Twórcy filmu "Boże ciało" na czerwonym dywanie podczas gali Oscarów 2020
East News
Newsy

To chyba najdziwniesze zdjęcie z Oscarów 2020! Polska ekipa w toalecie...

To chyba najdziwniesze zdjęcie z Oscarów 2020! Polska ekipa w toalecie...

Polski film "Boże Ciało" nie zdobył wprawdzie w tym roku Oscara, ale dla jego twórców z pewnością będą ogromnym wydarzeniem i szansą na zaistnienie na najważniejszym filmowym rynku świata - w USA. Reżyser filmu Jan Komasa, odtwórca głównej roli Bartosz Bielenia i reszta filmowej ekipy zdaje się świetnie się bawili na najważniejszej imprezie w Hollywood. Dowód? Zobaczcie bardzo nietypowe zdjęcie, jakie pokazało się w trakcie oscarowej gali. Powstało w... toalecie Dolby Theatre.

Zobacz także: Polski akcent na gali Oscarów 2020! Zobaczcie, jak w Dolby Theatre zaśpiewała Kasia Łaska

Oscary 2021 przed nami! Oto 5 najgłośniejszych momentów z gali z ostatnich lat!

Twórcy "Bożego Ciała" na zdjęciu przy pisuarach

Oscarowa gala to wielkie emocje, niezwykłe przemowy, wspaniałe występy i oczywiście parada najpiękniejszych kreacji. Ale okazuje się, że nie tylko. Na oscarowej gali można się też nieźle bawić, co udowodnili młodzi twórcy filmu "Boże Ciało".

Na profilu odtwórcy głównej roli w filmie - Bartosza Bieleni, pokazało się niezwykłe zdjęcie. Widać na nim czterech twórców z Polski przy pisuarach toalety w Dolby Theatre. Zdjęcie wywołało trochę kontrowersji i tuż po gali dziennikarze zapytali o nie reżysera Jana Komasę.

Zdjęcia przy pisuarach wydarzyły się spontanicznie, ktoś miał ze sobą telefon i powstało zdjęcie - tłumaczył przed Dolby Theatre.

Opowiedział też trochę o "oscarowej" toalecie.

Śmieszne te łazienki. W tych łazienkach jest się razem z różnymi gwiazdami, następuje bardzo dziwny moment, że zna się tego pana obok z telewizji albo z kina - mówił Komasa.

Zobaczcie sami, jak to wygląda:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#oscars #pisuars

Post udostępniony przez Bartosz Bielenia (@dominik_sawio)

Jak dodał Komasa, generalnie Oscary są "trochę nierealistycznie".

To trochę taka bajka, staraliśmy się dobrze bawić - mówił przed kamerami reżyser.

I, jak widać, chyba się udało.

Twórcy filmu
East News

Bartosz Bielenia
East News
Newsy
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!
Bartosz Bielenia od zawsze chciał być aktorem? Zobaczcie jego sceniczny debiut!

Bartosz Bielenia - to niewątpliwie jedno z najbardziej gorących nazwisk ostatnich dni! Szum wokół młodego aktora pojawił się, gdy media obiegła informacja o nominacji do Oscara filmu "Boże Ciało", w reżyserii Jana Komasy. Bartosz zagrał w nim główną rolę i szybko został okrzyknięty bardzo utalentowanym aktorem. Wcześniej niewiele osób wiedziało o jego istnieniu. Dzisiaj jest jednym z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia. Czy od zawsze ciągnęło go w stronę aktorstwa? Okazało się, że swój sceniczny debiut zaliczył w wieku 7 lat! Sprawdźcie, jak wtedy wyglądał Bartosz Bielenia. Zobacz także:  "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę? Jak wyglądał Bartosz Bielenia podczas swojego scenicznego debiutu?  Bartosz Bielenia jest odtwórcą głównej roli w filmie "Boże Ciało", który kilka dni temu został nominowany do Oscara, w kategorii "najlepszy film międzynarodowy". 92. gala rozdania Oscarów odbędzie się 10 lutego w Dolby Theatre w Hollywood i wtedy też dowiemy się, czy polska produkcja otrzyma tą prestiżową nagrodę. Chociaż wiele osób nie dawało zbyt dużych szas produkcji Jana Komasy, to jednak polski film zrobił ogromne wrażenie za oceanem. Okazuje się, że Bartosz Bielenia od najmłodszych lat był zafascynowany aktorstwem. Na Facebookowym profilu Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć sceniczny debiut artysty!  Poznajcie tego chłopca? To siedmioletni Bartosz Bielenia jako Mały Książę. Aktor zadebiutował na naszej scenie w 1999 roku. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy twórcom filmu „Boże Ciało/Corpus Christi” nominacji do Oscara - brzmi wpis Teatru...

Jan Komasa trafił do szpitala w USA
Newsy
Niepokojące informacje przed Oscarami: Jan Komasa trafił do szpitala w USA! Co się stało?
Niepokojące informacje przed Oscarami: Jan Komasa trafił do szpitala w USA! Co się stało?

Jan Komasa zasłabł przed pokazem "Bożego Ciała" w Los Angeles! Przed polskim reżyserem bardzo ważny okres. Jego ostatnie kinowe dzieło zostało nominowane w poniedziałek do Oscara w kategorii "Najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy", gdzie mierzy się z takimi produkcjami jak "Parasite", "Nędznicy" czy "Ból i blask". Jaki jest stan zdrowia polskiego kandydata do Oscara? Zobacz także:  "Boże Ciało" nominowane do Oscara! Kim jest Bartosz Bielenia - aktor, który zagrał główną rolę? Jan Komasa zasłabł przed pokazem "Bożego Ciała" Jan Komasa w związku z promocją "Bożego Ciała" od kilkunastu dni przebywa w Stanach Zjednoczonych. Jednak zza oceanu dotarły do mediów niepokojące informacje o stanie zdrowia polskiego twórcy. Komasa, z powodu złego samopoczucia, został przetransportowany do szpitala tuż przed pokazem nominowanej do Oscara produkcji. Informacje na ten temat podaje WP Film: Do The Ray Stark Family Theatre przybyli zarówno dziennikarze, jak i przedstawiciele branży - w tym producenci i sponsorzy. Dla Komasy stawianie się na podobnych wydarzeniach to teraz obowiązek. Twórca chciał go dopełnić i przyjechał na miejsca projekcji. Szybko poczuł się jednak na tyle źle, że wezwano pogotowie, które przetransportowało go do szpitala. Na razie nie wiadomo, co konkretnie dolega reżyserowi ani jaki jest jego stan - pisze portal. Złe samopoczucie reżysera nie przerwało jednak premiery, która została bardzo dobrze przyjęta przez zgromadzoną publiczność. Przed Janem Komasą bardzo ważny, ale również stresujący okres w karierze. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.  Czy Jan Komasa powtórzy oscarowy sukces Pawła Pawlikowskiego i "Idy" z 2015 roku? Szczerze mu tego...

Bielenia i Stuhr w wyjątkowym projekcie
Newsy
Niezwykły projekt na YouTubie z udziałem m.in. Macieja Stuhra i Bartosza Bieleni! Takiej rozmowy jeszcze nie było
Bartosz Bielenia, Maciej Stuhr i Wiesław Komasa w rozmowach m.in. o koronawirusie.

W związku z koronawirusem zamarło życie artystyczne w Polsce. Zamknięto kina, teatry itd, wstrzymano produkcję seriali i filmów. Twórcy, nie chcąc tracić kontaktu ze swoimi widzami, przenieśli swoje działania do sieci. Na niezwykły pomysł wpadł Wojciech Kalarus, znany m.in. z "Ucha prezesa". Okazało się, że do stworzenia dobrego programu wystarczy komputer, interesujący prowadzący i ciekawi goście. Zobaczcie, kogo udało mu się namówić na świąteczną rozmowę! Niezwykły projekt w sieci z udziałem Macieja Stuhra czy Bartosza Bieleni Zrealizowany zwykłą konferencyjną aplikacją program Wojtka Kalarusa zapisuje rzeczywistość w dobie kwarantanny. Goście – Maciej Stuhr, Bartosz Bielenia, Wiesław Komasa z rodziną, Monika Frajczyk i Paweł Tucholski pokazali widzom jak spędzili święta, opowiedzieli, jak żyją w zamknięciu, co ich ominęło a co zyskali. Trochę się pośmiali, trochę ponarzekali – jak to na kwarantannie. I tak oto powstał ponad półgodzinny film z inspirującej rozmowy z artystami. Do obejrzenia na kanale Fremantle w Youtubie! Było kreatywnie - czytamy w opisie. Koniecznie posłuchajcie! Bartosz Bielenia ma na koncie wielką rolę w filmie "Boże Ciało" nominowanym do Oscara.  

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner