Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Występ Michaliny Manios w The Voice
YouTube
Newsy

Mamy wideo z występu Michaliny w The Voice. Porwała się na trudny utwór

Po Top Model czas na nowe show

Piąta edycja The Voice dostarcza widzom sporo emocji i to nie tylko tych wokalnych. Prawdziwą ozdobą show jest obecność dwóch diw polskiej sceny muzycznej - Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak. Panie z dystansem traktują doniesienia o domniemanym konflikcie i w programie przede wszystkim świetnie się bawią. Przypomnijmy: Steczkowska i Górniak w ludowej przyśpiewce. Mamy wideo

Nie brakuje też zaskoczeń wśród uczestników, a przed nami chyba największa niespodzianka tej edycji. Na castingu pojawiła się bowiem Michalina Manios, znana dotąd widzom z Top Model. Michalina po korekcie płci marzyła o karierze w modelingu, teraz zaś chce podbić rynek muzyczny. Manios porwała się na trudny utwór "Is This Love" - czy to wystarczy, żeby przekonać do siebie jurorów?

Fragment jej występu poniżej. Myślicie, że Edyta Górniak wybierze ją do swojej drużyny?

Zobacz: Gwiazdka Top Model wystąpi w The Voice. Chce podbić serce Górniak

Michalina Manios w The Voice of Poland


Michalina Manios w The Voice of Poland


Michalina Manios w The Voice of Poland

Jurorzy na planie The Voice of Poland:

Finalistka Top Model w The Voice
ONS
Newsy
Gwiazdka Top Model wystąpi w The Voice. Chce podbić serce Górniak
Poradzi sobie w roli piosenkarki?

Lada moment wystartują pierwsze castingi do piątej edycji "The Voice of Poland". W programie zobaczymy w jury m.in. Edytę Górniak i Justynę Steczkowską , a ich domniemany konflikt stał się ulubionym tematem kolorowej prasy. Spekuluje się nawet, że producenci poprosili diwy, aby te spróbowały się zaprzyjaźnić. Przypomnijmy: Producenci postawili warunek Górniak i Steczkowskiej. To nie będzie dla nich łatwe Realizatorzy show spodziewają się, że na tzw. "przesłuchaniach w ciemno" ponownie pojawią się setki utalentowanych wokalistów, którzy powalczą o miano najlepszego głosu w Polsce. Wśród nich nie zabraknie też twarzy znanych już z telewizji. Jak donosi blog Agnieszki Jastrzębskiej JastrzabPost.pl, w programie wystąpi Michalina Manios . Zobacz: Szalone urodziny Manios. Piła wódkę z gwinta Finalistka drugiej edycji "Top Model" nigdy nie ukrywała swoich wokalnych aspiracji, choć jej premierowy numer "GoGo" nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem . Informatorzy serwisu dodają też, że Michalinie marzy się trafienie do grupy Edyty Górniak.   Michalina od dawna marzyła o nagraniu płyty. Po Top Model dostała propozycję, ale później nie udało się jej zrealizować. Dopiero niedawno postanowiła znów zawalczyć o spełnienie muzycznych marzeń i stąd udział w „The Voice”. Nie wiadomo, co zaśpiewa i jak wystąpi, bo castingi jeszcze się nie odbyły. Pewne jest tylko, że bardzo chciałaby dołączyć do grupy Edyty Górniak - mówi Jastrząb Post osoba z produkcji Poniżej próbka wokalnych możliwości Michaliny. Poradzi sobie w "The Voice"? Zobacz: Pamiętacie Michalinę z Top Model? Wygląda teraz jak Gwen Stefani Szalone urodziny Michaliny Manios:

Angelika Kłaczyńska w czwartym odcinku The Voice of Poland
YouTube
Newsy
Tomson do Górniak i Steczkowskiej: Która z was jest większą diwą? Riposta Justyny mistrzowska
To był gorący odcinek

Czwarty odcinek " The Voice of Poland " za nami. Największe emocje wywołał występ Michaliny Manios , znanej wszystkim z "Top Model". Choć nie przeszła do kolejnego etapu programu, jej występ na pewno zapadnie w pamięć wszystkim widzom. Przypomnijmy:  The Voice: Michalina zadziwiła jurorów. Byli pewni, że jest chłopakiem Duży aplauz publiczności wywołał również występ Angeliki Kłaczyńskiej . O solistkę walczyli wszyscy trenerzy, jednak ona zdecydowała się na Tomsona i Barona . Lider grupy Afromental przekonał ją bardzo istotnym argumentem, na który mistrzowsko odpowiedziała Justyna Steczkowska : Baron: Jestem pewien, że jak będziesz w naszej drużynie, to zostaniesz u nas diwą. Niestety, u Edyty i Justyny diwą nie będziesz, bo już są tu dwie, nie wiem która większa. Tomson: Jedna gazeta pisze, że jedna, inna, że druga. Jak to jest?  Justyna: No jak to która jest większa? To oczywiste, Edi nosi 38, ja 36. Państwo znają więc odpowiedź.  Edyta: Przepraszam za rozproszenie, bo tu jest rywalizacja.  To był naprawdę zabawny odcinek. Zobacz:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się Oficjalna sesja jurorów The Voice:

Michalina Manios w czwartym odcinku The Voice of Poland
TVP 2
Newsy
The Voice: Michalina zadziwiła jurorów. Byli pewni, że jest chłopakiem
Poziom uczestników jest coraz wyższy

" The Voice of Poland " to z pewnością najlepsze muzyczne show. W programie nie brakuje utalentowanych osób, które potrafią zachwycić jurorów. Poza uczestnikami, dużo emocji wzbudza relacja Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej . Diwy nie raz prowokują zabawne sprzeczki i kłótnie. Przypomnijmy:  Coraz więcej emocji w "The Voice". Steczkowska do Górniak: Diwa, nie wkurzaj się Czwarty odcinek rozpoczął się od występu Dominika Dudzika . Chłopak zachwycił wszystkich jurorów poza Edytą Górniak. Trafił do drużyny Justyny. Następną uczestniczką była Hania Hołek , która wykonała utwór Bajmu "Do lata". Dziewczyna wybrała grupę Tomsona i Barona .  Kolejną solistką była niezwykła Sylwia Łyko . Odwrócili się Justyna i Marek , artystka trafiła jednak do diwy. Piekarczyk zyskał zaś w swojej drużynie  Katarzynę Kalinowską , o którą biła się również Edyta . Publiczność w studiu zauroczył Mariusz Dyba , który wykonał hit Miley Cyrus - "Wrecking ball". Trenerzy, poza Justyną, odwrócili się w ostatniej chwili. Muzyk wybrał Marka Piekarczyka. Wszystkich jurorów zachwyciła Angelika Kłaczyńska : Tomson: Nie idź do Justyny ani Edyty, bo tam nie będziesz diwą. A właśnie, która z was jest większą diwą? Justyna:  No jak która jest większą diwą? Edyta nosi rozmiar 38, a ja 36 . Więc chyba wiadomo. Argument Tomsona przekonał artystkę. Kolejnym zawodnikiem był  Daniel Lipiec . Odwrócił się tylko lider TSA, a więc automatycznie trafił do jego grupy. Następną uczestniczka,  Anita Korzeniecka ,  wybrała klasę Górniak.  Wielkie emocje wzbudził występ Michaliny Manios , znanej wszystkim widzom z programu "Top Model". Trenerzy byli przekonani, że na scenie stoi chłopak: Edyta: Jezus Maria, byłam przekonana, że to śpiewa chłopak . Justyna: Ja też.  Marek: Michalina, cały...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner