Czy istnieje piękniejszy pretekst do celebracji niż święto miłości? Chyba nie i pewnie dlatego 14 luty na dobre zagościł w naszych sercach i zwyczajach. Tego dnia świętujemy przywiązanie do bliskiej osoby w różnoraki sposób. Możemy zaprosić swoją sympatię na lodowisko i rozgrzewającą gorącą czekoladę, zorganizować pachnące i zmysłowe domowe SPA albo porwać wybrankę serca na rajskie wakacje. W każdej z tych sytuacji idealnym zwieńczeniem walentynkowej niespodzianki będzie wręczenie prezentu z biżuterią. To biżuteria właśnie w uniwersalny sposób, subtelnie i sugestywnie oddaje nasze emocje, niczym metaforyczna walentynkowa kartka pisana najpiękniejszym wierszem.

Reklama
modele 2
Mat. prasowe

Dla niej

Biżuteria Vezzi to tysiące motywów, wzorów i kolorów – i ocean możliwości uszczęśliwienia swojej sympatii. Najpopularniejsze w walentynki serce znajdziemy w setkach odsłon i wariacji – w postaci kolczyków, pierścionków, bransoletek i naszyjników. W złotym lub srebrnym kolorze, frezowane, wysadzane kryształkami, łączone z kamieniami czy perełkami – od niezwykle bogatego asortymentu może zakręcić się w głowie.

Fotoram.io (4)
Od lewej: Naszyjnik frezowane serce; 89,90 zł, Kolczyki serduszka, kryształki; 49,90 zł, Bransoletka serduszko, perły; 89,90 zł. Mat. prasowe

Wśród nowości uwagę z pewnością przykuje wyjątkowy Naszyjnik Sekretnik serce z kryształkiem. Mimo delikatnej ażurowej formy spektakularnie ozdobi dekolt ukochanej.

Mat. prasowe
Naszyjnik Sekretnik serce z kryształkiem; 89,90 zł. Mat. prasowe

Popularne walentynkowe ozdoby to nie tylko wzory serca, ale także nieskończoności, koniczynki, linii życia, literki zaczynającej imię wybranki czy motywy florystyczne. Czyste intencje doskonale wyrażą naszyjniki, pierścionki czy bransoletki ze lśniącym kryształkiem. Taka klasyka idealnie współgra zarówno z odświętną, jak i codzienną stylizacją, więc z pewnością zostanie z obdarowaną na długie lata.

Zobacz także
Mat. prasowe
Mat. prasowe

Dla panów niezdecydowanych, czy kupić kolczyki czy może naszyjnik albo bransoletkę – dobrym rozwiązaniem będą gotowe zestawy Vezzi.

Mat. prasowe
Od lewej: Zestaw Biżuterii That Girl, Zestaw Biżuterii Glowing Heart, Zestaw Biżuterii Oslo. Mat. prasowe

Dla niego

Biżuteria męska cieszy się coraz większą popularnością. Oferta Vezzi to doskonały kierunek poszukiwań idealnego prezentu dla swojego „walentynka”. Naszyjnik, bransoletka, a może zestawy z nich stworzone? Znając preferencje swojego mężczyzny możemy wybierać spośród różnorodnych motywów i barw. Znajdziemy tu naszyjniki z naturalnymi kamieniami, np. z jaspisu, hematytu, tygrysiego oka, obsydianu czy malachitu oraz bransoletki z kamieniami, ze stali szlachetnej czy skóry naturalnej.

Fotoram.io (1)
Od lewej: Naszyjnik męski Howlit, jaspis; 169,90 zł, Naszyjnik męski, krzyż, lawa wulkaniczna; 139,90 zł; Naszyjnik męski, onyks, jadeit oliwkowy; 149,90 zł, Bransoletka czarna, plecionka; 129,90 zł. Mat. prasowe

Dla dwojga

Niebanalnym pomysłem na walentynki będzie biżuteria… dla dwojga! – z bliźniaczymi motywami, gdzie dwie połówki tworzą jedną, doskonałą i wyjątkową całość. Takie ozdoby są swego rodzaju deklaracją przywiązania, amuletem, uroczym symbolem związku, przypominającym o „drugiej połowie”.

Fotoram.io
Od lewej: Obrączki Harmony Rings; 74,90 zł, Obrączki TY i JA; 59,90 zł, Obrączki Black Amore; 74,90 zł. Mat. prasowe

Niezależnie od szerokości geograficznej, kultury czy języka biżuteria w uniwersalny i wyjątkowy sposób pisze historię naszych emocji i pozwala subtelnie wyrazić uczucia do bliskiej osoby. Wśród tysięcy modeli Vezzi z pewnością znajdziemy idealny walentynkowy prezent zarówno dla ukochanej, jak i dla ukochanego, który niczym miłosny list zwykłym dniom nada niezwykłego blasku!

Reklama

Materiał promocyjny marki Vezzi.

Reklama
Reklama
Reklama