Wiktoria Grycan podpisała kontrakt w Mediolanie!

Wiktoria Grycan podpisuje kontrakt za granicą

Wiktoria Grycan podpisała kontrakt w Mediolanie!

Rodzina Grycanów korzysta z dobrodziejstw popularności, ale nie chcą być znani z tego, że są znani i przystępują do realizacji własnych projektów. Marta Grycan już prowadzi program "Bake Off", a teraz w ślad za nią idzie jej średnia córka Wiktoria Grycan.

W piątek pokazywaliśmy wam zdjęcia Wiktorii przyłapanej na lotnisku w Warszawie. Wiktoria wyleciała do Wrocławia na konferencję prasową przed pokazem młodych projektantów, w którym będzie gwiazdą wieczoru. Ale to nie koniec podbijania polskich wybiegów. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, w listopadzie Grycanka weźmie udział w dwóch pokazach, a pod koniec roku wyleci do... Mediolanu, gdzie wystąpi w sesji zdjęciowej dla jednej z hiszpańskich agencji modelek i tamtejszego magazynu o modzie!

Będzie to kolejny krok Wiktorii w kierunku spełnienia marzeń o karierze modelki. Ciekawe czy będzie naszą polską Anją Rubik "plus size"?

Zobacz: Grycanka dostała owacje na stojąco! Za ten pokaz...

Jak widać, wakacyjne próby zdobycia zagranicy i ciężka praca opłaciły się. Czyżby przyszły rok należał (znów) do rodziny Grycanów?

Więcej na temat Grycanki Wiktoria Grycan
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01