Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
ONS
Newsy

Za czasów Marczuk "YCD" był lepszy?

Weronika opowiada co myśli o nowym programie
Pierwszą kobietą w jury tanecznego show "You Can Dance" była Weronika Marczuk. Potem jej krzesło jurorskie zajęła Ania Mucha, wreszcie Kinga Rusin. Marczuk wyznała właśnie w "Super Expressie" co myśli o najnowszej edycji programu.

- Niezmiennie program ma bardzo dobry poziom, ale wiadomo, że każdy woli swój. To jest niesamowite, ale telewizja nie oddaje w pełni tych emocji, jakie towarzyszyły mi, kiedy zasiadałam za jurorskim stołem.  - powiedziała.

Przygoda z "You Can Dance" jest z pewnością dla Weroniki historią, tymczasem krążą plotki, że jurorka ma wziąć udział w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Tym razem jednak, to parkiet należałby do niej.

Jesteście ciekawi, jak poradziłaby sobie w tańcu?

daks
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"You Can Dance wraca na antenę
East News
Newsy
„You Can Dance" znowu na antenie?! Hitowe show powraca w zupełnie nowej formie 
Powrót hitowego programu TVN ale w formie dla dzieci. O jakim mowa? Który program TVN wraca na antenę?

Jesienią na antenę ma powrócić hitowy program " You Can Dance ", którego emisja została zakończona w 2016 roku po zrealizowaniu aż dziewięciu sezonów, które wyłoniły wielu znakomitych tancerzy. To właśnie tam karierę zaczynała m. in. Ida Nowakowska.  Format ma powrócić w zupełnie nowej odsłonie. Co się zmieni?  Zobacz także:  Anna Mucha do Idy Nowakowskiej w Dance Dance Dance: "Dawaj te kudły!" Zobaczcie fragment programu! „You Can Dance" znowu w telewizji? "You Can Dance" ma powrócić do telewizji jesienią, tak informuje dziennik "Fakt". Produkcją odświeżonego formatu, który pokochały miliony widzów ma zająć się firma Endemol. Dotychczas do programu mogli się zgłaszać tancerze w wieku od 16 lat. Tym razem taneczne bitwy stoczą ze sobą uzdolnione dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Program zmieni również swoją nazwę z "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" na "You Can Dance. The Next Generation".  Według informacji tabloidu, w jury ma zasiadać Weronika Marczuk:  Obecnie nie możemy udzielać informacji na ten temat. Wszystko powinno się okazać w ciągu dwóch tygodni – skomentował Faktowi manager Weroniki, Krystian Lange Na razie nie są znane żadne dodatkowe szczegóły. Nie znany jest również skład jurorski. Chcielibyście zobaczyć odświeżoną wersję "You Can Dance" dla dzieci?  Zobacz także:  Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci" Prawdopodobnie jesienią na antenę powróci "You Can Dance"! Tym razem jednak w wersji dla dzieci! Czy w jury wersji dla dzieci ponownie zobaczymy Weronikę Marczuk? To byłby jej wielki powrót do show-biznesu!  

ONS
Newsy
Marczuk wróci do "YCD"? Może być czwartym jurorem!
Pojawienie się w środowym programie nie było przypadkowe

Media od razu zauważyły pojawienie się Weroniki Marczu k podczas ostatniego nagrania "You Can Dance". Okazuje się, że pojawienie się byłej jurorki nie było przypadkowe! Jak donosi "Super Express" stacja chce przywrócić ją do "medialnego życia". - Stacja ma plany związane z Weroniką, dlatego też została zaproszona do programu. Za rok będzie już 7. edycja programu, a widzowie lubią być zaskakiwani. TVN też lubi wprowadzać liczne zmiany, aby dany format był ciekawszy. Na przykład to, że w niektórych zagranicznych edycjach "You Can Dance" pojawia się czwarty juror - zdradza "Super Expressowi" osoba z produkcji programu. Zdaje się, że TVN powoli oswaja widzów z Marczuk. Wszyscy już zapomnieli po skandalu z Agentem Tomkiem? pijavka - Stacja ma plany związane z Weroniką, dlatego też została zaproszona do programu. Za rok będzie już 7. edycja programu, a widzowie lubią być zaskakiwani. TVN też lubi wprowadzać liczne zmiany, aby dany format był ciekawszy. Na przykład to, że w niektórych zagranicznych edycjach "You Can Dance" pojawia się czwarty juror - zdradza "Super Expressowi" osoba z produkcji programu. Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/weronika-marczuk-wraca-do-you-can-dance-bedzie-czwartym-jurorem_185013.html - Stacja ma plany związane z Weroniką, dlatego też została zaproszona do programu. Za rok będzie już 7. edycja programu, a widzowie lubią być zaskakiwani. TVN też lubi wprowadzać liczne zmiany, aby dany format był ciekawszy. Na przykład to, że w niektórych zagranicznych edycjach "You Can Dance" pojawia się czwarty juror - zdradza "Super Expressowi" osoba z produkcji programu. Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/weronika-marczuk-wraca-do-you-can-dance-bedzie-czwartym-jurorem_185013.html - Stacja ma plany związane z Weroniką, dlatego też została zaproszona do programu. Za...

AKPA
Newsy
WPADKA w You Can Dance: Egurrola się pomylił
Co się stało w pierwszym odcinku?

Wczoraj stacja TVN wyemitowała pierwszy odcinek 7.edycji tanecznego programu "You Can Dance". Oprócz świetnych wykonań młodych talentów mogliśmy zobaczyć małą wpadkę jednego z jurorów. Okazuje się bowiem, że Agustin Egurrola pomylił Kingę Rusin z Weroniką Marczuk, która już od kilu lat nie zasiada w jury show. Po tym jak jeden z uczestników zaprezentował się na scenie, Agustin Egurrola zwrócił się do Kingi Rusin słowami: Weronika, co o tym sądzisz? Słowa choreografa wyraźnie zaskoczyły jurorkę, która próbowała wybrnąć z sytuacji żartując ze swojego kolegi. - Znamy się z kolegą 10 lat, ale nadal nie jest on w stanie zapamiętać mojego imienia- odpowiedziała Rusin do zmieszanego Egurroli. Pomyłka Agustina Egurroli rozbawiła publiczność i Michała Piróga. Czyżby przewodniczący jury tęsknił za Weroniką Marczuk? kb

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner