projektanci Małgorzata Socha, Łukasz Jemioł Mariusz Przybylski, Reni Jusis Gosia Baczyńska, Małgorzata Kożuchowska
projektanci
ONS
1/5
projektanci
ONS

Dla projektantów i gwiazd przyjaźń oraz wzajemne wsparcie są bardzo ważne. Dlaczego? Powodów jest  conajmniej kilka. Gwiazda może być muzą projektanta i inspirować go do tworzenia wspaniałych projektów. Efekty takiej współpracy często są zachwycające! Wystarczy spojrzeć na to jak Małgorzata Kożuchowska nosi projekty Gosi Baczyńskiej lub Joanna Horodyńska duetu MMC - od razu widać, że świetnie się rozumieją! Gdy gwiazda z pierwszych stron gazet nosi ubrania projektanta zapewnia mu rozgłos i reklamę. Z drugiej strony - projektant przyjaźniący się z gwiazdą, zawsze pomoże jej przed ważnym wyjściem lub premierą. Korzyści są obopólne :) Zobacz naszą galerię!

2/5

Joanna Horodyńska współpracuje z duetem MMC - Iloną Majer i Rafałem Michalakiem od lat. Otwarcie nazywa ich swoimi przyjaciółmi. Trudno się dziwić! Ubrania MMC idealnie podkreślają charakter i styl Joanny. Chciałabyć mieć w swojej szafie projekty MMC? Polecamy białą, oryginalnie skrojoną koszulę i wełniany płaszcz tej marki.

3/5
Małgorzata Socha, Łukasz Jemioł
ONS

Łukasz Jemioł to jeden z ulubionych projektantów Małgorzaty Sochy, a przyjaźń tej aktorki jest naprawdę wiele warta :) Tysiące kobiet chcą wyglądać tak, jak ona! Socha świetnie nosi projekty Jemioła. Korzysta z jego propozycji na co dzień - szczególnie jesienią chętnie nosi swetry z linii Łukasz Jemioł Basic i na wielkie wyjścia. Wtedy Łukasz szyje suknie specjalnie dla niej! Zazdrościmy! Jeżeli chcesz mieć w swojej szafia ubrania od Łukasza Jemioła polecamy klasyczną sukienkę lub jedwabną tunikę - będą świetnie wyglądać z kozakami i długim, wełnianym płaszczem.

4/5
Mariusz Przybylski, Reni Jusis
ONS

Projekty Mariusza Przybylskiego kocha większość polskich gwiazd. Na galę Flesz Fashion Night 2016 projektant przyszedł w towarzystwie piosenkarki Reni Jusis. Okazało się, że Reni to pierwsza artystka, z którą Mariusz współpracował po tym, jak przyjechał do Warszawy! Znają się świetnie i lubią razem pracować i chociaż Mariusz tworzy głównie modę męską dla Reni Jusis uszył już wiele kreacji. Chcesz mieć w swojej szafie projekty Mariusza? Polecamy kolorową marynarkę i szarą sukienkę.

5/5
Gosia Baczyńska, Małgorzata Kożuchowska
ONS

Małgorzata Kożuchowska i Gosia Baczyńska to mistrzowski modowy duet! Aktorka jest jedną z największych fanek talentu Baczyńskiej i chętnie zakłada jej projekty na ważne imprezy. Małgorzata, która rzadko pojawia się na pokazach mody, u Gosi Baczyńskiej jest zawsze! Ostatnio przyszła na 50. urodziny prokjektantki połączone z pokazem. Jesteśmy przekonani, że obie panie nie raz zachwycą nas rezultatami swojej współpracy. Jeżelio chcesz mieć w swojej szafie ubrania od Baczyńskiej, polecamy turkusowy top z falbanami, szare spodnie z lampasami i ołówkową spódnicę.