Newsy

Wieczorkowski lansuje się z dzieckiem (ZDJĘCIA)

Poznajcie 2,5-letniego Jana juniora. Podobny?

Jan Wieczorkowski to rzadki bywalec salonów. Aktor woli poświęcać się życiu rodzinnemu i grze w serialu "Rezydencja". Produkcja Telewizji Polskiej podobno nie przynosi oczekiwanych zysków, a oglądalność drastycznie spada, więc jest to ostatni sygnał, by się "promować" zanim serial całkowicie wyleci z ramówki.


Aktor pojawił się otwarciu sklepu z zabawkami "ToysRUs" w Warszawie. Na zakupy zabrał swojego 2,5 letniego syna Janka juniora. Widać, że relacja tata-syn układa się bardzo pomyślnie, co oczywiście nie pozostaje bez wpływu na ocieplenie wizerunku Wieczorkowskiego.

Wszystkie fanki Jana, które kochały go jako singla, chyba kochają go jeszcze bardziej w roli słodkiego tatusia.


Czy Jaś jest podobny do Jana?habibi

Artur Barciś w niebieskiej marynarce
East News
Newsy
"M jak miłość": Artur Barciś w mocnym wpisie komentuje śmierć Jana Jangi-Tomaszewskiego 
Artur Barciś w poruszającym komentarzu zdradził, że przyjaźnił się ze zmarłym aktorem. "Błagałem go, żeby nie palił" - zdradził gwiazdor "Rancza" i "M jak miłość"

Artur Barciś po śmierci Jana Jangi- Tomaszewskiego opublikował na Facebooku mocny i poruszający wpis w którym pisze o stracie przyjaciela i zwraca się do palaczy. Aktor napisał wprost, że zbiórka pieniędzy na leczenie jego przyjaciela jest już niepotrzebna, a Jan Janga Tomaszewski zmarł na raka płuc. Sprawdźcie, co napisał Artur Barciś  i jak na jego wpis zareagowali internauci! Artur Barciś o śmierci Jana Jangi-Tomaszewskiego Jeszcze kilka dni temu przyjaciele prosili swoich fanów o wsparcie zbiórki na rzecz  Jana Jangi Tomaszewskiego, który walczył z rakiem  i miał przerzuty do mózgu. Niestety, już następnego dnia wszystkie media obiegła bardzo smutna wiadomość o śmierci słynnego aktora, który wystąpił m.in. w serialu "M jak miłość". Hej, Janku… Dziękujemy Ci za wszystko. Bracie, Przyjacielu, Kolego z Ateneum – koledzy z Teatru Ateneum w Warszawie potwierdzili informacje o śmierci Jana Jangi Tomaszewskiego. Jan Janga Tomaszewski zmarł w wieku 69 lat. Śmierć aktora poruszyła m.in. jego przyjaciela Artura Barcisia, który również występował w serialu TVP "M jak miłość". Aktor opublikował na Facebooku wpis, w którym zdradza, o co prosił swojego przyjaciele przez ostatnie 30 lat.  Zbiórka już niepotrzebna. Nie zdążyliśmy, Janek umarł. Przez 30 lat błagałem go, żeby nie palił. Niech śmierć mojego przyjaciela będzie przestrogą dla palaczy. Janek umarł na raka płuc! A główną przyczyną tej śmiertelnej choroby było palenie papierosów. Nie wierzycie? To uwierzcie!- napisał aktor. Pod wpisem Artura Barcisia pojawiało się sporo komentarzy. - Miałem wielką przyjemność spotkać na swojej drodze tego Pana to był wspaniały facet i muzyk mam nadzieję że jest w pięknym miejscu...

Jan Janga-Tomaszewski nie żyje. Aktor "M jak miłość" chorował na raka płuc
Agnieszka K. Jurek/East News
Seriale
Jan Janga-Tomaszewski nie żyje. Aktor "M jak miłość" chorował na raka płuc
Jan Janga Tomaszewski zmarł w wieku 69 lat. Do ostatniej chwili przyjaciele zbierali pieniądze na jego leczenie. "Hej, Janku… Dziękujemy Ci za wszystko"

Nie żyje Jan Janga-Tomaszewski. Aktor znany był z wielu seriali i filmów takich jak " M jak miłość ", "07 zgłoś się" czy "Stara Baśń. Aktor w ostatnich miesiącach życia zmagał się z rakiem płuc. Koszty leczenia były bardzo wysokie, a znajomi i przyjaciele do ostatniej chwili zbierali środki na walkę z okrutną choroba ... O zbiórce na leczenie Jana Jangi Tomaszewskiego pisaliśmy jeszcze wczoraj...  Dziś potwierdzono tragiczną informację o śmierci Jana Jangi-Tomaszewskiego z "M jak miłość":  Hej, Janku… Dziękujemy Ci za wszystko - napisali przyjaciele z Teatru Ateneum  Zobacz także:  Aktor "M jak miłość" walczy z rakiem. Jan Janga-Tomaszewski jest w dramatycznej sytuacji Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" nie żyje Jan Janga-Tomaszewski z "M jak miłość" w ostatnich miesiącach życia zmagał się z rakiem płuc. Niestety nastąpiły także przerzuty do mózgu. Jeszcze do wczoraj bliscy i przyjaciele aktora zbierali pieniądze, aby opłacić kosztowne leczenie chorego przyjaciela: Zwracam się do Państwa o pomoc i wsparcie dla Jana Jangi-Tomaszewskiego – mojego wspaniałego kolegi aktora, którego mogliście przez lata oglądać na deskach stołecznych teatrów, w wielu filmach i produkcjach dubbingowych – pisał w opisie zbiórki Jacek Bończyk, jej założyciel. Diagnoza była nagła i brzmiała jak wyrok... Poważne problemy ze zdrowiem Jana Jangi-Tomaszewskiego pojawiły się jesienią 2020 roku:  Od jesieni ubiegłego roku Jan zmagał się przez kilka miesięcy z półpaścem, który znacznie go osłabił oraz doprowadził do sporej utraty wagi. Ze względu na pandemię kontakt z lekarzami był mocno utrudniony, więc dopiero w maju b.r. można było zacząć kompleksowe...

Jan Englert ma tętniaka! Szokujące słowa aktora: modlić się o szybką i zdrową śmierć
PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy
Jan Englert ma groźnego tętniaka! Szokujące słowa aktora: "modlić się o szybką i zdrową śmierć"
Wybitny polski aktor, Jan Englert, w biograficznej książce zdobył się na szczere wyznanie. Niedawno wykryto u niego tętniaka. Gwiazdor w poruszających słowach powiedział o śmierci.

78-letni Jan Englert zagrał w dziesiątkach znanych produkcji. Słynny aktor teatralny i filmowy zaskarbił sobie sympatię widzów, a niebawem w księgarniach pojawi się książka Kamili Dreckiej "Bez oklasków" - wywiad rzeka z aktorem. To właśnie w szczerej rozmowie z autorką, Jan Englert przyznał się do swoich problemów zdrowotnych. Aktor poruszył temat śmierci i wyznał, że wykryto u niego tętniaka. Jan Englert ma tętniaka Choć w książce "Bez oklasków" Jan Englert poruszył przede wszystkim sprawy związane z jego życiem zawodowym, aktor pozwolił sobie również na odrobinę prywatny. Pod koniec wywiadu z Kamilą Drelicką aktor odpowiedział na pytania dotyczące jego zdrowia. Właśnie wtedy wyznał, że wykryto u niego tętniaka w aorcie szyjnej. Jednak, mimo tragicznej diagnozy, Jana Englerta nie opuszcza poczucie humoru. Okres gwarancyjny minął, jeszcze jestem trochę na rękojmi. Generalnie rzecz biorąc: lakier i blacha w porządku, ale co z układem wydechowym? Czy skrzynią biegów? A tak na poważnie: niedawno wykryto u mnie, jak się okazało, wieloletnie znalezisko, tętniaka w aorcie szyjnej. Poinformowano mnie, że w moim wieku już się go nie rusza. (...) Tylko trzeba co jakiś czas sprawdzać, czy przypadkiem nie puchnie. No i tyle - wyznał. 78-letni aktor i dyrektor artystyczny Teatru Narodowego zdecydowanie nie ma zamiaru się załamywać. Jan Englert w zaskakujący sposób poruszył również temat śmierci. Żartobliwie przyznał, że jest zadowolony z takiego obrotu spraw.  Okazuje się, że ten problem zdrowotny wcale nie spędza snu z powiek dyrektorowi artystycznemu Teatru Narodowego. "A mnie się to podoba, bo jakbym nagle odłożył łyżkę, to na amen. Jeśli to wygląda na żart, śpieszę ze sprostowaniem: zupełnie nie żartuję! Naprawdę uważam, że najlepsze, co...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner