Maciej Musiał i Tomasz Kammel
TVP2

The Voice of Poland. Kto odpadł w półfinale? Kto przeszedł do wielkiego finału?

Maciej Musiał i Tomasz Kammel
TVP2

W sobotnim odcinku "The Voice of Poland" poznamy czworo finalistów, którzy w przyszłym tygodniu będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych. O miejsce w wielkim finale walczyło ośmiu uczestników. Ostatecznie czterech z nich przeszło do wielkiego finału, który odbędzie się już za tydzień. Oto finaliści!

1. Adam Kalinowski i Natalia Szczypuła z ekipy Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Z tej dwójki zwycięzcą okazał się Adam Kalinowski.

Adam Kalinowski
fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

2. Anna Gąsienica-Byrcyn i Anna Nadkierniczna z drużyny Edyty Górniak. Ostatecznie zwyciężyła w tym pojedynku Anna Gąsienica-Byrcyn.

Finał The Voice of Poland
fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

3. Mikołaj Macioszczyk i Krystian Ochman z teamu Michała Szpaka. Krystian Ochman zwyciężył w tym pojedynku. I to właśnie ta walka okazała się najbardziej równa. Michał Szpak nie krył wzruszenia i uważał, że zarówno Mikołaj, jak i Krystian zasługują na wielki finał. To ten pojedynek wywołał zdecydowanie najwięcej emocji!

4. Martyna Zygadło i Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak. Kto z tej dwójki bardziej zabłysnął? Jędrzej Skiba - gratulacje!

Oprócz występów ośmiu uczestników na scenie zaśpiewał także trener dziewiątej edycji programu Piotr Cugowski oraz Mikolas Josef - miliony słuchaczy w Europie pokochało za utwory „Me Gusta”, „Colorado” czy „Lalalalalalalalalala”.

Gwiazdą muzyczną była także trenerka programu Edyta Górniak, której singiel „Too Late” ujrzał światło dzienne kilka godzin temu.

Zobacz także: Zmiany w finałowych odcinkach "The Voice of Poland"! Wszystko przez pandemię koronawirusa. Co z głosowaniem widzów?

Przypomnijmy, że odcinek finałowy jedenastej edycji „The Voice of Poland” już za tydzień w najbliższą sobotę o 21:00 w TVP2. Macie już swojego faworyta?

Michał Szpak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Więcej na temat The Voice of Poland
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40