Księżna Kate w granatowej sukience

Książę George za kilka dni skończy 3 latka! Dostanie bardzo drogie prezenty. Wiemy, jakie!

Księżna Kate w granatowej sukience

Co książę George dostanie na trzecie urodziny? Lista wyjątkowych upominków została już stworzona! Czas leci bardzo szybko, a my pamiętamy jak księżna Kate dopiero co spodziewała się pierwszego dziecka, a tą informacją żył cały świat. Tymczasem już za 5 dni, 22 lipca, książę George skończy 3 latka! Rodzina królewska już szykuje prezenty dla następcy tronu. Nie da się ukryć, że lista jest bardzo długa, a najlepszy prezent szykują dla niego rodzice, księżna Kate Middleton i książę William. 

Prezenty z okazji 3. urodzin księcia Georga

Mały George z pewnością nie będzie narzekał na upominki, które dostanie. Zwłaszcza, że będzie ich nie mało, a niektóre z nich będą bardzo kosztowne. Jak podaje gazeta "Daily Mail" książę George otrzyma między innymi miniaturowe piłki do gry w rugby i futbol, a także kolejkę elektryczną wartę 1,5 tysiąca złotych! Książę Karol bardzo chce sprawić swojemu wnukowi niespodziankę, dlatego jego prezent będzie wyjątkowy. Najprawdopodobniej następca tronu otrzyma mały model samochodu Aston Martin z ubiegłej epoki. Autko będzie wzorowane na takie, którym jeździł James Bond. (Zobacz: Zabawki na prezent dla 3-latka)

Najsłodszy prezent szykują jednak dla Georga rodzice, którzy planują kupić szczeniaka bardzo rzadkiej rasy Bolonka Zwetna. Za takiego pieska trzeba sporo zapłacić, a jego cena waha się między 2 a 3 tysiące złotych. Podobno zwierzak jest idealny dla alergików, a to w przypadku księżnej Kate bardzo ważna sprawa.

Co jeszcze dostanie książę George? Przekonamy się już 22 lipca!

 

Zobacz: Księżniczka Charlotte i książę George na świątecznym zdjęciu! Gwiazdkowy krajobraz - trochę nietypowy:)​

 

22 lipca książę George skończy 3 latka!

księżna Kate, książę George
East News

Książę George dostanie fantastyczne prezenty!

EN_01179527_0211.jpg

Więcej na temat książę George
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59