Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Kinga Rusin pogodziła się z Kubą Wojewódzkim na balu TVN
ONS
Newsy

Kuba Wojewódzki pogodził się z Kingą Rusin. Już nie będzie jej krytykował?

Wielki bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" z pewnością przejdzie do historii dzięki zaręczynom Agnieszki Szulim z Piotrem Woźniakiem Starakiem. I chociaż wszyscy mówili głównie o tej parze, to podczas imprezy wydarzeń było więcej. Okazuje się bowiem, że właśnie tam zakończyła się (?) wojna pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Kingą Rusin. Pogodzone gwiazdy TVN zrobiły sobie nawet wspólne zdjęcie, którym Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie.

 

#porozumienie#ponad#podzialami#kinga#rusin#kubawojewodzki#all#we#need#is#love

A photo posted by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on


Konflikt Kuby Wojewódzkiego i Kingi Rusin rozpoczął się kilka lat temu. Gwiazdor TVN wiele razy krytykował swoją koleżankę ze stacji. To właśnie prowadząca Dzień Dobry TVN była częstą bohaterką felietonów showmana publikowanych w "Polityce". Już w 2013 roku Kuba nie miał zbyt dobrego zdania na temat Kingi.

- Uwielbiam medialny szyk Kingi Rusin, kochającej ciepłej mamy, skrzywdzonej żony, dzielnie walczącej o swą zbrukaną godność. Ta sama osoba bije rekordy arogancji i zwykłego braku kultury w rankingu personelu kilku stołecznych restauracji. Ta sama Kinga jest utrapieniem dla personelu telewizyjnego ze swoim tupetem i poczuciem wyższości.

Kilka tygodni później znowu wyśmiewał prezenterkę. Odniósł się wówczas do jej sukni ślubnej, którą wystawiła na licytację dla WOŚP. Zobacz: Wojewódzki nie daje za wygraną i znowu ośmiesza Rusin

W 2014 roku z kolei Kuba Wojewódzki żartował z kariery Rusin, która w sieci pochwaliła się zdjęciami z wakacji w Mediolanie.

- Kinga Rusin zrobiła sobie zdjęcie przed sklepem Prady w Mediolanie. Nie w roku 1986, tylko w 2014. Następnie za pośrednictwem mediów społecznościowych podarowała je światu. Od lat z zapartym tchem śledzę sukcesy Kingi, ale takiego to się nie spodziewałem - napisał w "Polityce".

Kinga Rusin nie pozostała mu dłużna i na swoim blogu zamieściła wówczas ostry wpis.

- Wojewódzki zbudował swoją medialną karierę na poniżaniu innych. Robi to od lat, robi to z lubością, dostarcza rozrywki niskich lotów, co nie przeszkadza mu, a wręcz pomaga cieszyć się popularnością i jeszcze zbijać na tym prawdziwą fortunę.  Tej obsesji Wojewódzkiego na mój temat nie rozumiałam i nie rozumiem. Na chwilę przygasa, żeby znów wybuchnąć ze zdwojoną siłą.  Wojewódzki, ma problem z tym, że jestem samotną matką. Z trudem przychodzi mu zrozumienie, że samotną matką nie zostałam na pokaz. Nie ma pojęcia co to znaczy budować wzorzec silnej kobiety dla swoich córek, żeby w siebie wierzyły, żeby umiały walczyć o swoje. Dla kogoś, kogo życie kręci się wyłącznie wokół własnej osi, to faktycznie abstrakcja. Jedynym problemem egzystencjalnym pozostają „kilometrowe apartamenty”, wypożyczenie kolejnej wypasionej fury, wyrwanie na pokaz „dwudziestoletniej panny” i „odrobinę za dużo kasy” na koncie. Wojewódzki zarzuca mi arogancję. Komiczne, że robi to najbardziej arogancki facet, jaki chodzi po ulicach Warszawy! Człowiek, który uważa, że wolno mu dużo więcej niż innym. „Sumienie Narodu” mówiące nam mentorskim tonem na kogo mamy głosować! Hipokryta wyśmiewający hipokryzję show-biznesu. Czy błaznom naprawdę można więcej?

Po takich słowach trudno byłoby uwierzyć, że Kuba Wojewódzki i Kinga Rusin kiedykolwiek się pogodzą- wszystko wskazuje jednak na to, że ich konflikt  właśnie znalazł swój koniec. Kto wie, być może Kinga Rusin pojawi się teraz w programie Kuby?

 

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk

 

Kinga Rusin

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki oblany kwasem i Kinga Rusin z kasem w ręku razem na zdjęciu do kalendarza dżentelmeni
Instagram
Newsy
Finał wojny Kuby Wojewódzkiego i Kingi Rusin... Oblała go kwasem!

Kinga Rusin i Kuba Wojewódzki przez lata toczyli wojnę. Ale to już chyba koniec... Wojnę zakończyli w spektakularny sposób. Zapozowali razem do charytatywnego kalendarza Dżentelmeni . I  trzeba przyznać, że z przymrużeniem oka!  Rusin oblała Wojewódzkiego kwasem! Koniec wojny Wojewódzkiego i Rusin Tym zdjęciem chyba zakończyli trwającą przez lata wojnę między sobą. A było ostro. Pyskówki w wywiadach, felietonach, przytyki słowne na wizji. Było wiadomo, że jeśli na ramówce TVN pojawi się Kuba, to Kinga Rusin nie przyjdzie. A jeśli zobaczymy Kingę Rusin, to nie będzie Kuby. Zdarzały się też sytuacje jak ta, gdy Kuba ostentacyjnie zabrał krzesło i usiadł w innym rzędzie tylko po to, by nie siedzieć obok Kingi. Niedawno jednak na Charytatywnym Balu TVN pokazali, że w szczytnym celu są w stanie połączyć siły i zrobili sobie selfie .     #porozumienie#ponad#podzialami#kinga#rusin#kubawojewodzki#all#we#need#is#love A photo posted by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on Sep 5, 2015 at 3:28pm PDT     Teraz poszli o krok dalej i oboje pokazali dystans do siebie w sesji dla kalendarza Oliviera Janiaka . Kinga odgrywa się na Kubie i oblewa go kwasem, czyli nawiązuje do słynnej sprawy sprzed dwóch lat, kiedy dziennikarz został oblany "kwasem" pod radiem.  Co kiedyś mówili o sobie Rusin i Wojewódzki? Wojewódzki nazwał Rusin " arogantką z poczuciem wyższości ", a ona Kubę " zadufanym w sobie bucem ". Wojewódzki zarzuca mi arogancję. Komiczne, że robi to najbardziej arogancki facet, jaki chodzi po ulicach Warszawy! - napisała na swoim blogu Rusin. -  Czy błaznom naprawdę można więcej? Jemu można, inni to zwykli "szmaciarze". Jest totalnie bezkarny, śmieje się w twarz sądom, nie dotyka go krytyka pracodawcy, miękną wobec słupków oglądalności i słuchalności....

Wojewódzki o karierze Rusin
ONS
Newsy
Wojewódzki żartuje z kariery Rusin. Jej nie będzie do śmiechu
Dziennikarz ma pewne zastrzeżenie

Przez ostatnie kilka lat Kinga Rusin wyraźnie rozkwitła, a jej kariera nie zwalnia tempa. Dziennikarka już od długiego czasu jest prowadzącą program śniadaniowy Dzień Dobry TVN i regularnie prowadzi imprezy organizowane przez stację. Już dziś zobaczymy ją w wielkim finale kolejnego show. Zobacz: Kinga Rusin poprowadzi Top Model. Pokazała, jaką założy sukienkę Po okresie intensywnej pracy prezenterka postanowiła wyjechać na krótkie wakacje. Wybrała popularny kierunek i poleciała do Włoch. Rusin zawitała do modnego miasta, stolicy światowej mody, Mediolanu. Oczywiście nie mogła nie pojawić się w jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc czyli alei zakupowej tuż przy słynnej katedrze. Zakupy i pobyt tam uwieczniła zdjęciem pod butkiem Prady, które skomentował jak zawsze niezawodny Kuba Wojewódzki : Kinga Rusin zrobiła sobie zdjęcie przed sklepem Prady w Mediolanie. Nie w roku 1986, tylko w 2014. Następnie za pośrednictwem mediów społecznościowych podarowała je światu. Od lat z zapartym tchem śledzę sukcesy Kingi, ale takiego to się nie spodziewałem. - napisała w "Polityce". Jak widać, nie obyło się bez ironii. Czekamy na reakcję Kingi. Zobacz: Rusin poleciała do Włoch. Lansuje się tam w sukni polskiego projektanta     Przy tych zdjęciach Kinga Rusin radziła modelom w Top Model:

Kuba Wojewódzki obraża Kingę Rusin
Newsy
Wojewódzki obraża Rusin: Bije rekordy arogancji
Showman odsłania prawdziwą twarz dziennikarki

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka i odważnych opini na temat postaci show-biznesu. Dziennikarz w swojej rubryce w "Polityce" na bieżąco komentuje zachowania gwiazd i celebrytów, nieprzebierający przy tym w słowach. Niedawno showman został jednym z autorów nowego miesięcznika literacko-kulturalnego "Chimera", w którym również dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat otaczającego go świata mediów. W swoim ostatnim felietonie Wojewódzki po raz kolejny w swojej karierze zaatakował Kingę Rusin . Tym razem zarzuca jej arogancje, brak klasy i kultury. - Uwielbiam medialny szyk Kingi Rusin, kochającej ciepłej mamy, skrzywdzonej żony, dzielnie walczącej o swą zbrukaną godność. Ta sama osoba bije rekordy arogancji i zwykłego braku kultury w rankingu personelu kilku stołecznych restauracji. Ta sama Kinga jest utrapieniem dla personelu telewizyjnego ze swoim tupetem i poczuciem wyższości - stwierdził Kuba. To już kolejna osoba, która ma złe zdanie na temat Rusin. Kilka tygodni temu Czesław Mozil również stwierdził, że gwiazda TVN'u gardzi ludźmi i patrzy na wszystkich z góry. Skro tak wiele osób ma złe zdanie o Kindze, to musi chyba w nich być choć trochę prawdy. Zobacz: Kinga Rusin w bikini

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner