Kinga Rusin i Piotr Kraśko. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany z powodu koronawirusa
East News

Wielka gwiazda odchodzi z "Dzień dobry TVN"! Kolejne zmiany w śniadaniówce 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany z powodu koronawirusa
East News

Zapowiadają się kolejne zmiany w składzie prowadzących "Dzień Dobry TVN".  Piotr Kraśko zastąpi Justynę Pochankę w "Faktach" oraz "Faktach po Faktach". Czy zobaczymy go jeszcze u boku Kingi Rusin w weekendowych wydaniach "Dzień Dobry TVN"? Jest komentarz!

Zobacz także: Dorota Wellman i Marcin Prokop odchodzą z "Dzień Dobry TVN"?! Jest komentarz

Piotr Kraśko odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?

Wczoraj media obiegła zaskakująca informacja o odejściu z pracy Justyny Pochanke. Przez ostatnie 19 lat gościliśmy ją na ekranach telewizorów, gdzie prowadziła "Fakty" oraz "Fakty po Faktach" na antenach TVN i TVN 24. Już wiadomo, kto ją zastąpi. 

Jeszcze w lipcu do zespołu Faktów TVN i TVN24 dołączy Piotr Kraśko. Do tej pory, w TVN,  dziennikarz był gospodarzem „Faktów zza granicy” na antenie TVN24 BIS i współprowadził weekendowe wydania „Dzień Dobry TVN” wraz z Kingą Rusin. 

Świetnie nam się współpracowało z Piotrem przez ostatnie 4 lata. Cenię jego profesjonalizm, indywidualny styl i szeroką wiedzę niezbędną w newsach. Jestem pewien, że jego pasja i doświadczenie dziennikarskie będą dodatkowym wzmocnieniem zespołu tworzącego najlepszy program informacyjny w Polsce - mówi Michał Samul, szef Pionu Informacji TVN, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24.

W związku z nowymi obowiązkami Piotr Kraśko nie będzie już współprowadził weekendowych wydań "Dzień Dobry TVN". 

Piotr Kraśko dołącza do zespołu Faktów TVN i TVN24. W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja Dzień Dobry TVN pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy bliżej nowego sezonu - powiedziała Katarzyna Issat, szef ds. Komunikacji Korporacyjnej TVN Discovery Polska w rozmowie z Plejadą

Kinga Rusin pogratulowała Piotrowi Kraśko nowych obowiązków i tym samym potwierdziła, że to koniec jego przygody w "Dzień Dobry TVN": 

Piotrek @p_krasko, Bracie! ♥️ Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i Powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie... 😉 Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! 😘

Jak myślicie, kto zastąpi Piotra Kraśko w "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz także: Marcin Prokop odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?! "Bój to jest nasz ostatni"

Kinga Rusin pogratulowała Piotrowi Kraśko objęcia roli prezentera "Faktów" i Faktów po Faktach" w TVN i TVN24. 

Piotr Kraśko odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Jeszcze w lipcu poprowadzi główne wydanie "Faktów" na antenie TVN oraz "Fakty po Faktach" w TVN24. 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?

Kto wraz z Kingą Rusin poprowadzi "Dzień Dobry TVN" po odejściu Piotra Kraśko?

Kinga Rusin i Piotr Kraśko. "Dzień Dobry TVN" wprowadza zmiany z powodu koronawirusa
East News

 

Więcej na temat Piotr Kraśko Dzień Dobry TVN
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05