Tom Daley jest gejem. Chłopak Toma Daleya
ONS

Chłopak pływaka-geja to o 20 lat starszy laureat Oscara! Przystojny?

Tom Daley jest gejem. Chłopak Toma Daleya
ONS

W poniedziałek prawdziwą sensację wywołało śmiałe wyznanie rewelacji Igrzysk Olimpijskich z 2012 roku, Toma Daleya. Brytyjski sportowiec w specjalnym oświadczeniu wideo wyznał, że obecnie spotyka się z mężczyzną i jest szczęśliwie zakochany. Przypomnijmy: Sensacja w świecie sportu. Medalista Igrzysk Olimpijskich jest gejem

Oczywiście wywołało to lawinę doniesień i spekulacji na temat tego, kto jest wybrankiem 19-letniego Toma. W internecie zaczęły pojawiać się jego zdjęcia z przystojnymi rówieśnikami, ale wszystkie okazały się tylko uroczymi pamiątkami ze spotkań z fanami. Brytyjskie tabloidy przeprowadziły jednak skuteczne śledztwo i wyjawiły dziś, w kim zakochany jest medalista zeszłorocznej Olimpiady.

Od kilku miesięcy Tom Daley spotyka się z 39-letnim Dustinem Lancem Blackiem, znanym na całym świecie scenarzystą i gejowskim aktywistą. Ma on na swoim koncie Oscara za słynny film "Milk" z Seanem Pennem. Dustin i Tom poznali się na początku tego roku i jak przyznał sam sportowiec, od wiosny są nierozłączni. Ciekawe czy niebawem pokażą się razem publicznie?

Tak wygląda wybranek Toma Daleya. Pasują do siebie? Liczymy, że polscy celebryci też niebawem pochwalą się swoimi wybrankami.

Zobacz: "Dawid Woliński jest gejem!"
(fot. DailyMail.co.uk, Dec 4, 2013)

Galeria seksownych zdjęć Toma Daleya

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03