Nowy rząd oznacza zmiany w Telewizji Polskiej, do czego przygotowują się już niemal wszyscy pracownicy stacji. Ci zajmujący się polityką doskonale wiedzą, że są na pierwszej linii jeśli chodzi o zwolnienia, dlatego też niektórzy sami "uprzedzili" ruchy nowych dyrektorów i sami złożyli wypowiedzenia - jak np. szefowa "Wiadomości" Danuta Holecka. W TVP na pewno więc nie zabraknie nowych twarzy. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej!

Reklama

Transfery z TVN do TVP

Pudelek.pl poinformował, że do TVP z TVN przechodzi Joanna Dunikowska-Paź! Dziennikarka pracowała w TVN od 2020 roku - widzowie mogli ją oglądać głównie na antenie TVN 24 w programie "Wstajesz i wiesz" oraz "Czarno na białym". Regularnie pojawiała się także w "Dzień Dobry TVN" w cyklu "Przegląd prasy". Wcześniej była związana z TVP oraz TVP Info oraz stacjami "Nowa TV", gdzie współprowadziła serwis "Tu i teraz" oraz TTV (jako prezenterka w "Express").

Jakiś czas temu media obiegła informacje o powrocie do TVP jednego z najpopularniejszych polskich prezenterów - mowa o Macieju Orłosiu. A to zapewne początek zmian w Telewizji Polskiej. A Wy kogo chcielibyście znów zobaczyć na antenie?

Joanna Dunikowska przechodzi do TVP
Wojciech Olkusnik/East News
Joanna Dunikowska przechodzi do TVP
Mateusz Grochocki/DDTVN
Reklama

W sieci pojawiły się spekulacje, że zmiany dotkną także "pion rozrywkowy". Kiedy jednak gruchnęła wiadomość, że z TVP mogą zostać zwolnione m.in. Ida Nowakowska czy Anna Popek, gwiazdy "Pytania na śniadanie", prezenterki niemal natychmiast zdementowały pogłoski (i wciąż pojawiają się na antenie).

TVP
TVP Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama