AKPA
Newsy

"X-Factor" przegrał z "Must Be The Music"

Widzowie woleli oglądać gwiazdy Polsatu

W miniony weekend na antenie stacji TVN i Polsat mogliśmy oglądać pierwsze odcinki nowych edycji programów rozrywkowych. Producenci talent show robili wszystko, żeby przyciągnąć jak największą liczbę widzów, niestety nie wszystkim się udało. Największym wygranym weekendowego "pojedynku" okazał się program "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Zaraz po nim, równie dużą oglądalnością mogą pochwalić się producenci "Tylko Taniec. Got to dance". 

Okazuje się, że największym przegranym okazał się "X Factor", który w porównaniu z konkurencją odnotował najniższą oglądalność w grupie programów talent show. Takie dane zaprezentował portal wirtualnemedia.pl. Wygląda więc na to, że nawet pojawienie się w programie nowej jurorki, Tatiany Okupnik, nie przyciągnęło widzów przed telewizory.

Czy w następny weekend widzowie również wybiorą gwiazdy Polsatu zamiast Wojewódzkiego, Okupnik i Mozila?

kb


Rolnik Szuka żony- jaka oglądalność?
Newsy
„Rolnik szuka żony” zostawił konkurencję w tyle! Znamy wyniki oglądalności największych show!
Który program był najchętniej oglądany?

Pierwszy wrześniowy weekend upłynął pod znakiem największych show telewizyjnych - zarówno znanych już publiczności, ale i tych nowych - m.in. " Apluaz Aplauz ". Zobacz: Za nami pierwszy odcinek "Aplauz, Aplauz"! Jak wypadła Agnieszka Szulim? Nowe show w telewizji: Rolnik szuka żony, Aplauz Aplauz, Mam talent -  oglądalność pierwszych odcinków Znamy wyniki oglądalności wszystkich tych programów.  Okazuje się, że bezkonkurencyjny wciąż pozostaje... " Rolnik szuka żony ", który obejrzało ponad 4,71 mln widzów. Na drugiej pozycji uplasował się „ Mam talent ” z 2,76 mln oglądalności. Wspomniany wcześniej „Apluaz Apluaz” z Agnieszką Szulim obejrzało zaś 2,49 mln widzów.   Wciąż bezkonkurencyjne są seriale - „M jak miłość” - 5,87 mln widzów, "Na dobre i na złe” - 4,43 mln , „Ojciec Mateusz” - 4,17 mln.   Jednak największym hitem weekendu okazał się mecz Niemcy-Polska - z ponad 7,5 mln oglądalnością!   A Wy co oglądaliście najchętniej?   Zobacz także: Dorota Wróblewska w szoku po pierwszym odcinku "Kto poślubi mojego syna?". Tak ostro jeszcze nie było.    

Wyniki oglądalności show telewizyjnych
ONS
Newsy
TzG, The Voice, MasterChef i inne: Kto wygrał bitwę na oglądalność? Mamy wyniki
Niektórych mogą zaskoczyć

W miniony weekend rozpoczęły się nowe edycje i sezony wszystkich najważniejszych programów rozrywkowych. Wiemy już, że bezkonkurencyjny okazał się Polsat ze swoimi show: " Taniec z Gwiazdami oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo| , które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Przypomnimy: Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję Jak wypadły konkurencyjne programy? Największym zainteresowaniem na TVN cieszyły się dwa programy - " MasterChef " z ponad 2,8 mln widzów oraz " Mam Talent ", którego oglądalność wynosiła prawie 2,74 mln. Flagowe show TVP 2 " The Voice of Poland " z Edytą Górniak i Justyną Steczkowską w rolach trenerek obejrzało odpowiednio 1,21 mln i 1,48 mln w dwóch częściach show . Jak podają Wirtualne Media, najchętniej wybieranymi pozycjami w telewizji pozostają seriale. Tutaj bezkonkurencyjne są nadal: "M jak miłość" (5,8 mln), "Na dobre i na złe" (ponad 5 mln) oraz "Ojciec Mateusz" (3,8 mln.)  A co wy oglądaliście najchętniej w weekend? Zobacz:  Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Oglądalnośc programów telewizyjnych
ONS
TV-Show
"TzG", "Rolnik szuka żony" czy "Mam Talent"? Poważne zmiany w rankingu oglądalności
Które show przyciąga najwięcej widzów?

Cotygodniowy ranking oglądalności największych programów telewizyjnych budzi wiele emocji wśród wszystkich fanów. Od dwóch tygodni bezkonkurencyjny zostaje " Rolnik szuka żony ", który strącił z pozycji lidera " Taniec z Gwiazdami ". Bardzo dobrze radził sobie również " Mam talent ". Przypomnijmy: "TzG" i "Rolnik szuka żony" hitami weekendu. Bezkonkurencyjny okazał się... Jak było w ubiegły weekend? Niezagrożone pozostaje nowe reality-show TVP 1 o rolnikach, które przyciąga aż 3,73 mln widzów. Co ciekawe, na drugą pozycję wskoczył "Mam talent" z 3,6 mln widzów. Niewiele mniejszym wynikiem może pochwalić się taneczne show Polsatu - 3,58 mln widzów, co daje mu ostatnie miejsce na podium. Co z innymi programami? "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyciąga 2,61 mln osób, Must be the Music - 2,54, zaś The Voice of Poland - 2,07 mln. A wy które z show oglądacie najchętniej? Zobacz: Kayah nie uratowała "SuperSTARcia". Oglądalność coraz bardziej dramatyczna Kim jest Marta Manowska z "Rolnik szuka żony?"

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner