Jest żoną Piotra Rubika i mamą dwóch córek: 12-letniej Heleny i 8-letniej Alicji. Agata Rubik, która wraz z mężem możemy oglądać w show TVN "Power Couple" właśnie potwierdziła na Instastories, że wkrótce znów... zostanie mamą! Czy to oznacza, że podczas pandemii razem z Piotrem podjęli kluczową dla ich najbliższej przyszłości decyzję i ich rodzina wkrótce się powiększy?

Reklama

Agata Rubik jest w ciąży?

Fani Agaty wielokrotnie pytali ją za pośrednictwem Instagrama, czy planują z Piotrem jeszcze jedno dziecko. Żona kompozytora odpowiadała, że na razie nie. Tłumaczyła, że bycie mamą dwóch dziewczynek w wieku szkolnym i prowadzenie domu jest wystarczająco pracochłonne. Czyżby teraz Rubikowie zmienili zdanie? Nie jest tajemnicą, że Agata Rubik zaprzyjaźniła się z Zofią Zborowską-Wroną, która niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Mieszkają na tym samym osiedlu, często się odwiedzają. Co więcej Helena i Alicja chętnie wyręczają państwa Wronów i wyprowadzają na długie spacery ich suczkę Wiesię. Starsza z dziewczynek uczyła nawet Andrzeja Wronę nagrywać filmiki na TikToka!

Stworzyliśmy sobie naszą małą bańkę, by czuć się bezpieczniej. Ratuje nas to, że mamy wokół siebie fajnych i rozsądnych sąsiadów z dzieciakami. Wspólnie organizujemy wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Ostatnio zrobiliśmy np. kulig na 20 sanek - zdradziła niedawno Agata w wywiadzie z Party.

Nic więc dziwnego, że fani Agaty zapytali, czy będzie mamą... chrzestną dziecka Zosi i Andrzeja!

Na sto procent! Nie mam żadnych wątpliwości! – odpowiedziała Agata Rubik.

Na razie państwo Rubikowie nie myślą o powiększeniu swojej rodziny, ale być może jeszcze zmienią zdanie. Agata jest już doświadczoną mamą, więc na pewno Zosia będzie mogła liczyć na jej rady i sprawdzone metody. A znając żonę muzyka i jego córki, maluszek będzie miał najlepsze ciocie na świecie, które przy każdej możliwej okazji będą go rozpieszczać!

Zobacz także: Żyją z oszczędności, przestali podróżować. Agata i Piotr Rubikowie zmienili swoje życie.

Zobacz także

Agata Rubik potwierdziła, że zostanie mamą chrzestną dziecka Zofii Zborowskiej-Wrony. Sama jest mamą dwóch dziewczynek: Heleny i Alicji.

Instagram

Agata i Piotr Rubikowie nie planują powiększenia rodziny.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama