Justyna Pochanke odchodzi z TVN i TVN24
East News

Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy! Oglądaliśmy ją na ekranie przez 19 lat!

Justyna Pochanke odchodzi z TVN i TVN24
East News

Justyna Pochanke odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24 po 19 latach. Gościliśmy ją na ekranach telewizorów nieustannie od 2001 roku. 

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać - napisała w pożegnalnym mailu do pracowników "Faktów" i TVN 24, o czym informuje Press.pl

Zobacz także: Zofia Zborowska odeszła z "Barw szczęścia". Teraz czas na... dziecko z Andrzejem Wroną?!

Justyna Pochanke odchodzi z pracy w TVN 

Justyna Pochanke poinformowała o odejściu z "Faktów" TVN i TVN24. To koniec jej 19-letniej współpracy z telewizją TVN. Dziennikarka pracę w TVN 24 rozpoczęła w 2001 roku, a w 2004 roku została prowadzącą głównego wydania "Faktów" na antenie TVN i od 2008 roku prowadziła program "Fakty po Faktach" na antenie TVN24. 

Ten zawód to moja pasja - dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. (...) Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie Faktów i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe - napisała Justyna Pochanke 

Decyzję dziennikarki skomentował Michał Samul, szef pionu informacji TVN, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24:

Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce

Justyna Pochanke nie zdradziła swoich dalszych zawodowych planów. Z pewnością będzie jej brakować nie tylko pracownikom, ale również widzom "Faktów" oraz "Faktów po Faktach".

Zobacz także: To miała być tajemnica... Czy Magda Gessler zdradziła sekret Lary? Córka będzie na nią zła?

Justyna Pochanke była niejednokrotnie wyróżniana za swój kunszt dziennikarski. Jest laureatką trzech Telekamer, sześciu Wiktorów a także otrzymała tytuł Dziennikarza Roku w 2005 roku. 

Justyna Pochanke odchodzi z TVN i TVN24

Na ekranach widzów TVN i TVN24 gościła nieustannie od 2001 roku. 

Justyna Pochanke odchodzi z TVN i TVN24
East News

 

Więcej na temat Justyna Pochanke
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05