Wiktoria Gąsiewska
East News

Jak dwie krople wody! Wiktoria Gąsiewska pokazała piękną mamę

Wiktoria Gąsiewska
East News

Rzadko pokazuje rodzinne zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Wiktoria Gąsiewska umieściła na Instagramie fotkę ze swoją mamą. To pierwszy raz, gdy aktorka pokazała nam, jak wygląda Aneta Gąsiewska. Nie da się ukryć, że podobieństwo między matką a córką jest bardzo duże. Zobaczcie, jak wygląda mama aktorki! 

Jak wygląda mama Wiktorii Gąsiewskiej?

Nie wszyscy celebryci mają sławnych rodziców. Niektóre matki i ojcowie niechętnie występują przed kamerami. Ostatnio kilka mam odważyło się wziąć udział w programie "Starsza pani musi fiknąć" i w ten sposób poznaliśmy m.in. mamę Andrzeja Piasecznego czy też Dawida Kwiatkowskiego. Za nami dopiero pierwszy sezon, więc w programie stacji TVN niestety nie zobaczyliśmy rodzicielki Wiktorii Gąsiewskiej. Czy otrzyma zaproszenie do kolejnej edycji? Tego nie wiemy, ale brak jej w TV nie oznacza, że nie wiemy, jak wygląda Aneta Gąsiewska. 

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w zbyt odważnej stylizacji na rozpoczęciu roku szkolnego? "Trochę niestosowna ta sukienka"

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" pochwaliła się uroczym zdjęciem z mamą w sieci. Pokazała fotkę na 24-godzinnej relacji, więc fani nie mogli jej skomentować. Nie trudno jednak nie zauważyć, że Wiktoria jest bardzo podobna do Anety. Co ciekawe, 20-letnia aktorka nie jest jej jedyną córką. 

Wiktoria ma jeszcze trójkę rodzeństwa: 22-letniego Mateusza, 13-letnią Nikolę i najmłodszego brata – Oskara. Najstarszy z rodzeństwa Mateusz też jest aktorem. Widzieliśmy go m.in. w takich serialach, jak "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz" czy też "Na Wspólnej".

Rodzice Wiktorii nie są związani z mediami. Niestety nie wiemy, czym się zajmują na co dzień. Być może Gąsiewska w przyszłości zdradzi nam ten sekret. Ale na razie musimy cieszyć oko wyłącznie rodzinnymi fotkami.

Zobaczcie, jak wygląda Aneta Gąsiewska. Wiktoria podobna jest do matki?

Mama Wiktorii Gąsiewskiej
Instagram

Wiktoria Gąsiewska ze swoim rodzeństwem

 

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17