Weronika Grycan poprowadzi warsztaty tańca karaibskiego

Grycanka pozuje na przechylonej palmie

Weronika Grycan poprowadzi warsztaty tańca karaibskiego

Jak wiadomo, Weronika Grycan zakochana jest w tańcu. Córka Marty i Adama Grycanów swoją karierę najchętniej wiązałaby właśnie z  zawodem choreografa. Popisy taneczne Grycanki mogliśmy podziwiać między innymi w programie Kuby Wojewódzkiego (zobacz) oraz podczas Sunrise Fashion Festival, na którym to w ciągu dnia prowadziła zajęcia ruchowe na plaży.

Kariera taneczna Weroniki, ma się co raz lepiej. Dowodem na to są warsztaty tańca, które celebrytka w połowie grudnia poprowadzi w jednym z warszawskich klubów. W mieście można natrafić już na plakaty promujące lekcje tańca z Grycanką. Widzimy na nich Weronikę leżącą na wygiętej palmie. Zajęcia mają przenieść uczestników kursu na gorące i pełne słońca Wyspy Karaibskie.

- Nazywam się Weronika Grycan i pragnę podzielić się z Państwem tym co kryje (...) muzyka, bo taniec to nie tylko kroki.. taniec to całe życie.. - tak na plakacie swoje warsztaty reklamuje młoda Grycanka.


Wpadniecie na kurs do Weroniki? Zobaczcie jak Grycan tańczyła przed naszą kamerą: Samba, rumba, walc w wykonaniu Grycanki

Tak wyglądały warsztaty tańca z Weroniką Grycan w Kołobrzegu:

Więcej na temat Weronika Grycan Grycanki
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53