Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

Włodarczyk pokazała brata. Podobny?

On blondyn, ona blondynka...

Agnieszka Włodarczyk chyba za wszelką cenę nie chce żeby na publicznych wydarzeniach towarzyszył jej partner, Mikołaj Krawczyk. Po tym jak ich związek wywołał burzę w świecie show-biznesu, nie ma się czemu dziwić. Krawczyk zakochał się we Włodarczyk i dla niej zostawił Anetę Zając, z którą ma dwójkę dzieci. Para najwyraźniej nie potrzebuje skandali. W końcu sam fakt, że są razem jest wystarczającą sensacją, zwłaszcza po wywiadzie w "Vivie!", w którym aktorka deklarowała, że czuje potrzebę bycia matką. Zobacz: "Chcę mieć dziecko z Mikołajem"

Na modowym święcie Street Of Design Agnieszce towarzyszył 22-letni brat przyrodni, Robert, który jest synem jej matki Anny Stasiukiewicz z drugiego małżeństwa. Patrząc na ich wspólne zdjęcia z wczorajszego wydarzenia najbardziej rzucającym się w oczy brakiem podobieństwa jest kolor włosów. Robert jest blondynem, a Agnieszka ciemną brunetką.

Dostrzegacie jakieś wspólne cechy w wyglądzie Roberta i Agnieszki? Porównajcie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w finale Hell's Kitchen
Krystian Szczęsny/Polsat
Newsy
Wiemy dlaczego Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk nie dementują plotek o rozstaniu...

Razem ratują bezdomne psy, i biorą udział w akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt.. Ale to nie wszystko! Ostatnio Agnieszka Włodarczyk   (35) i Mikołaj Krawczyk   (34)  wystąpili w kampanii reklamowej butów . A wcześniej byli gośćmi programu „Hell’s Kitchen”. Oba projekty okazały się dla nich strzałem w dziesiątkę. A jak układa im się w związku, w końcu portale regularnie piszą, że para się rozstała, a oni nie dementują tych plotek... A po co? To są zawsze wygrane sprawy. Jesteśmy pewni swoich uczuć, wiemy, jak wygląda nasza codzienność, i to nam wystarczy  - mówi nam Mikołaj Krawczyk.  W tygodniu widują się najczęściej na kolacji. W weekendy nadrabiają zaległości: spacerują z psami, gotują dla przyjaciół, bawią się z dziećmi aktora. Podkreślają, że w ich codzienności nie ma nudy. Agnieszka jest młodszą wersją Martyny Wojciechowskiej. Uwielbia podróżować, poznawać nowych ludzi, włóczyć się po świecie - mówi Krawczyk. Dodaje ze śmiechem, że jego ukochana najbardziej lubi, kiedy to on niesie jej walizkę… Nie zawsze mogą sobie jednak pozwalać na wspólne podróże.  Jeśli tylko czas pozwala, wyskakujemy gdzieś razem, ale kiedy w Warszawie zatrzymuje mnie praca, Agnieszka jeździ z naszymi przyjaciółmi. Tylko czasem jestem zazdrosny. Zazwyczaj mówię sobie, że nie można ukochanej osoby trzymać pod kloszem- dodaje.  Więcej w najnowszym numerze „Flesza”.   Agnieszka Włodarczyk na urodzinach Aliganzny   Agnieszka Włodarczyk na pokazie mody   Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w programie "Hell's Kitchen"

Agnieszka Włodarczyk
Newsy
Włodarczyk już znalazła sposób na przeżycie
Zrezygnowała z aktorstwa. Teraz będzie dorabiać jako...

Kariera Agnieszki Włodarczyk utknęła w martwym punkcie kiedy producenci seriali postanowili z nią nie współpracować. Brak propozycji podobno spowodował u gwiazdy   "depresję"   , a nawet wywołał "myśli samobójcze" . Na szczęście Agnieszka znalazła już pomysł na rozwiązanie całej sytuacji.   Magazyn "Party" dowiedział się, że Włodarczyk nie będzie już grała w żadnym serialu. I to nie dlatego, że nikt nie chce z nią pracować. - Agnieszka przez wiele lat była jednym z najgorętszych nazwisk w naszym show-biznesie . I nadal tak jest! - tłumaczy "Party" osoba z otoczenia. Z jej zdaniem zgadzają się organizatorzy imprez, który zapraszają Włodarczyk do ich prowadzenia. Ta jednak nie jest zainteresowana taką formą pracy, za to inaczej jest kiedy dostaje propozycję występu w roli piosenkarki. W ten właśnie sposób Włodarczyk chce zarabiać na życie. W końcu ma za sobą dwie płyty - "Nie dla oka" i z kolędami. To już jakiś repertuar. Szansą dla niej będzie występ na uroczystej gali sieci aptek. - Ona kocha śpiewać i wie, że jest całkiem niezłą piosenkarką. Dlatego teraz stawia tylko na muzykę . Na scenie może będzie towarzyszył jej ukochany? W końcu mają już "numery" na wspólną płytę... Zobacz: Krawczyk i Włodarczyk nagrywają razem płytę! Agnieszka Wlodarczyk z bratem na imprezie:

Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk w Toronto
ONS
Newsy
Krawczyk i Włodarczyk zamiast pod palmami odpoczywają na mrozie. Mało gwiazd decyduje się na takie wakacje
Wyjechali na inny kontynent

Agnieszka Włodarczyk tworzy z Mikołajem Krawczykiem bardzo zgraną parę, nie tylko w życiu prywatnym. Gwiazdy bardzo często udzielają się charytatywnie, zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc zwierzętom. O ich inicjatywach mówi cała Polska. Przypomnijmy: Przestraszona i pobita Włodarczyk z Krawczykiem. Przeszli tortury Para nigdy nie ukrywała, że uwielbia zagraniczne podróże i wyjazdy. Tym razem zakochani pojechali na wakacje do Toronto. Kanada ma dla turystów mnóstwo do zaoferowania - na czele z popularną CN Tower i neogtyckim zamkiem Casa Loma - z czego na pewno skorzysta dwójka popularnych aktorów. Na razie na Facebooku Krawczyka pojawiło się tylko jedno wspólne zdjęcie z Włodarczyk. Jest to jednak początek ich pobytu w Kanadzie. Na pewno odetchną tam od plotek i kolorowej prasy, która na co dzień towarzyszy im w Polsce. Urlop przy -5 stopniach to spore wyzwanie. Dotychczas polskie gwiazdy raczej wybierały odpoczynek pod palmami. A może zakochanym zabrakło tradycyjnej zimy? Zobacz: Agnieszka Włodarczyk wygrała proces z tabloidem. Poszło o Anetę Zając Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner