Księżna Kate w zielonym płaszczu Księżna Kate w zielonym płaszczu Księżna Kate w zielonym płaszczu Księżna Kate w kraciastej sukience z Zary Księżna Kate w kraciastej sukience z Zary
Księżna Kate w kraciastej sukience z Zary

Są pierwsze zdjęcia księżnej Kate i księcia Williama po odejściu księżnej Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej! Jak cała afera związana z tzw. "Megxitem" wpłynęła na samopoczucie pozostałej części rodziny? Patrząc na ich uśmiechy, wydaje się, że Kate i William nie przejmują się skandalem na dworze! A może to tylko dobra mina do złej gry? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Księżna Kate jest wściekła na rodzinę królewską! Poszło o Meghan!

1/6
Księżna Kate w zielonym płaszczu

Księżna Kate i książę William pojawili się dziś w Bradford podczas spotkania promującego spójność jednego z najbardziej różnorodnych miast w Wielkiej Brytanii. Rozmawiali m.in. z lokalnymi pracodawcami o życiu i zawodowym rozwoju młodych ludzi z Bradford. To ich pierwsze publiczne wystąpienie od czasu tzw. "Megxitu", którym żyje cały świat.

2/6
Księżna Kate w zielonym płaszczu

Jak odejście Meghan i Harry'ego wpływa na sytuację Kate i Williama? Tak naprawdę umacnia jedynie książęta Cambridge na pozycji ulubionych członków rodziny królewskiej. Wbrew wcześniejszym plotkom, Kate i William popierają decyzję książąt Sussex.

3/6
Księżna Kate w zielonym płaszczu

Księżna Kate na spotkaniu wyglądała olśniewająco, a uśmiech nie znikał z jej twarzy. Co ciekawe, pierwsze dni od "Megxitu" były dla niej trudne - księżna została pominięta w rodzinnej naradzie z królową Elżbietą II w sprawie odejścia Meghan i Harry'ego. Światowe media donosiły nawet, że Middleton była wściekła (co widać na zdjęciach)! Na szczęście emocje opadły. Czyżby wizyta księżnej w Bradford miała odwrócić uwagę od skandalu w rodzinie?

4/6
Księżna Kate w kraciastej sukience z Zary

W jednej z lokalnych restauracji księżna Meghan i książę William mieli okazję nauczyć się robić Mango lassi. 

5/6
Księżna Kate w kraciastej sukience z Zary

Na tę okazję księżna wybrała sukienkę w drobną kratę z... Zary! Jest obecnie na wyprzedaży i kosztuje około 100 zł! 

 

6/6
Księżna Kate w kraciastej sukience z Zary

Niektórzy spekulują, że Kate niedługo ogłosi czwartą ciążę, by zatrzeć kontrowersje po decyzji Meghan i Harry'ego. Jednak jej perfekcyjna figura na razie każe w to wątpić.

Czym jeszcze zaskoczy nas rodzina królewska?