Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
Instagram

Adam Zdrójkowski oświadczył się Wiktorii Gąsiewskiej? Wiktoria i Adam już od ponad dwóch lat tworzą szczęśliwy związek i są jedną z najpopularnieszych par w polskim show-biznesie. Od kilku tygodni widzowie mogą ich oglądać nie tylko w serialu "Rodzinka.pl", ale również w programie "Dance, dance, dance". Dziś Wiktoria i Adam pojawili się w "Pytaniu na Śniadanie", w którym opowiedzieli o swoim udziale w tanecznym show Telewizji Publicznej. 

Takie doświadczenie jest dla nas super sprawą, bo uczymy się siebie na treningach. Widzimy, jak radzimy sobie ze stresem, z bólem, wysiłkiem, emocjami- mówiła Wiktoria.

Po wyjściu ze studia TVP Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie szczędzili sobie czułości. Co ciekawe, paparazzi dostrzegli piękny i okazały pierścionek na palcu aktorki. Czyżby to był pierścionek zaręczynowy? Zobaczcie zdjęcia zakochanej pary!

Zobacz także: Zdrójkowski i Gąsiewska komentują kłótnie w "Dance, Dance, Dance". Po czyjej stronie stoją?

1/4
Wiktoria Gąsiewska i Adrian Zdrójkowski wychodzą ze studia TVP

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie szczędzili sobie czułych gestów pod studiem TVP. Zakochani nie ukrywają już swoich uczuć! Ostatnio okazało się nawet, że para zdecydowała się zamieszkać razem. Czyżby następnym krokiem były zaręczyny? Spójrzcie na piękny pierścionek, który błyszczał na palcu młodej gwiazdy! 

2/4
Pierścionek Wiktorii Gąsiewskiej

Na palcu Wiktorii Gąsiewskiej pojawił się okazały pierścionek. Czyżby Adam Zdrójkowski oświadczył się swojej partnerce? :)

3/4
Wiktoria Gąsiewska i Adrian Zdrójkowski wychodzą ze studia TVP

Jedno jest pewne, Wiktoria i Adam to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych i najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. A my mocno trzymamy kciuki za ich związek! 

4/4
Wiktoria Gąsiewska i Adrian Zdrójkowski wychodzą ze studia TVP

Kibicujecie Wiktorii Gąsiewskiej i Adamowi Zdrójkowskiemu w programie "Dance, dance, dance"? Myślicie, że wygrają taneczne show TVP?