Edyta Górniak
Exclusive
1/8
Edyta Górniak
Exclusive

Edyta Górniak nie rozmawiała z mamą od dziesięciu lat. Dlaczego? Diva miała żal do matki, że nie stanęła w jej obronie, gdy Edyta oskarżała swojego ojczyma o bicie i molestowanie.

2/8
Edyta Górniak
Exclusive

Edyta miała do mamy pretensje równie o to, że podczas rozwodu z Dariuszem Krupą stanęła po stronie zięcia, a do tego potępiała córkę w mediach.

"Nie wiem czy moja córka znajdzie jeszcze w życiu kogoś takiego, jak Darek. Ten chłopak naprawdę ją kochał i dla tej miłości poświęcił czas, koncerty, przyjaciół (...) Nie spodziewałam się, że po odejściu z domu moja córka zostawi Darka z długami, że nie będzie współpracować z nim w sprawach dotyczących Allanka i że odetnie się ode mnie, od ojca - do mojego męża zawsze mówiła tato - i siostry. Brak mi słów, by opisać co czuję", mówiła Grażyna Jasik.

3/8
Edyta Górniak
Exclusive

Grażyna Jasik zmieniła zdanie o byłym zięciu dopiero wtedy, gdy Dariusz K. spowodował wypadek samochodowy pod wpływem narkotyków. Mama Edyty powiedziała w jednym z wywiadów, że czeka na telefon córki.

 

"Wystarczy jeden telefon Edyty i wszystkie urazy pójdą w zapomnienie", powiedziała Grażyna Jasik.

4/8
Edyta Górniak
Exclusive

W ostatnie święta Wielkanocne Edyta zadzwoniła do mamy i powiedziała, że wszystko jej wybacza jej. Od tamtej pory panie często ze sobą rozmawiały.

5/8
Edyta Górniak
Exclusive

W połowie czerwca Edyta zjawiła się na festiwalu w Opolu i wtedy zaproponowała mamie spotkanie.

 

6/8
Edyta Górniak
Exclusive

Opole to dla Edyta Górniak szczególne miasto. To tu zaczęła swoją karierę, ale też miasto budzi w niej wiele przykrych wspomnień z dzieciństwa. Spotkanie z mamą miało to zmienić.

7/8
Edyta Górniak
Exclusive

Edyta spacerowała z mamą obok bloku, w którym się wychowała. To było dla nich obu bardzo wzruszające spotkanie. Nie obyło się bez czułości...

8/8
Edyta Górniak
Exclusive

Wkrótce Grażyna Jasik ma przyjechać do Warszawy, żeby spędzić czas z córką oraz wnukiem Allanem. Widać, że obie pani chcą nadrobić stracone lata. Mamy nadzieję, że im się uda!

Więcej na temat Edyta Górniak Grażyna Jasik