Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
East News

Marcin Prokop odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?! "Bój to jest nasz ostatni"

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN
East News

Marcin Prokop umieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z Dorotą Wellman ze studia "Dzień Dobry TVN". Na zdjęciu para prowadzących jest uśmiechnięta, jednak fanom Doroty i Marcina może nie być do śmiechu... Dlaczego? Prokop opatrzył zdjęcie podpisem, które sugeruje że musi się pożegnać ze śniadaniówką!

bój to jest nasz ostatni w #ddtvn... - napisał Marcin Prokop na Instagramie.

Na szczęście druga część postu jest o wiele bardziej optymistyczna! Okazuje się bowiem, że Prokop i Wellman rzeczywiście żegnają się z widzami "Dzień Dobry TVN" - ale tylko przez wakacje nie będziemy widzieć ich na antenie.

przed wakacjami 😎. dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami przez kolejny sezon, bez was bylibyśmy jak klucz bez dziurki 😘 - skończył Prokop.

Zobacz także: Magda Mołek wraca do "Dzień dobry TVN"! Jej wpis wywołał poruszenie 

Uf! Czy wam również serce stanęło na chwilę w gardle? ;-) W końcu Dorota Wellman i Marcin Prokop są ulubioną parą prowadzących "Dzień Dobry TVN" już od 13 lat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Prokop (@_marcinprokop_)

"Dzień Dobry TVN" w wakacje zamienia się w "Dzień Dobry Wakacje". W ubiegłym roku w role prowadzących wcielili się między innymi Ania Wendzikowska, Basia Pasek, Piotr Wojtasik czy Gabi Drzewiecka. Kto w tym roku zastąpi głównych prowadzących, w tym Marcina Prokopa i Dorotę Wellman? Tego jeszcze nie wiemy. Na razie wiadomo jedynie, że "Dzień Dobry Wakacje" będą emitowane między godziną 9 a 11.30.

Anna Wendzikowska w sukience Reserved
Instagram/Anna Wendzikowska

Marcin Prokop i Dorota Wellman umilają Polakom poranki na antenie TVN już od 13 lat. Bez nich nie wyobrażamy sobie "Dzień Dobry TVN".

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Marcin Prokop, Dorota Wellman na konferencji TVN
East News

Przeładuj

Daria Widawska przeszła na dietę Adele! Ile już schudła?!

zobacz 01:29