Ostatnie tygodnie dla Weroniki Książkiewicz to ciągłe zmiany w życiu. Aktorka wreszcie znalazła chwilę, żeby wyjechać z synem na wakacje do Hiszpanii, spróbowała swoich sił jako modelka u boku siostry i po burzliwych związkach wreszcie odnalazła szczęście wiążąc się ze słoweńskim reżyserem Mitją Okornem. Weronika i jej nowy partner wychowują wspólnie jej syna z poprzedniego związku z dużo od niej starszym Krzysztofem Latkiem. Przypomnijmy: Były partner Książkiewicz: "Nie sądziłem, że tracę syna"

Reklama

Związek Weroniki i Latka zakończył się trzy miesiące po narodzinach chłopca, od tamtej pory para nie przestaje spotykać się w sądzie, gdzie toczone są kolejne procesy dotyczące przyznania opieki nad Borysem. Latek zarzucał swojej partnerce to, że utrudnia mu kontakty z dzieckiem i robi wszystko, by ten nie spotykał się ze swoimi dziadkami. Po kilku latach udało się wreszcie wydać ostateczny wyrok w sprawie.

Jak podaje "Twoje Imperium", sąd pełnię władzy rodzicielskiej powierzył Książkiewicz i nie wyraził zgody na pobyt dziecka w domu ojca, o co ten usilnie zabiegał. Postanowieniem sądu Latek może jedynie współdecydować o ważnych kwestiach dotyczących dziecka, a podczas spotkań zawsze ma być obecna Weronika.

Nie jest wykluczone, że Latek złoży odwołanie, ponieważ wyrok jest dla niego niekorzystny i krzywdzący również jego rodziców, czyli dziadków chłopca.

Zobacz: Weronika Książkiewicz poleciała do Hiszpanii pracować jako...

Reklama

Weronika Książkiewicz pokazała nowego chłopaka:

Reklama
Reklama
Reklama