Energylandia - konkurs
Materiały prasowe

KONKURS Wygraj jedną z wejściówek do parku rozrywki! Zjeżdżalnie, baseny i rollercoastery to idealny pomysł na wakacje

Energylandia - konkurs
Materiały prasowe
Szukasz kreatywnego pomysłu na weekend? Nie musisz już dłużej główkować. Mamy odpowiedź! Weź udział w naszym konkursie i wygraj jedną z pięciu podwójnych wejściówek do największego parku rozrywki w Polsce! Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na dole artykułu.
 
Park Rozrywki Energylandia w Zatorze (w połowie drogi między Katowicami a Krakowem) to aż 26 hektarów, na których rozmieszczone jest 80 różnorodnych atrakcji. Każda z nich bardziej imponująca niż poprzednia. Wśród nich na pewno należy wymienić potężne, największe w Polsce, a nawet Europie Środkowo-Wschodniej, Roller Coastery.
 
Konkurs Energylandia
Materiały prasowe
To jednak nie wszystko: w Energylandii czekają na Ciebie także spektakularne pokazy artystyczne, pirotechniczne, audiowizualne (mapping 3D w Planetarium) i taneczne oraz niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi.
 
Konkurs Energylandia
Materiały prasowe
Całe rodziny, dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy – każdy z nich znajdzie tutaj coś dla siebie. To dlatego, że Energylandia podzielona jest na 4 strefy tematyczne dostosowane do wieku odwiedzających park.
 
Bajkolandia dla najmłodszych, w której kolejki górskie i karuzela zabawią Twoje dzieci, a Tobie pozwolą powrócić do cudownych czasów dzieciństwa, Strefa Familijna dla całej rodziny, w której atrakcje znajdą zarówno ci mali, jak i duzi, Strefa Ekstremalna, dla wszystkich miłośników silnych wrażeń i adrenaliny oraz Water Park – najnowszą część Energylandii z powierzchnią basenową mierzącą 1800 m2, wodospadami, zjeżdżalniami, statkami, skałkami oraz scenerią, która pozwoli Ci poczuć się jak na plaży: piasek, palmy i leżaki stworzone do relaksu.
 
Konkurs Energylandia
Materiały prasowe
Energylandia to spełnienie marzeń dla wszystkich miłośników silnych wrażeń. W końcu Polacy nie muszą wyjeżdżać za granicę, żeby przejechać się imponującymi Roller Coasterami.
 
Największa duma parku to ich najnowszy nabytek: Speed Water Coaster, który będzie miał swoją premierę już tego lata – najszybszy i najwyższy na świecie Roller Coaster. To połączenie rollercoastera i przejażdżki wodnej to atrakcja wznosząca pasażerów na ponad 60 metrów wysokości i osiągająca prędkość około 110 km/h!
 
Park rozrywki ma także nowość dla osób lubiących emocje, ale w nie aż tak dużym stężeniu – familijny Boomerang Roller Coaster. Unikalny układ toru, dynamiczne zakręty, nagłe wzniesienia, perfekcyjna aranżacja i zawrotna prędkość dochodząca do 70 km/h na pewno rozbuja całą rodzinę.
 
Konkurs Energylandia
Materiały prasowe
Nadal nie jesteś przekonany czy Energylandia jest dla Ciebie? To nadal nie wszystko! W parku rozrywki znajdziesz miejsca, w których możesz aktywnie spędzać czas lub się zrelaksować.
 
Co powiesz na Jungle Adventure, czyli przejażdżkę dziką rzeką lub Swiss Water Caps, czyli uwielbiane przez wszystkich Filiżanki w nowej aranżacji. A może wolisz odwiedziny w Wiosce Wikingów lub Wiosce Szwajcarskiej? Obie znajdziesz w Energylandii.
 

KONKURS - wyniki

 
Energylandia to bez wątpienia miejsce, które trzeba odwiedzić. Właście dlatego mieliśmy dla Was aż 5 podwójnych wejściówek do Parku Wodnego Energylandia, które mogliście wygrać.
 
Ze wszystkich odpowiedzi konkursowych wybraliśmy te najlepsze. Wejściówki do Energylandii otrzymują:
 
  • Katarzyna M., Katowice
  • Edyta K., Warszawa
  • Joanna Z., Bielsko-Biała
  • Karolina C., Będzin
  • Aleksandra K., Gdynia

GRATULUJEMY!

 
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach Party.pl, które już niedługo pojawią się na stronie. 
 

Więcej na temat wakacje
Przeładuj

"I love you"... Filmowy Massimo przerwał nasz wywiad, by wyznać to filmowej Laurze! Jaka relacja ich łączy?

zobacz 01:55