Party Stories
Kuba Wojewódzki oblany kwasem i Kinga Rusin z kasem w ręku razem na zdjęciu do kalendarza dżentelmeni
Instagram
Newsy

Zgoda czy... marketingowy chwyt? Wiemy kto naprawdę pogodził Kingę Rusin i Kubę Wojewódzkiego!

Koniec wojny Kuby Wojewódzkiego i Kingi Rusin. Wreszcie pogodzili się! Kto pierwszy wyciągnął rękę na zgodę?

TYLKO U NAS! Kinga Rusin skomentowała słynne wejście Wojewódzkiego i występ Małgorzaty Rozenek na ramówce TVN!

Wojewódzki i Rusin pogodzili się

To był jeden z najostrzejszych konfliktów w polskim show-biznesie! Przez ostatnich pięć lat Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki toczyli otwartą wojnę, publicznie się poniżali i manifestowali wzajemną niechęć. Kuba w swoim show i felietonach dla magazynu "Polityka" kpił z wywiadów, jakich Rusin udzielała prasie i nie szczędził przykrych uwag. Nazywał ją m.in. "literatem" i "niezmordowanym biografem byłego małżonka". Dziennikarka nie pozostawała mu dłużna, określając Kubę mianem "hipokryty" czy "aroganckiego buca".

Ale to już przeszłość, bo wszystko wskazuje na to, że tych dwoje naprawdę się pogodziło! Ich relacje poprawiły się na tyle, że zdecydowali się wystąpić razem na zdjęciu, które znalazło się w kalendarzu "Dżentelmeni 2016". I choć pojawiły się plotki, że ich zgoda to tylko marketingowy chwyt, to prawda jest inna!

Pomogła Renata Kaczoruk

Jak donosi najnowsze "Party", pojednanie Kuby i Kingi to w dużej mierze zasługa partnerki Wojewódzkiego, Renaty Kaczoruk! Modelka zaprzyjaźniła się bowiem z Kingą Rusin i jej serdeczną przyjaciółką Karoliną Ferenstein-Kraśko. Panie szybko znalazły wspólny język, a ich spotkania – z początku tylko zawodowe - szybko przeniosły się na grunt prywatny! Podobno to właśnie Kaczoruk miała wpływ na swojego ukochanego i to ona namawiała Wojewódzkiego na zawieszenie broni! Jak widać skutecznie, bo to właśnie Kuba pierwszy wyciągnął rękę na zgodę i... zaproponował wspólne zdjęcie do kalendarza "Dżentelmeni".

 

Chcesz wiedzieć, w jakich okolicznościach poznały się Kinga Rusin i Renata Kaczoruk i co je połączyło? więcej o szczegółach największego pojednania przeczytasz już od poniedziałku w nowym numerze "Party".

 

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na premierze w teatrze 6.Piętro

Renata Kaczoruk w długiej sukni

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko

Kinga Rusin i Karolina Ferenstein-Kraśko w Sopocie
ONS

Kinga Rusin na imprezie marki Balmain

Kinga Rusin w niebieskim garniturze w printy, ze złotą małą torebką
ons.pl

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Tomasz Lis w dżinsach
Newsy
Tomasz Lis z córką na spacerze. 15-letnia Iga ma wzrost i figurę modelki! Zobaczcie! ZDJĘCIA
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki
Newsy
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znów razem? Oto kolejny dowód

Anna Mucha i Kuba Wójewódzki wrócili do siebie? Kim jest tajemnicza kobieta, której zdjęcia pojawiały się ostatnio na profilu dziennikarza na Instagramie? Takie pytania już od jakiegoś czas zadają sobie fani Kuby Wojewódzkiego i gwiazdy "M jak miłość". Teraz dziennikarz opublikował w sieci nowe nagranie, które z pewnością podsyci plotki na temat jego życia prywatnego. Czy znów spotyka się z Anną Muchą?  Internauci komentują nowe nagranie Kuby Wojewódzkiego Anna Mucha i Kuba Wojewódzki w przeszłości tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Dziś, kilkanaście lat po ich rozstaniu, wydaje się, że gwiazda "M jak miłość" i dziennikarz utrzymują bardzo dobre relacje. Co jakiś czas w sieci pojawiają się ich wspólne zdjęcia, a po tym jak Anna Mucha rozstała się z ojcem swoich dzieci i Kuba Wojewódzki zakończył związek z Renatą Kaczoruk internauci zaczęli zastanawiać się, czy byłą parę znów coć połączyło. Ostatnio dziennikarz pokazał zdjęcie nagiej kobiety w łóżku, a wielu fanów nie miało złudzeń, że to jego była partnerka. Teraz Kuba Wojewódzki pokazał nagranie z tajemniczą brunetką i znów podsycił plotki na temat swojego życia uczuciowego. Kim jest kobieta, która wysiada z auta? Część internautów jest pewna! - Stopy Mucha Ania... - Mucha nie siada:)...i wysiada :) - Ale ta mucha ma nogi 😂- komentują na Instagramie.  Zobaczcie sami nagranie opublikowane przez Kubę Wojewódzkiego! Domyślacie się, kim jest tajemnicza kobieta? Zobacz także:  Kuba Wojewódzki i Anna Mucha wrócili do siebie?! Internauci mają niepodważalne dowody Kuba Wojewódzki pokazał zaskakujące nagranie.    ...

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News
Newsy
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z nową partnerką? Fani snują domysły... Czy to Anna Mucha?!

Kuba Wojewódzki znów jest zakochany? Dziennikarz zamieścił na swoim Instagramie odważne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jak podróżuje z pewną kobietą. Na fotografii widzimy jednak tylko nogi, najprawdopodobniej jego nowej partnerki. Fani szybko zaczęli snuć domysły, kim jest kobieta, która może pochwalić się nogami do nieba! Nie zabrakło oczywiście komentarzy na temat... Anny Muchy ! Zobaczcie!  Zobacz także:  Reakcja gwiazd na film "Nic się nie stało". Wojewódzki, Szyc, Rozenek, Lipińska... Kuba Wojewódzki ma nową partnerkę? Internauci snują domysły kim ona jest! Kuba Wojewódzki może pochwalić się naprawdę bogatą przeszłością, jeśli chodzi o związki. Chyba każdy też pamięta jego relację z Anną Muchą czy Renatą Kaczoruk. Ostatnio plotkowało się nawet, że dziennikarz znów jest z aktorką. Świadczyć o tym miały między innymi ich wspólne zdjęcia. Przed laty byli jedną z najbardziej gorących par polskiego show biznesu i fani już mieli nadzieję, że teraz ich odczucie snów odżyło.  Wygląda jednak na to, że tak nie jest. Ostatnio paparazzi przyłapali Annę Muchę na spotkaniu z tajemniczym mężczyzną . Wszystko wskazuje na to, że połączyło ich uczucie! Para uroczo trzymała się za ręce i spacerowała pod osłoną nocy. Kim zatem jest kobieta, która skradła serce Kubie Wojewódzkiemu?  Najnowsze zdjęcie dziennikarza oczywiście znów wywołało lawinę komentarzy na temat jego najprawdopodobniej nowego związku. Kuba Wojewódzki pokazał fotografię z samochodu, gdzie możemy zobaczyć długie i piękne nogi pewnej kobiety.  Uwielbiam dłuuuuuuuuuuuuugie.................. podróże w doborowym towarzystwie... - napisał pod zdjęciem Kuba Wojewódzki.  Internauci w komentarzach pod postem...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner