Maciej Zakościelny został ojcem
ONS

Maciej Zakościelny po raz pierwszy o narodzinach syna: "Rola ojca bardzo mi odpowiada"

Maciej Zakościelny został ojcem
ONS

Maciej Zakościelny po raz pierwszy od narodzin syna skomentował radosną nowinę. Aktor w rozmowie z Faktem przyznał, że 3 lipca został tatą i świetnie odnajduje się w tej roli. Maciej Zakościelny rzadko opowiada czy komentuje o swoim życiu prywatnym- tym razem jednak zrobił wyjątek. Świeżo upieczony tata nie zdradził, jakie imię razem ze swoją partnerką wybrał dla syna, ale przyznał, że po zakończonych zdjęciach do serialu "Strażacy" ma czas, żeby poświecić się dziecku.

Rola ojca bardzo mi odpowiada i jest bardzo fajną rolą. Niedawno skończyłem zdjęcia do filmu „Po prostu przyjaźń". Czekamy też na decyzję czy będziemy robić trzeci sezon „Strażaków”. Zobaczymy jak to będzie. Nigdzie się nie śpieszę. Jest fantastycznie, ale to jeszcze za krótko by coś więcej mówić - Maciej Zakościelny przyznał w rozmowie z tabloidem.

Jeszcze raz gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom! I czekamy na pierwsze zdjęcia szczęśliwej rodzinki!

 

Zobacz także: Zobacz, kto razem świętował Euro 2016! Marcin Gortat z Mariną i Wojtkiem Szczęsnym oraz... Zakościelnym ZDJĘCIE

 

Maciej Zakościelny został ojcem.

Maciej Zakościelny na ramówce TVP 1

Aktor jest zachwycony narodzinami syna.

Maciej Zakościelny

 

Więcej na temat Maciej Zakościelny
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33