Urszula Chincz na pisała książkę o zmarłym ojcu
ONS
Newsy

Ula Chincz wydała książkę o zmarłym ojcu: Miałam wrażenie, że nie zależy mu na dobrym zdrowiu

Dziennikarka zdradza jaki według niej był powód śmierci dziennikarza

W 2013 roku zmarł znany i ceniony dziennikarz, Andrzej Turski. Wiadomość o śmierci ojca Urszuli Chincz wywołała wielki smutek wśród jego przyjaciół i fanów jego talentu. Załamana wówczas córka dziennikarza postanowiła na jakiś czas zniknąć z życia publicznego. Zobacz: Córka Turskiego pogrążona w żałobie. Znika z telewizji

Urszula Chincz, która rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem w "Pytaniu na śniadani" a obecnie jest gwiazdą TVN, postanowiła opisać ostatnie miesiące życia swojego ojca. Jak donosi Fakt, Urszula Chincz napisała książkę " 7 Dni. Świat Andrzeja Turskiego", gdzie wyznaje jaki według niej był powód odejścia Turskiego.

- Tata często mi się zwierzał, że im więcej czasu mija od śmierci mamy, tym większą ma pustkę w sercu. Tęsknił za nią bardzo. Jej brak odczuwał dosłownie na każdym kroku. Z każdym rokiem coraz bardziej dotkliwie. Bardzo często mu się śniła i zawsze były to miłe sny, pełne ciepła. Jestem absolutnie przekonana, że tata umarł z tęsknoty za mamą - tabloid przytacza fragmenty książki. Coraz częściej miałam wrażenie, że nie zależy mu na dobrym zdrowiu, że jest zmęczony, że chce odejść. Tata zmarł w sylwestra, w 43. rocznicę ślubu z moją mamą. I nie wierzę, że to przypadek. Wierzę natomiast, że był to dzień, w którym połączyli się z mamą na nowo.

Książka młodej dziennikarki z pewnością wzruszy nie jednego czytelnika.

Zobacz na Polki.pl: Andrzej Turski i Urszula Chincz


 
Córka Turskiego po jego śmierci oddaje mu hołd:
Ula Chincz o śmierci Andrzeja Turskiego. Córka Andrzeja Turskiego
Akpa
Newsy
Córka Turskiego umieściła WZRUSZAJĄCY wpis po śmierci ojca
Jak czuje się Urszula Chincz?

W ostatni dzień 2013 roku media obiegła smutna wiadomość o odejściu Andrzeja Turskiego . Dziennikarz zmarł przegrywając w walce z nowotworem. Ikonę telewizji opłakiwały największe postaci świata polityki i show-biznesu, łącząc się w bólu z najbliższą rodziną. Komentarz po śmierci Turskiego zamieściła na Facebooku także jego córka, Urszula Chincz . Na swoim fanpage''u prezenterka "Pytania na śniadanie" udostępniła zdjęcie rodziców, które jest ilustracją do wzruszającego wpisu: - Moi rodzice dziś obchodzą 43 rocznicę ślubu. A teraz znów są razem. Ogrom wsparcia i ciepłych słów od Was jest niezwykły. Dziękuję Jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje. Zobacz: Nie żyje Andrzej Turski  

Urszula Chincz pokazała syna
youtube
Newsy
Córka Andrzeja Turskiego pokazała syna. Razem malowali pisanki
Podobny do niej?

Urszula Chincz od kilku miesięcy z sukcesem prowadzi śniadaniowy program TVP "Pytanie na śniadanie" zyskując coraz większą sympatię widzów. Pod koniec ubiegłego roku przeżyła osobisty dramat związany ze śmiercią ukochanego ojca Andrzeja Turskiego , również związanego z TVP. Turski był jednym z najbardziej szanowanych i lubianych dziennikarzy co było widać podczas jego pogrzebu na którym zjawiły się czołowe nazwiska ze świata mediów. Jego córka nie móc pogodzić się z sytuacją, na kilka tygodni zniknęła z mediów. Przypomnijmy: Urszula Chincz w żałobie. Znika z mediów Wszystko wskazuje jednak na to, że dziennikarka to co najgorsze ma już za sobą i powoli odzyskuje formę, coraz częściej możemy zobaczyć ją uśmiechniętą, a ostatnia konferencja jej programu potwierdziła, że znalazło się dla niej miejsce w wiosennej ramówce. W wolnych chwilach Chincz prowadzi kanał na Youtube "Ula Pedantula" z poradami dla gospodyń domowych. Na jednym z ostatnich filmów pokazała również swojego synka z którym malowała pisanki. Trzeba przyznać, że maluch jest naprawdę uroczy, a sposoby na ozdobienie jaj, które zaprezentowali z pewnością można wykorzystać podczas tegorocznej Wielkanocy. Podobni do siebie? Zobacz: Chincz oddała hołd zmarłemu ojcu   Urszula Chincz odsłoniła tablicę upamiętniającą ojca:

Zmarł Andrzej Turski
ONS
Newsy
Rodzina Turskiego zorganizuje mu piękny pogrzeb. Kiedy się odbędzie?
Pożegnanie wybitnego dziennikarza

Ostatni dzień starego roku przyniósł niezwykle smutną wiadomość - w wieku 70 lat zmarł Andrzej Turski , wybitny dziennikarz. Turski przechodził długą walkę z nowotworem, na początku grudnia trafił nawet do szpitala, ale ostatecznie tę walkę przegrał. Przypomnijmy: Andrzej Turski nie żyje Znane są już szczegóły ceremonii pogrzebowej zorganizowanej przez najbliższych dziennikarza. Pożegnanie Andrzeja Turskiego odbędzie się 7 stycznia w Warszawie. Msza święta za zmarłego rozpocznie się o godzinie 11.00 w kościele Andrzeja Boboli przy Rakowieckiej. Informację podało Polskie Radio. Jeszcze raz składamy najszczersze kondolencje. Zobacz: Córka Turskiego umieściła WZRUSZAJĄCY wpis po śmierci ojca W spomnienie po Andrzeju Turskim:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner