana młodego - powiedziała Doda do Emila! Witam nowo poślubioną małżonkę - powiedział Emil Nie wiadomo jak mówić teraz - zaśmiała się artystka. Pozdrawiamy wszystkich z gorącej Hiszpanii, dziękujemy za życzenia, gratulacje, dziękujemy serdecznie!    Dodzie i Emilowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy! ;) Zobaczcie też zdjęcia z poprawin - tutaj!    Zobacz także:  Historia miłości Dody i Emila Stępnia! Dlaczego ukrywali swój związek? Kim jest mąż artystki?   Doda pozdrawia fanów! Więcej - na jej InstaStories!    Doda od wczoraj jest szczęśliwą mężatką!    Doda poślubiła Emila Stępnia, producenta filmowego.       

Doda o koncercie Artyści przeciw nienawiści
EastNews
Newsy
2020 rok będzie należał do Dody! Film, trasa koncertowa i... autobiografia! Co zdradzi w książce?
2020 rok będzie należał do Dody! Film, trasa koncertowa i... autobiografia! Co zdradzi w książce?

Doda w przyszłym roku chce wydać autobiografię. Ale to niejedyny jej plan. Co jeszcze zrobi artystka?„Pink Book”, taki jest roboczy tytuł autobiografii Dody Rabczewskiej-Stępień. Wokalistka pisze ją już od kilku lat, a planuje wydać w 2020 roku! Czy książka namiesza w show-biznesie? Doda nie boi się mocnych słów! Artystka twierdzi, że opisze wszystkie historie, o których opowiadali mężczyźni jej życia ze swojej własnej perspektywy. Doda wydaje autobiografię! W swojej biografii Radosław Majdan napisał między innymi: „To była największa i najsilniejsza miłość w moim życiu. Nigdy nikogo nie kochałem tak mocno i bezinteresownie”. Adam Darski, czyli Nergal przyznawał: „Bardzo mi na niej zależało, może nawet za bardzo. Zaangażowałem się tak mocno, że na wstępie poddałem zbyt wielkie terytorium”. Co napisze o nich Dorota? Niedługo się przekonamy! Na tym nie koniec planów Doroty! W 2020 roku dowiemy się też, kto zagra w filmie „Dziewczyny z Dubaju”, który Doda produkuje ze swoim mężem Emilem Stępniem, który będzie reżyserować Maria Sadowska. W marcu zobaczymy też drugą edycję przygotowywanego przez nią koncertu „Artyści przeciw nienawiści” w Warszawie. Co jeszcze? Moim marzeniem jest usiąść w fotelu jurora ”The Voice of Poland” i ruszyć w trasę koncertową, podczas której cała scena będzie... lawendowa – zdradza nam gwiazda. Czekacie? Więcej - w nowym "Party"!  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner