Profesor Robert Kelly tłumaczy sie z wpadki z dziećmi podczas wywiadu

Pamiętacie wpadkę z profesorem i jego dziećmi w BBC? Jak do niej doszło? Kulisy najsłynniejszego nagrania ostatnich dni!

Profesor Robert Kelly tłumaczy sie z wpadki z dziećmi podczas wywiadu

Pamiętacie wpadkę profesora udzielającego wywiadu BBC? Robert E. Kelly wypowiadał się na poważny temat o sytuacji Korei Południowej, kiedy nagle podczas wywiadu na żywo wtargnęły do pokoju jego dzieci. 

Wydaje mi się, że właśnie weszło pana dziecko - powiedział dziennikarz w studiu do Kelly'ego.

Za dziećmi do pokoju wpadła mama i szybko je zabrała, ale profesor bał się, że już stracił twarz w oczach widzów i stacji. Okazało się, że filmik stał się hitem internetu, a rodzina Kellych udzieliła wywiadu, jak doszło do tego, że dzieci dostały się do pokoju.

 

Wpadka w BBC. Kim jest profesor Kelly?

Robert Kelly mieszka w Pusan. Jako profesor i ekspert od spraw koreańskich udziela wywiadów na ten temat. Jak doszło do wtargnięcia jego dzieci do pokoju, w którym się wypowiadał dla telewizji?

Córka była w psotnym nastroju, ponieważ tego samego dnia miała szkolną imprezę – tłumaczył wejście dziewczynki.  - Jak tylko otworzyła drzwi, widziałem jej obraz na moim ekranie, dzięki kamerze – wyjaśniał. 

Zobacz: Zabawy z dziećmi w domu – trzy propozycje

 

Jednak dopiero, gdy do córki dołączył jego synek, miał wrażenie, że zupełnie straci w oczach widzów. Kobieta, która uratowała sytuację, to nie była niania dzieci tylko ich mama, która oglądała wywiad z nim w pokoju obok i dopiero na ekranie zauważyła, że dzieci weszły do taty. Kim Jung-A, zareagowała najszybciej jak się da... Wszystkich dziwiło, dlaczego w czasie wywiadu, to profesor nie przerwał i nie zabrał dzieci z pokoju. Kelly wytłumaczył, że do wywiadu przez Skypa założył tylko marynarkę i krawat, a od pasa w dół ubrany był w domowe spodnie.

 

Zarówno Kelly, jak i jego żona po całym zdarzeniu byli zszokowani i zdziwieni tym, jak do tego doszło. Nie wiedzieli jak się zachować.

 Zwykle mąż zamyka drzwi, a dzieci nie mogąc ich otworzyć, wracają do mnie. Tym razem jednak zapomniał o zamku – powiedziała. 

Nie spodziewali się takiego odzewu, wielu wiadomości na Facebooku, sms-ów, telefonów. Na chwilę się odcięli, bo mieli wrażenie, że wszędzie widzą tę feralną scenę. Teraz państwo Kelly mają do tego dystans i śmieją się z sytuacji jak reszta świata.

 

Zobacz też: Wpadka Mariah Carey na koncercie sylwestrowym w Nowym Jorku. Takiej diwie nie możemy tego wybaczyć!​

 

Rodzina profesora Kelly.

Profesor Robert Kelly tłumaczy sie z wpadki z dziećmi podczas wywiadu

Filmik z wpadki profesora w czasie wywiadu.

 

Wywiad z całą rodziną Kellych.

Więcej na temat wpadki wpadki gwiazd
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47