Tomasz Barański w koszuli

Tomasz Barański ułożył chorografie na galę Eska Music Awards! W najbliższy piątek podczas imprezy to właśnie układy taneczne Tomka Barańskiego zobaczymy na scenie w Szczecinie już w najbliższy piątek! Nie da się ukryć, że Tomek to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uzdolnionych tancerzy w Polsce. Poza treningami do szóstej już edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Tomek rozwija również swoją karierę jako choreograf sceniczny.

Wielkie wyzwanie przede mną, ponieważ powierzono mi przygotowanie choreografii do jednego z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, które co roku przyciąga wspaniałe gwiazdy polskie i zagraniczne. Wspólnie z grupą tancerzy przygotowujemy choreografię m.in. dla Moniki Lewczuk, C-BooL i Jasmine Thompson do utworu Ain’t nobody. Bardzo wymagająca wokalistka, dlatego stajemy na głowie, aby móc spełnić jej oczekiwania i stworzyć fenomenalne show. Na szczęście mam grupę 12 wspaniałych tancerzy, dla których taniec jest całym życiem, oddają się swojej pasji w 100% i dzięki temu jestem w stanie wyciągnąć z nich to, co najlepsze - wyznał.

To nie jedyna niespodzianka dla fanów tancerza. Podczas Eska Music Awards 2016 Tomek Barański po raz kolejny zatańczy z Eweliną Lisowską, z którą wygrał IV edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tomek pracuje nad choreografią do najnowszego przeboju wokalistki „Prosta sprawa”:

Ogromnie się cieszę na to spotkanie. Bardzo pozytywnie wspominam nasze treningi taneczne. Z Eweliną się przyjaźnimy i nie możemy doczekać się tego występu. Oboje mam nadzieję, że tą energię będzie czuć na scenie! Będzie się działo, to pewne! - wyznał w rozmowie z Party.pl.

Najbliższy weekend u Tomka Barańskiego zapowiada się bardzo pracowicie! Ze Szczecina przenosi się do Sopotu na koncert Justyny Steczkowskiej z Orkiestrą Cygańską w Operze Leśnej, a w niedzielę do Kielc na koncert – Magiczne Zakończenie Wakacji z Polsatem i RMF FM. Podczas tych wydarzeń Tomek będzie odpowiadał za przygotowanie choreografii i układów tanecznych.

 

Zobacz: Ewelina Lisowska i Tomasz Barański znów trenują razem! Kiedy wystąpią?

 

Tomek Barański ułożył choreografie do układów tanecznych na Eska Music Awards

Tomasz Barański na pokazie Roberta Kupisza
ONS

 

Poza tym Tomek Barański zatańczy na scenie z Eweliną Lisowską

Ewelina Lisowska w czerwonej sukience z krynoliną i Tomasz Barański we fraku i z zębami wampira
ONS