Książę Harry i Meghan Markle
East News

To one przejmą obowiązki Meghan i Harry'ego! Tego nikt się nie spodziewał!

Książę Harry i Meghan Markle
East News

Odejście Harry'ego i Meghan Markle z rodziny królewskiej spowoduje wiele zmian w monarchii brytyjskiej. Początkowo spekulowano, że duża część obowiązków młodszego wnuka królowej Elżbiety II oraz jego małżonki spadnie na księcia Williama i księżną Kate, ale oni mają już swoje zobowiązania, które muszą wypełniać. Brytyjskie media donoszą, kogo królowa może wyznaczyć do pełnienia tych funkcji. To osoby, które dotychczas żyły w cieniu rodziny królewskiej. 

Zobacz także: Szokujące oświadczenie Harry'ego i Meghan! Wycofują się z rodziny królewskiej! Brytyjczycy wściekli na Meghan!

Kto przejmie obowiązki królewskie księcia Harry'ego i Meghan Markle?

"Daily Mail", powołując się na rozmowę z królewskim biografem, Robertem Lacey, konsultantem historycznym "The Crown", informuje, że obowiązki księcia Harry'ego i Meghan Markle przejmą księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenia. Wnuczki Elżbiety II są kolejno dziewiąte i dziesiąte w kolejce do brytyjskiego tronu. Do tej pory żyły w cieniu rodziny królewskiej i nie wykonywały żadnych obowiązków w imieniu królowej. 

Według Roberta Lacey'a siostry zostaną przeniesione, ponieważ tego potrzebuje rodzina królewska po tym, jak książę i księżna Sussex postanowili wycofać się z życia królewskiego. 

W rozmowie z "Hello!" specjalista ujawnił, że siostry zostałyby "przeniesione" do rodziny królewskiej, gdyby były na to gotowe: 

Jeżeli dwóch wychodzi, to dwie osoby muszą wejść, a tymi dwoma będą Beatrice i Eugenia. 

Wdrożenie księżniczek w obowiązki królewskie zostało nazwane przez Roberta Lacey'a "konsekwencją odejścia Harry'ego i Meghan":

Tego potrzebuje rodzina królewska, ponieważ minie kolejne 15 lat zanim pokolenie księcia Jerzego dorośnie. 

Dodatkowo zwrócił uwagę na ironię sytuacji, ponieważ książę Harry wymieniał księżniczki Eugenię i Beatrice jako wzór życia, jakie chce prowadzić. 

Kim są księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenia?

Księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenia pracują w pełnym wymiarze godzin i nie są finansowane z funduszu rządu, który wspiera oficjalne obowiązki rodziny królewskiej. Księżniczka Beatrice znana jest jako Beatrice York i pracuje w prywatnym butiku. Skończyła studia historyczne na Uniwersytecie Goldsmith. Księżniczka Eugenia ukończyła Uniwersytet Newcastle w dziedzinie literatury angielskiej i historii sztuki. Aktualnie jest dyrektorem w galerii Hauser & Wirth w Mayfair. 

Zobacz także: Królowa Elżbieta zaplanowała odejście Meghan i Harry'ego z rodziny królewskiej?! To nie był przypadek!

Księżniczka Eugenia przejmie obowiązki, które wcześniej wykonywał książę Harry i jego małżonka? Wnuczka Elżbiety II jest dziesiąta w kolejce do brytyjskiego tronu

księżniczka Eugenia w białej sukience
East News

Księżniczka Beatrice również jest typowana do przejęcia obowiązków należących wcześniej do Harry'ego i Meghan. Jest dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu. Podobnie jak Eugenia, do tej pory pozostawała w cieniu rodziny królewskiej. 

Jeżeli dwoje wychodzi, dwoje musi wejść, a tymi dwoma muszą być Beatrice i Eugenia - powiedział Robert Lacey w rozmowie z "Daily Mail". 

Princess Beatrice, Beatrycze
EastNews

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51