Książę Harry i Meghan Markle
East News
Newsy

To one przejmą obowiązki Meghan i Harry'ego! Tego nikt się nie spodziewał!

Księżniczka Beatryce i księżniczka Eugenia przejmą obowiązki Harry'ego i Meghan Markle? Tak twierdzi konsultant historyczny

Odejście Harry'ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej spowoduje wiele zmian w monarchii brytyjskiej. Początkowo spekulowano, że duża część obowiązków młodszego wnuka królowej Elżbiety II oraz jego małżonki spadnie na księcia Williama i księżną Kate, ale oni mają już swoje zobowiązania, które muszą wypełniać. Brytyjskie media donoszą, kogo królowa może wyznaczyć do pełnienia tych funkcji. To osoby, które dotychczas żyły w cieniu rodziny królewskiej. 

Zobacz także: Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!

Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej?

Kto przejmie obowiązki królewskie księcia Harry'ego i Meghan Markle?

"Daily Mail", powołując się na rozmowę z królewskim biografem, Robertem Lacey, konsultantem historycznym "The Crown", informuje, że obowiązki księcia Harry'ego i Meghan Markle przejmą księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenia. Wnuczki Elżbiety II są kolejno dziewiąte i dziesiąte w kolejce do brytyjskiego tronu. Do tej pory żyły w cieniu rodziny królewskiej i nie wykonywały żadnych obowiązków w imieniu królowej. 

Według Roberta Lacey'a siostry zostaną przeniesione, ponieważ tego potrzebuje rodzina królewska po tym, jak książę i księżna Sussex postanowili wycofać się z życia królewskiego. 

W rozmowie z "Hello!" specjalista ujawnił, że siostry zostałyby "przeniesione" do rodziny królewskiej, gdyby były na to gotowe: 

Jeżeli dwóch wychodzi, to dwie osoby muszą wejść, a tymi dwoma będą Beatrice i Eugenia. 

Wdrożenie księżniczek w obowiązki królewskie zostało nazwane przez Roberta Lacey'a "konsekwencją odejścia Harry'ego i Meghan":

Tego potrzebuje rodzina królewska, ponieważ minie kolejne 15 lat zanim pokolenie księcia Jerzego dorośnie. 

Dodatkowo zwrócił uwagę na ironię sytuacji, ponieważ książę Harry wymieniał księżniczki Eugenię i Beatrice jako wzór życia, jakie chce prowadzić. 

Kim są księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenia?

Księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenia pracują w pełnym wymiarze godzin i nie są finansowane z funduszu rządu, który wspiera oficjalne obowiązki rodziny królewskiej. Księżniczka Beatrice znana jest jako Beatrice York i pracuje w prywatnym butiku. Skończyła studia historyczne na Uniwersytecie Goldsmith. Księżniczka Eugenia ukończyła Uniwersytet Newcastle w dziedzinie literatury angielskiej i historii sztuki. Aktualnie jest dyrektorem w galerii Hauser & Wirth w Mayfair. 

Zobacz także: Królowa Elżbieta zaplanowała odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej?! To nie był przypadek!

Księżniczka Eugenia przejmie obowiązki, które wcześniej wykonywał książę Harry i jego małżonka? Wnuczka Elżbiety II jest dziesiąta w kolejce do brytyjskiego tronu

księżniczka Eugenia w białej sukience
East News

Księżniczka Beatrice również jest typowana do przejęcia obowiązków należących wcześniej do Harry'ego i Meghan. Jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu. Podobnie jak Eugenia, do tej pory pozostawała w cieniu rodziny królewskiej. 

Jeżeli dwoje wychodzi, dwoje musi wejść, a tymi dwoma muszą być Beatrice i Eugenia - powiedział Robert Lacey w rozmowie z "Daily Mail". 

Princess Beatrice, Beatrycze
EastNews

Zobacz także
Meghan Markle wyda 21 milionów funtów na nowy dom w Kanadzie?

Meghan Markle wyda na dom w Kanadzie aż 21 milionów funtów?! To zapierająca dech w piersiach rezydencja!

Meghan Markle i książę Harry na dyskusji o równouprawnieniu

Meghan Markle w perfidny sposób ociepla swój wizerunek! Wstawiła stare zdjęcia z wizyty w schronisku

 

Meghan Markle wpadka z Photoshopem na świątecznej kartce
Newsy
Który w kolejce do tronu jest książę Harry i Archie? Wiemy, co się zmieniło po ich odejściu z rodziny królewskiej
Który w kolejce do tronu jest książę Harry i Archie? Wiemy, co się zmieniło po ich odejściu z rodziny królewskiej

Książę Harry wycofał się z pełnienia obowiązków królewskich. Zapowiedział, że wraz z Meghan Markle będą dzielić życie pomiędzy Amerykę a Wielką Brytanię, wychowując syna w szacunku do królewskiej tradycji.  Wbrew pozorom decyzja księcia Harry'ego nie wpływa na pozycję ani jego ani Archiego w linii sukcesji do brytyjskiego tronu.  Książę Harry i Książę Archie w kolejce do brytyjskiego tronu Aktualna linia sukcesji do tronu, po śmierci królowej Elżbiety II, wygląda następująco: książę Karol, książę William, książę George, księżniczka Charlotte, książę Luis, książę Harry oraz książę Archie.  Rezygnacja księcia Harry'ego z obowiązków królewskich narazie nie zmienia nic w linii sukcesji. Royal Central, cytuje rozmowę z pisarką i historykiem Marlene Koenig: sukcesja na tronie opiera się na ustawodawstwie, w tym na ustawie o sukcesji na rzecz korony, która obejmuje akt osiedlenia się. Potrzeba by decyzji Parlamentu, aby usunąć osobę z linii sukcesji. Tak więc w linii sukcesji pozostają w kolejce, dopóki parlament nie zdecyduje inaczej Królowa nie przedstawiła jeszcze ostatecznej decyzji odnośnie księcia Harry'ego i Meghan Markle.  Po spotkaniu kryzysowym, które odbyło się w poniedziałek w pałacu Sandringham, Elżbieta II wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość książąt Sussex, ponieważ proces ograniczania ich obowiązków królewskich nie jest prosty. Podczas spotkania miała oznajmić, że opracowanie realnego planu niezależnej finansowo przyszłości Harry'ego i Meghan okazało się „skomplikowane” i w najbliższych dniach trzeba będzie opracować więcej szczegółów.  Czy...

Książę Harry zrezygnował z obowiązków królewskich
East News
Newsy
Media to przeoczyły! Książę Harry sygnalizował odejście z rodziny królewskiej tuż po narodzeniu syna
Media to przeoczyły! Książę Harry sygnalizował odejście z rodziny królewskiej tuż po narodzeniu syna

Decyzja Księcia Harry'ego i Meghan Markle o wycofaniu się z pełnienia obowiązków królewskich elektryzuje nie tylko Brytyjczyków ale cały świat. Megxit - bo tak właśnie nazwano zamieszanie wywołane przez księżną i księcia Sussex, rozkładane jest dziś na czynniki pierwsze przed media na całym świecie.  Okazuje się, że Książę Harry pierwsze sygnały o odejściu dawał już tuż po narodzeniu syna! Książę Harry sugerował odejście z rodziny królewskiej po narodzinach syna Książę Harry szykował się do rezygnacji z obowiązków królewskich tuż po narodzeniu Archiego. Jego decyzje odnośnie braku królewskich tytułów dla syna mogły na to wskazywać. Jak sugeruje Joe Little, redaktor naczelny  magazynu Majesty, była to część "szerszego planu":  Fakt, że Archie nie jest hrabią Dumbarton ani nie posiada tytułu królewskiego "Jego królewskiej wysokości", sprawia, że zastanawiam się, czy nie był już częścią jakiegoś szerszego planu".  Pełne imię i nazwisko niespełna rocznego Archiego brzmi: Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Jako pierworodny syn księcia Harry'ego mógł przejąć tytuł hrabiego Dumbarton. Jednak para oświadczyła, że chłopiec będzie znany jako Master Archie, zgodnie z życzeniem ojca, który chciał, aby wychowywał się jako zwyczajny obywatel. W związku z tą decyzją Archie nie będzie tytułowany ani tytułem hrabiego ani tytułami królewskimi (His Royal Highness czyli Jego Królewska Wysokość).  Jednak to nie oznacza, że po śmierci królowej Elżbiety II wciąż nie będzie oczekiwał w kolejce do brytyjskiego tronu.  Zobacz także:  Wszystko, co powinniście wiedzieć o aferze z Meghan i Harrym. To koniec brytyjskiej rodziny królewskiej? Decyzja...

Książę Filip, pożegnanie
East News
Newsy
Kogo zaproszono na pogrzeb księcia Filipa? PEŁNA LISTA. Zabrakło ważnych członków rodziny
Kogo zaproszono na pogrzeb księcia Filipa? PEŁNA LISTA. Zabrakło ważnych członków rodziny

Trwa pogrzeb księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II, zmarłego w ostatni poniedziałek na zamku Windsor. W uroczystości bierze udział 30 osób , bliskich księcia i królowej. Jak podkreślają brytyjskie media, na pogrzebie brakuje jednak ważnych członków rodziny królewskiej. I wcale nie chodzi tylko o księżną Meghan . Brytyjskie media podały pełną listę zaproszonych na uroczystości gości. To oni pożegnają księcia Filipa w sobotę podczas ceremonii w kaplicy św. Jerzego . Za trumną dziadka idą m.in. książę William i Harry. Jednak nie stanęli obok siebie. Rozdzielił ich jeden z kuzynów. Zobacz także:   Królowa Elżbieta II będzie siedziała sama na pogrzebie Filipa. Oddzielą ją od rodziny? Lista uczestników pogrzebu księcia Filipa Oto lista żałobników, którzy biorą udział w uroczystości, ujawniona przez „Daily Mail”. 1. Królowa Elżbieta II , przez 73 lata żona księcia Filipa. 2. Książę Karol , syn pierworodny Filipa i Elżbiety II.  3. Księżna Kamila , druga żona Karola. 4. Książę William , wnuk Filipa, syn Karola i księżnej Diany. Drugi (po ojcu) w kolejce do tronu. 5. Księżna Kate , żona Williama. 6. Książę Harry , wnuk Filip, syn Karola i księżnej Diany. 6. w kolejce do tronu. 7. Książę Andrzej , 61-letni syn Filipa i królowej. 8. w kolejce do tronu. 8. Księżniczka Beatrycze , 32-letnia wnuczka Filipa, córka Andrzeja. 9. Edoardo Mapelli Mozzi , mąż Beatrycze, biznesmen. 10. Księżniczka Eugenia , 31-letnia wnuczka Filipa, młodsza córka Andrzeja. Sama została niedawno matką. 11. Jack Brooksbank , mąż Eugenii. 12. Książę Edward , 57-letni młodszy syn księcia Filipa. 12. w kolejce do tronu. 13. Zofia , żona księcia Edwarda 14. Ludwika Windsor , 17-letnia córka Edwarda i Zofii. 15....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik